Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Toliau judu i prieki. Ornamentas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 05, 07:46)
*Capri*,
triptiko tikrai nereminciau su pasportu. Jei desi stikla, tai tik matini, kad neatspindetu dienos ir dirbtines sviesos  4u.gif

drinks_cheers.gif
Kur Kaune reminat darbelius? Kiek pamenu, senamiesti minejot, gal tiksliau butu galima ax.gif
Pirmuosius darbelius reminau fotofabrike. Daugiau ten kojos kelt nenoriu doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

o sakykit kaip reikia remint (paciai) su pasportu? taip kaip iprasta,tik paskui dedant i remeli pasporta uzkist? tikiuos supratot ko klausiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mila* @ 2012 10 05, 10:50)
Sveikos,

o sakykit kaip reikia remint (paciai) su pasportu? taip kaip iprasta,tik paskui dedant i remeli pasporta uzkist? tikiuos supratot ko klausiu  blush2.gif

kai užsisakai viską,susitvarkai darbą ant kartono,tiesiog pasportą dedi pirmą,poto darbas,ir vėliau nugarele.kaip pačiai rėminti 1 psl ,tempimas ant kartono.

triptikui tada pasporto nededi,tik ploną remelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 spalio 2012 - 10:13
QUOTE(Višniukė @ 2012 10 05, 08:16)
Toliau judu i prieki. Ornamentas

super darbelis bus 4u.gif

QUOTE(rituker @ 2012 10 05, 09:49)
drinks_cheers.gif
Kur Kaune reminat darbelius? Kiek pamenu, senamiesti minejot, gal tiksliau butu galima  ax.gif
Pirmuosius darbelius reminau fotofabrike. Daugiau ten kojos kelt nenoriu doh.gif

aš rėminau Partizanų gatvėj (tiksliau ten Butrimonių jau skaitosi), rėmai.lt 4u.gif rėminau ten du darbus, įskaitant ir šitą baleriną kur vakar pasirodžiau, man tai ten patiko ax.gif

bet dabar prisidedu prie to paties klausimo ir aš, nes persikraustėm į Šilainius ir tas rėminimo centriukas labai toli gaunasi, geriausia būtų kažką atrasti savam rajone ar bent jau centre blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 05, 11:10)
triptikui tada pasporto nededi,tik ploną remelį  smile.gif

drinks_cheers.gif Arba, norint, kad geriau isrysketu piesinio testinumas, galima reminti be pasporto ir be remelio, tik po stiklu.
Atsakyti
labas smile.gif
noriu issiuvineti staltese ir serveteles bet nezinau kaip turi atrodyti blogoji puse. ar turi matytis siulai ar reikia kazkaip paslepti? kaip Jus darote, pasidalinkite prasau patirtimi. gal kartais turite nuotrauku kaip atrodo Jusu darbai is blogosios puses?

ir dar klausimas - gal kuri is jusu rasete bet as neskaiciau visos temos - kur galima nupirkti siulus dmc pigiau nei 1.80 lt?
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agatas85: 05 spalio 2012 - 11:23
Seniai nesilankiau, nes neturėjau ką parodyti. Tai vat, kitam forume vėl pradėjau naują RR, mano tema drugeliai, medžiaga - DMC ewas. Balta, tik fotografuota telefonu ir prie dirbtinio apšvietimo, tad atrodo rusva:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Capri* @ 2012 10 05, 07:42)
Tiesa, rėmą planuoju saikingai iškilų, o ne įdubusį link paveikslo vidurio (kad "nepaskęstų" siuvinėta dalis g.gif

Ar aš klystu taip mąstydama? g.gif

Prie to pačio dar paklausiu: dėti stiklą ar visgi ne? ir jei dėti, tai blizgų ar matinį?

Aš tokį darbą rėminčiau visai be rėmo ir be jokio stiklo. Tik tempčiau ant porėmio.

O dėl pasporto apskritai tai čia kaip kam gražiau. Aš turiu ne vieną darbą, kur ir visas siuvinėtas, bet be pasporto. Jei netingi, gali lįsti į albumą paraše.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 05 spalio 2012 - 13:16
Merginos sakykit o Palangoj yra kokia parduotuve siuvinejimui skirta,ta prasme prekiu?gal kas zinot?aciu uz info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 05, 11:12)
bet dabar prisidedu prie to paties klausimo ir aš, nes persikraustėm į Šilainius ir tas rėminimo centriukas labai toli gaunasi, geriausia būtų kažką atrasti savam rajone ar bent jau centre blush2.gif

Labas bendramikrorajoniete lotuliukas.gif as reminu senamiestyje, nes silainiuose kazkaip nezinau kur yra, nors gyvenu cia visa savo gyvenimeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar ruošiatės šventėms jau?smile.gif dovanos artimiems ar papuošimai savo namams?smile.gif
Atsakyti