Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 06, 19:45)
32 linas atitinka 16 aida,jai esi siuvinėjusi ant 16 ,tai su linu problemų neturėtu būti,o ar tikrai tavo / pusinis (nepilnas kryžiukas) apima du siūliukus.

Na esu bet ant aidos skaiciuot nereikia kur durt,jo du siuliukus apima... bet va vienoj vietoj padariau tris siuliukus nepastebejau ir toli nukeliavau o paskui teko ardyt
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 20:53)
Na esu bet ant aidos skaiciuot nereikia kur durt,jo du siuliukus apima... bet va vienoj vietoj padariau tris siuliukus nepastebejau ir toli nukeliavau o paskui teko ardyt

doh.gif

savo potyrių nepamenu kai pirmą kartą siuvinėjau ant lino,bet kai įpratau ,visai puikiai einasi dabar rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 spalio 2012 - 19:04
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 06, 19:14)
darbas pas tave įspūdingas,tik db pastebėjau ,galėjo rėmas būt plonesnis,nes dabar labai jie atskiri  ax.gif nes vienos dalies rėmas ,kitos dalies rėmas ,ir tarpas nemažas ,išeina tarp darbo .

gal foto is sono pastorina, nes remelis 1 cm plocio, nelabai isivaizduoju plonesni ax.gif

QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 19:40)
Gal taip gavosi del to kad pries tai siuvinejau darbeli ant 14tos aidos ir perejau staigiai ant to lino 32 ct

va Uodegyte parase viska ka norejau pasakyt ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 06, 20:03)
doh.gif

savo potyrių nepamenu kai pirmą kartą siuvinėjau ant lino,bet kai įpratau ,visai puikiai einasi dabar  rolleyes.gif


Na as dar kada paimsiu ji i rankas,bet kad pas mane kantrybes ne per daugiausiai tai pyktelejusi esu ant to lino dabar blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 06 spalio 2012 - 19:22
susikaupk cool.gif man užėjo samplerių manija,ką nors išsiuvinėt,buvau bepradėjus,kol neradau pas save reikiamo siūlo,ir nervas paėmė kai bandžiau pritaikyt panašią,o rezultatas ne toks ,koks turi būt mad.gif nepatinka spalva man ir viskas ,išaržiau ir padėjau ,gal kada kitą dieną įkvėpimas ateis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 06, 20:22)
susikaupk  cool.gif

Na taip jau kartais buna,as tiesiog myliu aida biggrin.gif Bet tikiuos kada pamilti ir lina
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 21:26)
Na taip jau kartais buna,as tiesiog myliu aida  biggrin.gif Bet tikiuos kada pamilti ir lina

viskam savas laikas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 06, 20:34)
viskam savas laikas  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 09:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

Labai gražus peizažas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 10 06, 11:46)
Kas čia per kasetė? Neteko apie tokią girdėt, mačiau tik kad merginos pačios rėminant lipdė rėmo pakraščiuose juosteles, dažė ar dekupažino, kad tiktų prie rėmo ir kad atitrauktų darbą nuo stiklo g.gif

Mano visos Mirabilia karalienes turi kasete tarp pasporto ir darbo
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 19:53)
Na esu bet ant aidos skaiciuot nereikia kur durt,jo du siuliukus apima... bet va vienoj vietoj padariau tris siuliukus nepastebejau ir toli nukeliavau o paskui teko ardyt

Ant lino dabar siuvineju trecia darbeli. Siandien buciau pabaigus, taciau mazasis paslepe siulus doh.gif Niekur nerandu kur padejo. Tikiuosi rasiu kur nusipirkti ir sekmadieni darbas bus pabaigtas cool.gif Pirmus du siuvinejau su viena gija i kiekviena skylute. Laaabai smukus gavosi, bet man patiko rezultatas. Taciau BS padaryti labai sudetinga. Del skaiciavimo...po keliu valandu kryziavimo nebereikejo to daryti smile.gif
Man linas pati megstamiausia medziaga smile.gif
Atsakyti
Ateinu su įrėmintu darbu. Siuvinėta vasarą. Pirmą kartą pagal užsakymą ax.gif Tik dabar gavau įrėminto darbo nuotrauką. (Siuvinį jau rodžiausi) Galutinis variantas labai patiko wub.gif Kadangi neatsiklausiau jaunavedžių, tai jų vardus ir datą ištryniau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti