Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ačiū už pagyras mano knygelei 4u.gif

kalbėjot apie siuvinėjimą ant lino - tai atsimenu pabandžiau ir jau po valandos kryžiavojimo priprato akys ir siuvinėjosi automatiškai thumbup.gif ir dabar beveik visi mano darbeliai ant lino, nors smulkiai aidai irgi jaučiu nostalgiją blush2.gif bet jau jei aida tai man 18 geriausia, nu dar 16 iš bėdos, bet jau tik ne stambiausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 07, 13:47)
Ateinu su įrėmintu darbu. Siuvinėta vasarą. Pirmą kartą pagal užsakymą ax.gif Tik dabar gavau įrėminto darbo nuotrauką. (Siuvinį jau rodžiausi) Galutinis variantas labai patiko wub.gif Kadangi neatsiklausiau jaunavedžių, tai jų vardus ir datą ištryniau rolleyes.gif


Labai skoningai įrėminta wub.gif

O dėl lino ar aidos, man tikrai lengviau ir maloniau siuvinėti ant aidos, bet jei fonas ne visas užpildytas (ir dar žiūrint koks dizainas), gražiau atrodo darbelis ant lino ar ewo. Tad ne visada nueinu lengviausiu keliu, nes noriu, kad galutinis rezultatas džiugintų.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 07, 12:47)
Ateinu su įrėmintu darbu. Siuvinėta vasarą. Pirmą kartą pagal užsakymą ax.gif Tik dabar gavau įrėminto darbo nuotrauką. (Siuvinį jau rodžiausi) Galutinis variantas labai patiko wub.gif Kadangi neatsiklausiau jaunavedžių, tai jų vardus ir datą ištryniau rolleyes.gif

kaip gražiai įrėminta wub.gif ir pats darbas gražus 4u.gif

kadangi artėja mano pačios vestuvės tai jau irgi žiūrinėjuosi po truputį į vestuvinius motyvus ax.gif pirmas darbas planuose tai žiedų pagalvėlė smile.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu į Jūsų diskusiją, ateinu parodyti išsiuvinetos boružės tongue.gif

Kitas dalykas, norėjau pasiteirauti ar kas siuvinėjote darbus iš "A Famous Great Picture" kolekcijos? (cia iš korėjiečiu žurnalų) Kaip su schemomis, ar jos kokybiškos? Ar paveikslai tokie pat ryškus kaip iš nuotraukų g.gif Laabai gražūs darbai, norėčiau iš ten kai ką išsiuvinėti, bet bijau dėl schemų, vis gi darbas būtų didelis, gaila būtų išmesti pinigėlius į balą. Lauksiu pasisakymų, kritikos, idėju ir pan.! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naggy @ 2012 10 07, 16:15)
Įsiterpsiu į Jūsų diskusiją, ateinu parodyti išsiuvinetos boružės  tongue.gif

Kitas dalykas, norėjau pasiteirauti ar kas siuvinėjote darbus iš "A Famous Great Picture" kolekcijos? (cia iš korėjiečiu žurnalų) Kaip su schemomis, ar jos kokybiškos? Ar paveikslai tokie pat ryškus kaip iš nuotraukų  g.gif  Laabai gražūs darbai, norėčiau iš ten kai ką išsiuvinėti, bet bijau dėl schemų, vis gi darbas būtų didelis, gaila būtų išmesti pinigėlius į balą.  Lauksiu pasisakymų, kritikos, idėju ir pan.!  biggrin.gif

turėtu būti kokybiški,ir žadamas rezultatas ,žiūrint iš schemos,jų kuriamos schemos išties nuostabios,ir įspūdingo grožio.

čia lyg ir gražiai gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 spalio 2012 - 14:33
Merginos, pagalbos

Ieškau gerojo Vervaco user posted image kodo. Turiu white, 712, 3033, 3782, 841, 840, 3781 arba 839 - Šis geras, o tai vėl bijau siuvinet ir ardyt...
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 10 07, 14:39)
O dėl lino ar aidos, man tikrai lengviau ir maloniau siuvinėti ant aidos, bet jei fonas ne visas užpildytas (ir dar žiūrint koks dizainas), gražiau atrodo darbelis ant lino ar ewo. Tad ne visada nueinu lengviausiu keliu, nes noriu, kad galutinis rezultatas džiugintų.

Na as niekaip nesuprantu to tokio, kaip cia pasakyt, menkesnio poziurio i Aida g.gif Man asmeniskai ji pati savaime labai grazi, primena nerinius langiukais wub.gif
Taip, zinoma, jei 11 ar 8 naudojamamtai tikrai vaikiskai atrodo biggrin.gif

Ir kazkaip niekad nepagalvojau, kad darbelis gali buti vertinamas ir medziagos pasirinkimo aspektu g.gif ar cia sioj vietoj as esu neismanele, ar kazkokiu taisykliu nezinau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 10 07, 12:47)
Ateinu su įrėmintu darbu. Siuvinėta vasarą. Pirmą kartą pagal užsakymą ax.gif Tik dabar gavau įrėminto darbo nuotrauką. (Siuvinį jau rodžiausi) Galutinis variantas labai patiko wub.gif Kadangi neatsiklausiau jaunavedžių, tai jų vardus ir datą ištryniau rolleyes.gif


Gražus darbelis 4u.gif ir įrėminimas thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 10 07, 17:10)
Na as niekaip nesuprantu to tokio, kaip cia pasakyt, menkesnio poziurio i Aida g.gif  Man asmeniskai ji pati savaime labai grazi, primena nerinius langiukais wub.gif
Taip, zinoma, jei 11 ar 8 naudojamamtai tikrai vaikiskai atrodo  biggrin.gif

Ir kazkaip niekad nepagalvojau, kad darbelis gali buti vertinamas ir medziagos pasirinkimo aspektu g.gif  ar cia sioj vietoj as esu neismanele, ar kazkokiu taisykliu nezinau?  g.gif

o ar bandei ant lino siuvinėt smile.gif pripratus ant lino ,sunku atsitraukti,tas švelnus audinys ,ir akims gėris .o aida naudinga kai siuvinėji didelį darbą ,nesvarbu ar tai metrikas ,ar peizažas,nes kai kurie dizainai yra skirti ant lino,ir aida tik gadina ax.gif nėra jokių taisyklių,visos siuvinėjame ant ko norim,tai kiekvienos pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 spalio 2012 - 17:17
QUOTE(Manyka @ 2012 10 07, 17:10)
Na as niekaip nesuprantu to tokio, kaip cia pasakyt, menkesnio poziurio i Aida g.gif  Man asmeniskai ji pati savaime labai grazi, primena nerinius langiukais wub.gif
Taip, zinoma, jei 11 ar 8 naudojamamtai tikrai vaikiskai atrodo  biggrin.gif

Ir kazkaip niekad nepagalvojau, kad darbelis gali buti vertinamas ir medziagos pasirinkimo aspektu g.gif  ar cia sioj vietoj as esu neismanele, ar kazkokiu taisykliu nezinau?  g.gif


Kai kurie dizainai, mano akim žiūrint, prašosi lino ar ewo (pvz. Nimue, Tra la la daugelis dizainų, įvairūs sempleriai), bet tai tik skonio reikalas. O maloniau, kaip jau ir sakiau man siuvinėti ant aidos.
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2012 10 07, 15:59)
Merginos, pagalbos

As siuvinejau pagal situos kodus, gavosi gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 07, 18:15)
o ar bandei ant lino siuvinėt  smile.gif pripratus ant lino ,sunku  atsitraukti,tas švelnus audinys ,ir akims gėris .o aida naudinga kai siuvinėji didelį darbą ,nesvarbu ar tai metrikas ,ar peizažas,nes kai kurie dizainai yra skirti ant lino,ir aida tik gadina  ax.gif nėra jokių taisyklių,visos siuvinėjame ant ko norim,tai kiekvienos pasirinkimas  smile.gif

Esu 4u.gif
Pirmąkart netgi žavingai susimoviau - ėmiausi dirbti tik per vieną giją doh.gif
Tai iš Kalėdinio paveiklėlio beliko tik dėkliukas mobiliajam rolleyes.gif
user posted image

QUOTE(elzeda @ 2012 10 07, 20:44)
Kai kurie dizainai, mano akim žiūrint, prašosi lino ar ewo (pvz. Nimue, Tra la la daugelis dizainų, įvairūs sempleriai), bet tai tik skonio reikalas. O maloniau, kaip jau ir sakiau man siuvinėti ant aidos.

taip, tas tiesa, jie labai meniški, tiesiog turi būti tars įsilieję į audinį smile.gif
Atsakyti