Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 09:45)
Jau kaip suploji kryzelius lyginant, tai stiklas tikrai labiau nesuploja mirksiukas.gif

blink.gif meluojat!!! bigsmile.gif man pats smagiausias momentas, kai pabaigta darba islyginus (is blogosios puses) galiu grozetis "3D" vaizdu smile.gif

QUOTE(elzeda @ 2012 10 06, 10:08)

Capri, jei rėminsi su rėmeliu tai nebūtinai reikia dėti pasportą paslėptą po rėmeliu, kad kryželiai nesusiplotų. Yra dalykas specialiai tam reikalui (kad karoliukų, kryžiukų neprispaustų)-kasetė, priderinta prie rėmo. Esu kartą su ja rėminusi-gražiai atrodo-tiesiog kaip rėmo tęsinys.

O geras, elzeda, nezinojau tokio!! O remintojai visi turi, ar cia jau ismyslas is mandresniu??

QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

Nuostabu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 09:45)
Jau kaip suploji kryzelius lyginant, tai stiklas tikrai labiau nesuploja mirksiukas.gif

na nežinau, lyginant ant minkšto rankšluosčio kryželiai nepasakyčiau kad susiploja schmoll.gif 4u.gif

QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

nerealiai gražus darbas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 11:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

Labai labai wub.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 11:38)
na nežinau, lyginant ant minkšto rankšluosčio kryželiai nepasakyčiau kad susiploja schmoll.gif  4u.gif

Nei vieno mano darbo kryželiai lyginami ant audinio niekada nesusiplojo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 10:38)
na nežinau, lyginant ant minkšto rankšluosčio kryželiai nepasakyčiau kad susiploja schmoll.gif  4u.gif
nerealiai gražus darbas 4u.gif  4u.gif

Taip, bet ir stiklas ju labiau nepriploja. biggrin.gif Tik po stiklu reminau savo magnoliju triptika, ir niekas ten labiau nesusiplojo.
Aciu visoms kuriom patiko mano ramuniu pieva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:45)
Taip, bet ir stiklas ju labiau nepriploja. biggrin.gif Tik po stiklu reminau savo magnoliju triptika, ir niekas ten labiau nesusiplojo.
Aciu visoms kuriom patiko mano ramuniu pieva 4u.gif

drinks_cheers.gif mano visi darbai rėminti po stiklu ir tikrai niekas ten neprisiploja ax.gif

o be stiklo tai aš nerėminčiau schmoll.gif man kažkaip nekaip atrodo kai tas darbelis laikui bėgant sudulkės, o jį lupt nuo pagrindo kad perplaut tai irgi doh.gif o jei rėminu rėminimo centre tai dedu matinį stiklą ir nei ten blizga nei apskritai krenta į akis kad jis ten yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 10:49)
drinks_cheers.gif mano visi darbai rėminti po stiklu ir tikrai niekas ten neprisiploja ax.gif

o be stiklo tai aš nerėminčiau schmoll.gif man kažkaip nekaip atrodo kai tas darbelis laikui bėgant sudulkės, o jį lupt nuo pagrindo kad perplaut tai irgi doh.gif o jei rėminu rėminimo centre tai dedu matinį stiklą ir nei ten blizga nei apskritai krenta į akis kad jis ten yra biggrin.gif

drinks_cheers.gif Be stiklo ir as nereminu, bet cia amzina diskusija. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:55)
drinks_cheers.gif Be stiklo ir as nereminu, bet cia amzina diskusija. bigsmile.gif

aš su kitais tai nesiginčyčiau, gal ir gražiau (tiesą sakant gyvai nemačius darbo be stiklo), tik pati savo darbų tai taip nerėminčiau 4u.gif

nauja diena rodausi su nauju darbeliu (tiksliau išsiuvinėtas prieš ne pilnus metus 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ronera, labai dailiai aplenkta knygele. Zaviuosi tokiais darbais, bet pati bijau ju imtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 10 06, 10:08)
Gražus  thumbup.gif
Capri, jei rėminsi su rėmeliu tai nebūtinai reikia dėti pasportą paslėptą po rėmeliu, kad kryželiai nesusiplotų. Yra dalykas specialiai tam reikalui (kad karoliukų, kryžiukų neprispaustų)-kasetė, priderinta prie rėmo. Esu kartą su ja rėminusi-gražiai atrodo-tiesiog kaip rėmo tęsinys.


aciu uz info,reiks pasidometi kur jo gauti.

RONERA,dailu labai,kokiais klijais traukei knygute?Nepermus per audini veliau?

SELA, medalis uz kantrybe. wink.gif

Sorry,lt raidziu nerandu plansete. smile.gif
Atsakyti
Sela:), nepaprastai gražu.
Atsakyti
Sela:), Capri ačiū 4u.gif

bijoti nėra ko, aš kai šitą dariau tai buvau galima sakyt pradedančioji dar apskritai siuvinėjime, čia mano pirmoji knygelė ax.gif

o klijus, manau kaip ir dauguma, naudojau paprastus - sausus pieštukinius 4u.gif jie tikrai negirdėjus kad persimuštų, o ir šitą knygelę jau naudoju beveik metus ir nieko jai nepasidarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2012 10 06, 10:08)
Yra dalykas specialiai tam reikalui (kad karoliukų, kryžiukų neprispaustų)-kasetė, priderinta prie rėmo. Esu kartą su ja rėminusi-gražiai atrodo-tiesiog kaip rėmo tęsinys.

Kas čia per kasetė? Neteko apie tokią girdėt, mačiau tik kad merginos pačios rėminant lipdė rėmo pakraščiuose juosteles, dažė ar dekupažino, kad tiktų prie rėmo ir kad atitrauktų darbą nuo stiklo g.gif o čia rėminimo centre tokių būna, ar reik pačiam įsigyt ir rėmintis? 4u.gif
nors man kryžiukų stiklas irgi niekad nepriploja biggrin.gif bet va karoliukus tai kartais nuguldo ant šono

QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 06, 11:00)
nauja diena rodausi su nauju darbeliu (tiksliau išsiuvinėtas prieš ne pilnus metus 4u.gif

labai mielas darbelis wub.gif

Triptiką aš rėminčiau tik po stiklu, nes man tokiuose triptikuose reik to tęstinumo tarp paveikslo dalių, o rėmas padaro ryškią ribą 4u.gif
Atsakyti