Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"




QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 11:00)
nauja diena rodausi su nauju darbeliu (tiksliau išsiuvinėtas prieš ne pilnus metus 4u.gif



Fantastiški darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 11:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"


Ojei, koks didelis ir gražus wub.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 12:00)

nauja diena rodausi su nauju darbeliu (tiksliau išsiuvinėtas prieš ne pilnus metus 4u.gif



Labai faina knygelė, meškis gražus thumbup.gif

Įdedu fotkę kaip ta kasetė atrodo- tai tas pagaliukas po rėmu ir stiklu-jei įžiūrėsit ką nors (prašom nesijuokti iš mano sugebėjimų piešti kompu biggrin.gif ). Va:

user posted image

Ta kasetė pakelia stiklą užtektinai, kad neprisiplotų karoliukai. Šitą rėmą užsakinėjau Savex rėminimo salone, o ar yra tokių dalykų kitur-nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"


ech, kaip noretusi dabar i ta pieva rolleyes.gif wub.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 11:00)

nauja diena rodausi su nauju darbeliu

fainas Teddis wub.gif

QUOTE(Dantiste @ 2012 10 06, 11:46)
* bet va karoliukus tai kartais nuguldo ant šono

** o rėmas padaro ryškią ribą 4u.gif

*galima deti arba ta kasete arba kad ir ne viena pasporta. Tik va mirabillia kazin ar reminciau po stiklu
**ziurint kokio plocio remas, nemanau, kad mano atveju labai cia tas testinumas nutruko.
user posted image
shema buvo su tom juodais stulpeliais, tik as ju nesiuvinejau ir isskaidziau i 4 dalis
user posted image
cia tik mano nuomone, bet uzdejimas stiklo su tais metaliukas, man tokia piguma blush2.gif , o audinio traukimas ant remo visai kitokius piinigus kainuoja, bet uz tai kur kas graziau
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 06, 14:10)
cia tik mano nuomone, bet uzdejimas stiklo su tais metaliukas, man tokia piguma blush2.gif , o audinio traukimas ant remo visai kitokius piinigus kainuoja, bet uz tai kur kas graziau


Tavo labai gražiai triptikas įrėmintas. O dėl paryškinto sakinio ir aš pritariu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 06 spalio 2012 - 12:32
QUOTE(vasarė @ 2012 10 06, 13:10)
cia tik mano nuomone, bet uzdejimas stiklo su tais metaliukas, man tokia piguma blush2.gif

drinks_cheers.gif ziauri! Kaip kokiam ofise padekos rastas iteiktas doh.gif
Atsakyti
As turbut nepamilsiu lino,vakar viska isardziau,nes vieno kryziuko neatitaikiau pagal siuliuku skaiciu ir pastebejau daaaug veliau tai,tai teko viska ardyt,siandien nusipirkau aidos,siuvinesiu is naujo doh.gif
Gal bandysiu kada kitakart ta lina prisijaukint.... Kazin nebus mano fejuke per didele ant 16tos aidos? Gal geriau ant 18tos butu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 06 spalio 2012 - 16:11
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 17:10)
As turbut nepamilsiu lino,vakar viska isardziau,nes vieno kryziuko neatitaikiau pagal siuliuku skaiciu ir pastebejau daaaug veliau tai,tai teko viska ardyt,siandien nusipirkau aidos,siuvinesiu is naujo  doh.gif
Gal bandysiu kada kitakart ta lina prisijaukint.... Kazin nebus mano fejuke per didele ant 16tos aidos? Gal geriau ant 18tos butu?  g.gif

is tiesu gaila, kad kol kas neradot draugystes su linu. Nors nebandzius ant lino, bet ewa pamilau (nepaisant starto ant juodos medziagos) ir pat pirmo kryziuko
https://www.youtube....h?v=LpZV7DpVCuU gali sitas pades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"


Vau kaip grazu clap_1.gif thumb_yello.gif sveikinu pabaigusi toki grazuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 06, 14:10)

darbas pas tave įspūdingas,tik db pastebėjau ,galėjo rėmas būt plonesnis,nes dabar labai jie atskiri ax.gif nes vienos dalies rėmas ,kitos dalies rėmas ,ir tarpas nemažas ,išeina tarp darbo .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 spalio 2012 - 18:15
QUOTE(vasarė @ 2012 10 06, 13:10)

Labai dailus taviškis ir niekas niekur nenutrūko drinks_cheers.gif
O vien stiklu būtų tikrai piguva drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 06, 18:29)
is tiesu gaila, kad kol kas neradot draugystes su linu. Nors nebandzius ant lino, bet ewa pamilau (nepaisant starto ant juodos medziagos) ir pat pirmo kryziuko
https://www.youtube....h?v=LpZV7DpVCuU gali sitas pades  4u.gif

Gal taip gavosi del to kad pries tai siuvinejau darbeli ant 14tos aidos ir perejau staigiai ant to lino 32 ct tai man laaaaabai smulki medziage pasirode,pavargau siuvineti jau po 20 kryziuku,vien nuo to skaiciavimo kur durt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 06, 20:40)
Gal taip gavosi del to kad pries tai siuvinejau darbeli ant 14tos aidos ir perejau staigiai ant to lino 32 ct tai man laaaaabai smulki medziage pasirode,pavargau siuvineti jau po 20 kryziuku,vien nuo to skaiciavimo kur durt  doh.gif

32 linas atitinka 16 aida,jai esi siuvinėjusi ant 16 ,tai su linu problemų neturėtu būti,o ar tikrai tavo / pusinis (nepilnas kryžiukas) apima du siūliukus.
Atsakyti