Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2012 10 04, 19:19)
Nu va,tada galiu ramiai toliau siuvineti,tikiuosi kad linas tikrai 32 ct nes gavau cia is kazkurios merginos,nebepamenu niko  blush2.gif
Bet jei sakai kad telpa tiek kryziuku tai turetu but tas dydis,su ta pakilia nuotaika einu biski padygsniuosiu  biggrin.gif Bet ziuriu kad tikrai nedidele gausis ta fejuke  smile.gif

CIA AS 4u.gif viskas yra gerai,ji ir neturi buti didele,pati jos nesiuvinejau,bet apie dydzius darbeliu susigaudau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 04, 20:25)
CIA AS  4u.gif viskas yra gerai,ji ir neturi buti didele,pati jos nesiuvinejau,bet apie dydzius darbeliu susigaudau  ax.gif

Aha,dabar prisiminiau kai parasei biggrin.gif
Na taip tik kazkaip man vienam kraste mazai vietos lieka,tikiuosi uzteks reminimui
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 04, 18:04)
na tuomet įkelsiu dar vieną: ko gero man pačiai mieliausias iš visų mano darbų 4u.gif

wub.gif wub.gif ir daugiau nereikia nieko sakyti
Atsakyti
ar reminant butinas pasportas g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 04, 17:04)
na tuomet įkelsiu dar vieną: ko gero man pačiai mieliausias iš visų mano darbų 4u.gif


wub.gif nuostabus darbas ir įrėminimas labai tinkamas wub.gif

Ačiū už pagyras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 04, 22:55)
ar reminant butinas pasportas g.gif  blush2.gif

ziurint pagal darba ,jai pilnas siuvinejamas (su fonu) tada taip ,o ir siaip jis priduoda darbui gyvumo ax.gif nes jis atskiria darba nuo remo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2012 - 21:03
labas,noriu paklausti ar esat krakmolinę siuvinejimo medziaga?kaip tai daryti?ar ta krakmola padaryti kaip klijus ar su saltu vandeniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 10 04, 23:19)
labas,noriu paklausti ar esat krakmolinę siuvinejimo medziaga?kaip tai daryti?ar ta krakmola padaryti kaip klijus ar su saltu vandeniu? g.gif

krakmolinti ne ,tarkim aida ji po plovimo ir taip standi būna,bet jai dėl savęs ,tai nepilną šaukštelį į vonelę su vandeniu (šaltas ,drungnas)pamirkyti jame,tada lyginti,bet šlapią medžiagą,ant rakšluoščio pasitiesus,o ant audinio viršaus medvilnės gabalėlį lyginti,bet darbas turi būti iš karto padėtas lygus,jį ištampius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2012 - 21:32
cia kvailas klausimas bet ja reikia plauti ar pries siuvinejant ar jau issiuvinejus? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 10 04, 23:33)
cia kvailas klausimas bet ja reikia plauti ar pries siuvinejant ar jau issiuvinejus? doh.gif  doh.gif

žinoma išsiuvinėjus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 04, 22:01)
ziurint pagal darba ,jai pilnas siuvinejamas (su fonu) tada taip ,o ir siaip jis priduoda darbui gyvumo  ax.gif nes jis atskiria darba nuo remo.


Paskaičiau ir susimąsčiau unsure.gif

O tas gal negalioja triptikui? Mano siuvinėjamas triptikas-tai trys "pereinantys" paveikslai, tai jei be rėmo dar dėčiau pasportus kelių ten cm-tas vaizdo perėjimas dar labiau nutoltų vienas nuo kito g.gif Aš planuoju dėti paslėptą po rėmu plonyti pasportą (kad nepriplotų kryžiukų stiklas) ir 3cm pločio rėmelius, tai sumoje ant sienos vienas triptikas nuo kito bus nutolęs 3cm vieno, 2cm kokie tarpas, 3 kito rėmas-jau 8cm. Tai jei dar pasportinčiau-dar toliau gautųsi. O ir manau nesižiūrėtų g.gif
Primenu apie ką kalbu, kad lengviau būtų įsivaizduoti: čia

Čia kitos darbelis kažkieno-irgi nesimato jokio pasporto: čia

Tiesa, rėmą planuoju saikingai iškilų, o ne įdubusį link paveikslo vidurio (kad "nepaskęstų" siuvinėta dalis g.gif

Ar aš klystu taip mąstydama? g.gif

Prie to pačio dar paklausiu: dėti stiklą ar visgi ne? ir jei dėti, tai blizgų ar matinį?

Ačiū už mintis 4u.gif
Atsakyti
*Capri*,
triptiko tikrai nereminciau su pasportu. Jei desi stikla, tai tik matini, kad neatspindetu dienos ir dirbtines sviesos 4u.gif
Atsakyti