Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(unkind @ 2012 10 05, 14:48)
Ar ruošiatės šventėms jau?smile.gif dovanos artimiems ar papuošimai savo namams?smile.gif

Jau pradedu ieskoti schemuciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 10 05, 13:48)
Ar ruošiatės šventėms jau?smile.gif dovanos artimiems ar papuošimai savo namams?smile.gif

Viena Kaledoms draugams skirta darbeli tuoj nesiu reminti. Kito darbelio jau koki 1/4 padariau :-)

Beje, kalbant apie reminima - ar nesti i dirbtuves reikia jau itempta darba, ar galima pasirodyt su tiesiog isskalbtu ir islygintu siuviniu?
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 05, 19:28)
Beje, kalbant apie reminima - ar nesti i dirbtuves reikia jau itempta darba, ar galima pasirodyt su tiesiog isskalbtu ir islygintu siuviniu?

tempia ant pagrindo jie kiek pačiai teko susidurt, o nešti reikia tik išskalbtą ir gerai išlygintą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 05, 18:38)
tempia ant pagrindo jie kiek pačiai teko susidurt, o nešti reikia tik išskalbtą ir gerai išlygintą ax.gif

O lyginti reikia dar dregna ar jau sausa?
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2012 10 05, 19:42)
O lyginti reikia dar dregna ar jau sausa?

aš lyginu visiškai šlapią (nu tik apspaudau kad nebūtų labai jau varvantis) 4u.gif priešingu atveju sunku išlyginti, ypač lino tai aš neišlyginu jeigu sausą lyginu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 05, 20:38)
tempia ant pagrindo jie kiek pačiai teko susidurt, o nešti reikia tik išskalbtą ir gerai išlygintą ax.gif

jai darbą paliksi ,tada išplautą,jai rėmini pati tada plaut nebūtina,nes nešant visvien išsipurvina,ar susiglamžo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 spalio 2012 - 19:31
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 05, 12:01)
drinks_cheers.gif Arba, norint, kad geriau isrysketu piesinio testinumas, galima reminti be pasporto ir be remelio, tik po stiklu.

Bet juk stiklas labai suploja kryzelius. Capri atveju, priderinus spalva ir pasporteli idejus vos centimetro, kito, vaizdas nepagestu ir kryzeliai liktu kaip buve g.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 10 05, 22:02)
Bet juk stiklas labai suploja kryzelius. Capri atveju, priderinus spalva ir pasporteli idejus vos centimetro, kito, vaizdas nepagestu ir kryzeliai liktu kaip buve g.gif

Jau kaip suploji kryzelius lyginant, tai stiklas tikrai labiau nesuploja mirksiukas.gif
O jei vistik deti pasporta, tai, kaip Capri rase, kad jo nesimatytu, kad jis butu tik po remu, ir stiklas neliestu audinio. Nors man tokio tipo triptikai graziausiai atrodo be jokio remo ir be pasporto ax.gif Tik po stiklu arba visai be nieko.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 10 05, 14:21)
Seniai nesilankiau, nes neturėjau ką parodyti. Tai vat, kitam forume vėl pradėjau naują RR, mano tema drugeliai, medžiaga - DMC ewas. Balta, tik fotografuota telefonu ir prie dirbtinio apšvietimo, tad atrodo rusva:


Gražus thumbup.gif


Capri, jei rėminsi su rėmeliu tai nebūtinai reikia dėti pasportą paslėptą po rėmeliu, kad kryželiai nesusiplotų. Yra dalykas specialiai tam reikalui (kad karoliukų, kryžiukų neprispaustų)-kasetė, priderinta prie rėmo. Esu kartą su ja rėminusi-gražiai atrodo-tiesiog kaip rėmo tęsinys.
Atsakyti
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 10:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"

puikus 4u.gif wub.gif

man labai patinka šios serijos paveikslai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2012 10 06, 11:09)
Tuoj po Velyku pradetas ir vakar uzbaigtas "Evening Sun"


grožių grožis ,šaunuolė clap_1.gif ploja.gif
Atsakyti