Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Manyka @ 2012 10 07, 22:03)
Esu 4u.gif
Pirmąkart netgi žavingai susimoviau - ėmiausi dirbti tik per vieną giją doh.gif
Tai iš Kalėdinio paveiklėlio beliko tik dėkliukas mobiliajam  rolleyes.gif


Taigi, kur jau čia susimovei, kaip tik žygdarbį padarei. Ne kiekviena ryžtasi 1x1 siuvinėti bigsmile.gif Beja, fainas dėkliukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 07 spalio 2012 - 20:21
Karts nuo karto ateinu prisiduoti kad netinginiauju (nors ką netinginiauju tempai sulėtėja kaip niekad doh.gif )Tačiau Jūsų darbelių pasižiūrėti ateinu nuolat.
Taigi 1. Draugės užsakymas, kažkada "bėdavausi" dėl jo.
user posted image
2. Ir mano apelsinų procesas, dėl kurio jau irgi čia svaigau. Lėtai labai juda, bet juda. Pasirinkai 16 aida, lėčiau viskas vyksta, bet taip norisi šį darbą kuo geriau padaryti.
user posted image
Atsakyti
Sveikos,gražūs darbai ir procesai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ant kokios medžiagos siuvinėti ,manau kiekvienos reikalas,kai kurie dizainai visai nesižiūrėtų ant aidos,tuomet renkuosi liną arba ewą,o aidą renkuosi dideliems darbams ir ten kur užsisiuvinėja visas plotas,tuomet man lengviau siuvinėti ,mažiau skaičiuoti,kadangi regėjimas blogas,tai aida man tinka,o linas lieka mažiems ,subtiliems darbeliams,kiekvienas renkasi pagal norus ir galimybes.Šiuo metu siuvinėju Kustom krafts Švenčiausią Jėzaus širdį ,ten užsisiuvinės viskas,tai siuvinėju ant aidos,ir sekasi visai neblogai ,jau 2/3 darbo yra,dar liko trys lapai,rezultatu esu visai patenkinta,net nesitikėjau ,kad taip smagiai siuvinėsis
user posted image
Atsakyti
Pasirodau ir aš au savo pabaigtu darbeliu
Ilgai, kryžiavotas, padėtas ir vėl imtas ir vėl dėtas...
Head Motinystė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 07, 22:17)
Karts nuo karto ateinu prisiduoti kad netinginiauju (nors ką netinginiauju tempai sulėtėja kaip niekad doh.gif )Tačiau Jūsų darbelių pasižiūrėti ateinu nuolat.
Taigi 1. Draugės užsakymas, kažkada "bėdavausi" dėl jo.

2. Ir mano apelsinų procesas, dėl kurio jau irgi čia svaigau. Lėtai labai juda, bet juda. Pasirinkai 16 aida, lėčiau viskas vyksta, bet taip norisi šį darbą kuo geriau padaryti.


Puikiai užpildei prijuoste 4u.gif na ir sveikinu judant į prieki su savo apelsinais 4u.gif jie man taip skaniai atrodo wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(zundyte @ 2012 10 07, 22:31)
Sveikos,gražūs darbai ir procesai 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Ant kokios medžiagos siuvinėti ,manau kiekvienos reikalas,kai kurie dizainai visai nesižiūrėtų ant aidos,tuomet renkuosi liną arba ewą,o aidą renkuosi dideliems darbams ir ten kur užsisiuvinėja visas plotas,tuomet man lengviau siuvinėti ,mažiau skaičiuoti,kadangi  regėjimas blogas,tai aida man tinka,o linas lieka mažiems ,subtiliems darbeliams,kiekvienas renkasi pagal norus ir galimybes.Šiuo metu siuvinėju Kustom krafts Švenčiausią Jėzaus širdį ,ten užsisiuvinės viskas,tai siuvinėju ant aidos,ir sekasi visai neblogai ,jau 2/3 darbo yra,dar liko trys lapai,rezultatu esu visai patenkinta,net nesitikėjau ,kad taip smagiai siuvinėsis


Nemažai jau ir padirbėjei. Puikiai einasi thumbup.gif Kas dėl medžiagos teesiuvinėju ant aidos linui dar kažkaip neprisiruosiu prisibijau jau blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasaule @ 2012 10 08, 07:09)
Pasirodau ir aš au savo pabaigtu darbeliu
Ilgai, kryžiavotas, padėtas ir vėl imtas ir vėl dėtas...
Head Motinystė


Sveikinu jog buvai padėjusi bet vistiek paimdavai į rankas ir pribaigiai šį giganta gražuolį wub.gif thumb_yello.gif Stebėjau jūsų procesą per fb mirksiukas.gif
Atsakyti
ohoooo, kiek darbeliu ir procesu uzderejo thumbup.gif

*dekliukas fainas labai wub.gif


*labai skanus apelsinu procesas bigsmile.gif

*uz HAED - 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

*Zundyte, o kelinta cia aida - 14? g.gif atrodo gana stambiai ax.gif as irgi savo haed siuvineju ant aidos 18ct - del to, kad viskas uzsisiuvines drinks_cheers.gif . Pati aida is saves ir grubesne, ir storesne, todel dabar, jei tik lieka kazkiek atviro fono, visada dairaus i ewa cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 06:32)

*Zundyte, o kelinta cia aida - 14? g.gif  atrodo gana stambiai  ax.gif 

14 ir yra,tavo akys neapgauna drinks_cheers.gif ,kadangi reikėjo didelio paveikslo ir nebaltos,smėlinės ,tabako, biežinės spalvos medžiagos,tai ką namie radau ,tą ir ėmiau,neišmesi gi,vistiek viskas užsisiuvinėja,smulkesnę būtų reikėję pirkti,pasirinkau šitą variantą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2012 10 08, 07:48)
14 ir yra,tavo akys neapgauna drinks_cheers.gif ,kadangi reikėjo didelio paveikslo ir nebaltos,smėlinės ,tabako, biežinės spalvos medžiagos,tai ką namie radau ,tą ir ėmiau,neišmesi gi,vistiek viskas užsisiuvinėja,smulkesnę būtų reikėję pirkti,pasirinkau šitą variantą ax.gif

drinks_cheers.gif as irgi kelis darbus siuvinejau grynai del to, kad turejau likuti thumbup.gif
Atsakyti
atkeliauju pasirodyt su savo pastaruju dienu darbo rezultatu:

uzakymas - krepseliai i darzelio spintele dvynuku porytei, ewas 32 ct, spalvos - mano is likuciu, naudotas blendingas smile.gif, drugelis siuvinetas 1x1

user posted image
Atsakyti
Zundytės darbas gražus, bet pati tokio nesirinkčiau, tiek dėl dydžio tiek dėl motyvo. jei ne paslaptis kur bus panaudotas.

Meškučiai kokie gražūs ir spalvingi. Kaip norėtūsi tokius siuvinėti, ale planų turiu iki pavasario tad gal geriau nebesvajoti.

O pamačius Rasuolės darbą prisiminiau savo vieną, kur jau nuo Velykų nejudinamas ir nebežinau ar pajudės. Nes "Užkniso" vien pilkos spalvos. Gaila darbo ir siūlų, gal po kokių metų paimsiu pabaigti,
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 07, 22:17)

darbai labai gražūs, tik man ant prijuostėlės lyg norėtųsi BS rožytėm ax.gif
o jau apelsinai kaip saldžiai žiūrisi bigsmile.gif
QUOTE(Rasaule @ 2012 10 08, 07:09)

gražus 4u.gif tikriausiai buvo nelengva siuvinėti monotoniškom spalvom ax.gif bent jau aš asmeniškai tai greitai užsimanau keist spalvą nes atsibosta blush2.gif lotuliukas.gif
QUOTE(vasarė @ 2012 10 08, 09:12)

super thumbup.gif labai nuotaikingi krepšeliai 4u.gif ir spalvytės labai gražios, ir kryželiai puikiai gula drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2012 10 08, 10:11)
prisiminiau savo vieną, kur jau nuo Velykų nejudinamas ir nebežinau ar pajudės. Nes "Užkniso" vien pilkos spalvos. Gaila darbo ir siūlų, gal po kokių metų paimsiu pabaigti,

ar cia tas medziuose siluetas?
Atsakyti