Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Manyka @ 2012 10 07, 21:03)
Tai iš Kalėdinio paveiklėlio beliko tik dėkliukas mobiliajam  rolleyes.gif

Koks smagus briedžiukas wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 09:12)
atkeliauju pasirodyt su savo pastaruju dienu darbo rezultatu:

Spalvingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 10:16)
ar cia tas medziuose siluetas?

Tas pats. blush2.gif Gėda bet rankos nebekyla jo paimti, o buvau taip užsidegusi. Gal kada ateityje sukils noras ar pareiga pabaigti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 08, 11:20)
Tas pats.  blush2.gif  Gėda bet rankos nebekyla jo paimti, o buvau taip užsidegusi. Gal kada ateityje sukils noras ar pareiga pabaigti.

labai originalus, susikaupk mirksiukas.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 11:34)
labai originalus, susikaupk  mirksiukas.gif  sunglasses2.gif

Dabar dar mažiausiai pusmečiui visko prigalvojusi esu. Na gal kada ateityje. Sakau kai išeisiu antro vaiko auginti. Tai gali palaukti metus ar pusantrų biggrin.gif
Ten diena vien reikia žiūrėti į ta siuvinį kad atsektum galus
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 09:12)
atkeliauju pasirodyt su savo pastaruju dienu darbo rezultatu:

uzakymas - krepseliai i darzelio spintele dvynuku porytei, ewas 32 ct, spalvos - mano is likuciu, naudotas blendingas smile.gif, drugelis siuvinetas 1x1



Labai fainučiai meškiai wub.gif wub.gif wub.gif ir puikiai antrodo ant krepšelių 4u.gif
Atsakyti
Merginos, aciu uz grazius zodzius mano meskiams wub.gif , uzsakove irgi liko labai patenkinta, tai ir as davolna, nes tik pasake, kad reikia krepseliu, o viska teko sprest man biggrin.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti kuri esate siuvinejusios si darbeli ant kokios medziagos siuvinejote? ar tinka smulki aida balta My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 07, 23:17)
Karts nuo karto ateinu prisiduoti kad netinginiauju (nors ką netinginiauju tempai sulėtėja kaip niekad doh.gif )Tačiau Jūsų darbelių pasižiūrėti ateinu nuolat.

Labai graži prijuostė ant butelio. O kitą pusė thumbup.gif

QUOTE(zundyte @ 2012 10 07, 23:31)
Šiuo metu siuvinėju Kustom krafts Švenčiausią Jėzaus širdį ,ten užsisiuvinės viskas,tai siuvinėju ant aidos,ir sekasi visai neblogai ,jau 2/3 darbo yra,dar liko trys lapai,rezultatu esu visai patenkinta,net nesitikėjau ,kad taip smagiai siuvinėsis

Gražus darbas. Ir man įdomu kam jis skirtas rolleyes.gif

QUOTE(Rasaule @ 2012 10 08, 08:09)
Pasirodau ir aš au savo pabaigtu darbeliu
Ilgai, kryžiavotas, padėtas ir vėl imtas ir vėl dėtas...
Head Motinystė

Jau "palaikinau" facebooke, negaliu ir čia nepagirt thumbup.gif wub.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 10:12)
uzakymas - krepseliai i darzelio spintele dvynuku porytei, ewas 32 ct, spalvos - mano is likuciu, naudotas blendingas smile.gif, drugelis siuvinetas 1x1

Simpatiški krepšeliai, gražus motyvas wub.gif


Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 07, 23:17)
Karts nuo karto ateinu prisiduoti kad netinginiauju (nors ką netinginiauju tempai sulėtėja kaip niekad doh.gif )Tačiau Jūsų darbelių pasižiūrėti ateinu nuolat.


Fainos prijuostėlės, bet dar gražesnis apelsinų procesas wub.gif

QUOTE(zundyte @ 2012 10 07, 23:31)
rezultatu esu visai patenkinta,net nesitikėjau ,kad taip smagiai siuvinėsis


Nors motyvas ne mano skonio, bet giriu už kantrybę-ne kiekviena ryžtasi tokio dydžio darbui. O jei dar sakai, kad smagiai siuvinėjasi, tai išvis puiku.

QUOTE(Rasaule @ 2012 10 08, 08:09)
Pasirodau ir aš au savo pabaigtu darbeliu
Ilgai, kryžiavotas, padėtas ir vėl imtas ir vėl dėtas...
Head Motinystė


Grožis wub.gif Koks jo dydis?

QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 10:12)
atkeliauju pasirodyt su savo pastaruju dienu darbo rezultatu:

uzakymas - krepseliai i darzelio spintele dvynuku porytei, ewas 32 ct, spalvos - mano is likuciu, naudotas blendingas smile.gif, drugelis siuvinetas 1x1


Nuostabūs wub.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 08, 15:29)
Norejau pasiteirauti kuri esate siuvinejusios si darbeli ant kokios medziagos siuvinejote? ar tinka smulki aida balta My Webpage


Tai čia visas fonas užsisiuvinėja? Nematau skirtumo kokią medžiagą tada imti. Kryžiukų dydis skonio reikalas.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 08, 15:16)
Simpatiški krepšeliai, gražus motyvas wub.gif
QUOTE(elzeda @ 2012 10 08, 15:27)

Nuostabūs  wub.gif



aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 08, 09:11)
Zundytės darbas gražus, bet pati tokio nesirinkčiau, tiek dėl dydžio tiek dėl motyvo.  jei ne paslaptis kur bus panaudotas.



ačiū už pagyras 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,tas Dievulis bus dovana mamos pusbroliui kunigui ,šešiasdešimtmečio proga,neįsivaizdavau ,kas kitkas tiktų kunigui,nesiuvinėsi gi gėlyčių ar drugelių,sau tokį darbą siuvinėti dar nepribrendau blush2.gif ,gal kada nors ,pensijon kai išeisiu ax.gif
dar esu išsiuvinėjusi tetai to paties dizainerio Mariją,nešiu rėminti kartu,kai Dievulį pabaigsiu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 08, 14:29)
Norejau pasiteirauti kuri esate siuvinejusios si darbeli ant kokios medziagos siuvinejote? ar tinka smulki aida balta My Webpage


siuvinėjau ant 16 aidos. dar nebaigiau doh.gif biggrin.gif blush2.gif nedaug liko bet vis paimu kai kitam darbui siūlu laukiu lotuliukas.gif blush2.gif aš ją rudą siuvinėju ax.gif
Atsakyti