Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(InDovi @ 2012 10 03, 09:20)
mano DFEA procesas:

Puikus darbas wub.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 03, 11:05)
Štai mano vakarikštis pabaigtukas kairėje pusėje 

Grazi kolekcija thumbup.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 10 03, 11:40)
nesirodžiau su dovana uošvienei.

Oho kokia puokste uosvienei thumbup.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 03, 19:37)
ateinu su kątik pabaigtu savo darbeliu 

Mielas darbelis, wub.gif

QUOTE(Džeinė @ 2012 10 04, 00:08)

thumbup.gif Grazus dekliukai

QUOTE(Višniukė @ 2012 10 04, 09:24)
Keli mano darbeliai

Labai grazus, mieli darbeliai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evciukas @ 2012 10 04, 12:47)
Labas, darbštuolės 4u.gif


pasakoti yra daug ,pasianalizuok

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 04, 11:23)
pasakoti yra daug ,pasianalizuok

user posted image user posted image


4u.gif Dėkoju
O kaip pasirinkt tą audinį, jo nr.? Na pvz dideliems paveikslams, triptikams siuvinėt?
Atsakyti
QUOTE(evciukas @ 2012 10 04, 12:40)
4u.gif Dėkoju
O kaip pasirinkt tą audinį, jo nr.? Na pvz dideliems paveikslams, triptikams siuvinėt?

necituojam nuotraukų topsecret.gif

kad audinys čia turbūt daugiau skonio reikalas, man sakykim labiausiai patinka 16ct, nes gaunas kryžiukai tokie kaip tik, bet daug kam labiau patinka smulkesnis, 18ct, nors man tai jau kryžiukai truputį per daug išsipūtę biggrin.gif ant 14ct irgi dažnai siuvinėju, tik kartais truputį šviečia medžiaga iš po kryžiukų, ypač tamsiom spalvom siuvinėjant matosi, jei šviesi medžiaga. Čia jau kaip norit, ant stambesnės medžiagos truputį didesnis darbas bus. Tik nepirkit tos kanvos kur būna audinių parduotuvėse, tokia labai stambi ir skysta, nes nieko gero nesigaus 4u.gif

Džeine, Višniuke, nerealūs tie dėkliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evciukas @ 2012 10 04, 13:40)
4u.gif Dėkoju
O kaip pasirinkt tą audinį, jo nr.? Na pvz dideliems paveikslams, triptikams siuvinėt?

kai cituoji žinutę ištrink nuotraukos nuorodą,kad necituotum jos.

o čia jau pagal save ,jai turi geras akis ,imk aida 16 ,18 smulkesnė ,14 stambiausia.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2012 10 04, 08:24)

Keli mano darbeliai


Labai gražiai viskas susiderinę thumbup.gif Ir ornamentas labai gražus 4u.gif Aš tai apart kryželių kitokios technikos taip ir neįvaldžiau blush2.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 10 04, 09:03)
naktim siuvinėjau kad spėčiau  biggrin.gif


Labai jau mylima anyta matyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrajaz: 04 spalio 2012 - 12:00
Supratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrajaz @ 2012 10 04, 12:59)
Labai gražiai viskas susiderinę  thumbup.gif Ir ornamentas labai gražus 4u.gif  Aš tai apart kryželių kitokios technikos taip ir neįvaldžiau blush2.gif

Dekoju blush2.gif na dar vis komponuoju, nezinau kol kas kas cia is to ornamento gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2012 10 04, 10:24)
Merginos kaip graziai forumas prazydo wub.gif net nesijaucia, kad uz lango tikras ruduo thumbup.gif


Labai gražūs darbeliai-ir angelai, ir ornamentai wub.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 04, 11:34)
o ir mano darbus dauguma jūsų matę, kadangi prieš pusmetį buvau šiame forume kitu vardu (nenoriu garsiai sakyti kokiu), jei kažkam įdomu galėsiu vis įkelt po kokį vieną kad labai temos neužimt blush2.gif
labai gražu ir kiek kruoštumo wub.gif


Kelk, kelk, laukiam mirksiukas.gif

Atsakyti
na tuomet įkelsiu dar vieną: ko gero man pačiai mieliausias iš visų mano darbų 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 04, 09:57)
pasiskaičiavau ,taip telpa  smile.gif nepergyvenk,čia dar nemažiausi kryžiukai ,nebandei ant 40 ct lino  ax.gif skirtumas tikrai didžiulis,kai pereini nuo 14 aidos,ant 32 ct lino.


Nu va,tada galiu ramiai toliau siuvineti,tikiuosi kad linas tikrai 32 ct nes gavau cia is kazkurios merginos,nebepamenu niko blush2.gif
Bet jei sakai kad telpa tiek kryziuku tai turetu but tas dydis,su ta pakilia nuotaika einu biski padygsniuosiu biggrin.gif Bet ziuriu kad tikrai nedidele gausis ta fejuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 04 spalio 2012 - 17:19
labai gražūs procesai, pabaigtukai, dėkliukai wub.gif wub.gif
Šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti