Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2012 10 04, 07:13)

Labai gražūs dėkliukai  wub.gif Schemas turbūt pati kūrei?

Ačiū. 4u.gif
taip, ta žalia kūriau pati, o mėlynas, yra kurtas kitos merginos, tai buvo siuvinėjamas sal'as, o rudaji dariau pagal mėlyna, tik truputi pati kelis pakeitimus dariau
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2012 10 03, 23:08)
tai kad nelai turiu ka rodit  blush2.gif  keli telefono dėkliukai  4u.gif


Labai gražūs dėkliukai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos kaip graziai forumas prazydo wub.gif net nesijaucia, kad uz lango tikras ruduo thumbup.gif

Visu darbeliai thumbup.gif wub.gif

Keli mano darbeliai

Janlynn "Love". 32 ct sendintas baltas linas.
Paveiksliukas siek tiek pakoreaguotas: Vienam angeliukui "apmautas" sijonelis, vietoj akmenelio issiuvineta sirdele ir vietoje zodelio "love" issiuvinetos pirmosios vardu raides.

user posted image

Sal'o dekliukas. Siulai Anchor Perle, MH karoliukai. Maisytos technikos dygsniukai.

user posted image

Naujasis procesiukas. Kol kas pavadinimo neturi - gal pabaigsiu ka sumastysiu. O dabar vadinu tiesiog "ornamentu". Maisyta technika.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 04 spalio 2012 - 09:01
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 03, 23:30)
Kas siuvinejat ant lino 32ct, ar gali but taip kad i 2,5 cm telpa 15 kryziuku? Ne per mazi kryziukai? Pirmakart ant lino darau noriu zinot ar test ar ardyt

pasiskaičiavau ,taip telpa smile.gif nepergyvenk,čia dar nemažiausi kryžiukai ,nebandei ant 40 ct lino ax.gif skirtumas tikrai didžiulis,kai pereini nuo 14 aidos,ant 32 ct lino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2012 - 08:58
QUOTE(audrajaz @ 2012 10 03, 22:34)
Nu kooks groožis thumbup.gif
Kaip uošvienei tiksliau gal anytai tai baisiai jau didelės  bigsmile.gif  thumbup.gif
O jau katinėlio mielumas  thumbup.gif


taip taip anytai blush2.gif naktim siuvinėjau kad spėčiau biggrin.gif

QUOTE(Džeinė @ 2012 10 04, 00:08)
nuostabios rožės  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif


ačiū wub.gif

aš jau kelinta diena niekaip neprisėdu prie švyturio.

išmokau siuvinėt tuo wave būdu tuos pusinius tai gal nebeskersuos man g.gif
Atsakyti
Džeine, kokie gražūs dėkliukai wub.gif kadangi man technika dar nematyta tai nepasakyčiau kad čia rankų darbas blush2.gif

QUOTE(elzeda @ 2012 10 04, 08:13)
Sveika prisijungus  4u.gif  Miela matyti tokį gražų ir tvarkingą darbelį  wub.gif Čia Tavo pirmasis?

ačiū 4u.gif ne, čia jau ne pirmasis, siuvinėjau jau 2,5 m. neskaitant to, kad nuo žiemos buvau padarius pusės metų pertrauką dėl mokslų. Ir šis kačiukas pradėtas dar žiemą, paskui iki vasaros gulėjo spintoj ir dabar per mėnesį pribaigtas blush2.gif
o ir mano darbus dauguma jūsų matę, kadangi prieš pusmetį buvau šiame forume kitu vardu (nenoriu garsiai sakyti kokiu), jei kažkam įdomu galėsiu vis įkelt po kokį vieną kad labai temos neužimt blush2.gif

QUOTE(Višniukė @ 2012 10 04, 09:24)

labai gražu ir kiek kruoštumo wub.gif
Atsakyti
Merginos, o tas buteliams prijuostes jūs pačios siunates ar perkat specializuotoj parduotuvej? Nes mačiau yra pirkti
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2012 10 04, 10:58)
Merginos, o tas buteliams prijuostes jūs pačios siunates ar perkat specializuotoj parduotuvej? Nes mačiau yra pirkti

aš kai siuvinėjau tai pirkau 4u.gif nors kiek žinau kitos ir siuvasi ax.gif
Atsakyti
Bet ji pasiūta kainuoja 4lt, tai kažin ar apsimoka siūti blush2.gif
Atsakyti
dėl to aš ir pirkau, juolab kad siūt man sunkiai sekasi blush2.gif aš mokėjau 5 lt, tai kai man vienos reikėjo tai apsimokėjo pirkt, aišku jeigu reikia urmu jų tai brangiai išeina doh.gif
Atsakyti
g.gif Reikės kažką sumastyt biggrin.gif
Nors net dorai siuvinėt nemoku thumbup.gif Bet mažais žingsniukais žengiam į priekį umn.gif
Atsakyti
Labas, darbštuolės 4u.gif
Prisižiūrėjau visokių grožybių ir pati užsimaniau pasiuvinėt ax.gif Kažkada mokykloj esu kryžiavojus, ir kiek pamenu, visai neblogai, bet dabar nieko nebepamenu, į ką atkreipti dėmesį doh.gif Gal kuri galėtų parašyti pagrindinius momentus prieš pradedant siuvinėt? Niu pvz: pagal ką parinkti medžiagą (ten kažkokie tai dydžiai yra g.gif )? Kaip žinot kiek siūliuko užtex? Koks adatos dydis reikalingas? Jei siuvinėji ne viena spalva, tai pirma visus plotelius viena spalva siuvinėt tada kitos imtis, ar iš eilės varyt ir keist siūlus? ir t.t... Pagelbėkit nemokšai lotuliukas.gif juokauju mirksiukas.gif
4u.gif
Atsakyti