Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2012 10 03, 17:33)

Labi orchidėjos patiko  wub.gif


Man jos vienos iš gražiausiū gėliu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip pabaigta siuvini skalbti? g.gif
rankom saltesniam vandeny ar galima imesti i skalbenke kartu su kitais rubais?
Atsakyti
Jusu darbai siandien mane apzavejo, net rezgu minti, kad kazka tokio issiuvinet mamai Kaledoms, bet nemanau, kad spesiu... wub.gif


QUOTE(Katusik @ 2012 10 03, 12:27)
Sakykit, o kaip pabaigta siuvini skalbti? g.gif
rankom saltesniam vandeny ar galima imesti i skalbenke kartu su kitais rubais?


As siuvinius skalbiu tik rankom, labai svelniai, labiau patapsnojant, paglostant, nei skalbiant. I kriaukle prisipilu vandens, ismuluoju (dazniausiai ukiniu muilu) rankas, ir glostau siuvinuka.

O, bet, taciau smile.gif Jei tai ranksluosciai, skalbiu masinoj
Atsakyti
Labas siuvinėtojos, jungiuosi ir aš į jūsų burelį 4u.gif

ir kad neapsireikšt tuščiai tai kartu ateinu su kątik pabaigtu savo darbeliu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Gal turit kas minčių,ką galėčiau išsiuvinėti temai Kodelčiukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 03, 19:37)
Labas siuvinėtojos, jungiuosi ir aš į jūsų burelį 4u.gif


oi koks simpatiskas wub.gif - vis del to BS - nerealus prieskonis visais atvejais thumbup.gif
Atsakyti
Koks simpatiškas katinėlis su gėlytėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 03, 19:40)
oi koks simpatiskas  wub.gif  - vis del to BS - nerealus prieskonis visais atvejais    thumbup.gif

na kai kuriose schemose puikiai apsieita būna be jo, bet jei jau jis skirtas tas biesas tai negali jo nedaryt drinks_cheers.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ronera: 03 spalio 2012 - 18:44
QUOTE(Ronera @ 2012 10 03, 19:44)
na kai kuriose schemose puikiai apsieita būna be jo, bet jei jau jis skirtas tas biesas tai negali jo nedaryt drinks_cheers.gif

ačiū 4u.gif

turejau omeny, kur BS schemiskai priklauso - visais atvejais jis duoda tobula baigtuma
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 10 03, 19:48)
turejau omeny, kur BS schemiskai priklauso - visais atvejais jis duoda tobula baigtuma

na tai žinoma, be BS visai vaizdo nebūna ten kur jis priklauso smile.gif

Peržvelgiau temos keletą psl atgal - visų jūsų darbai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 03, 19:37)
Labas siuvinėtojos, jungiuosi ir aš į jūsų burelį 4u.gif

ir kad neapsireikšt tuščiai tai kartu ateinu su kątik pabaigtu savo darbeliu  blush2.gif


Oi koks simpatiškas katukas ir orchidėja wub.gif wub.gif Šis darbelis mano ateities planuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 10 03, 18:30)

As siuvinius skalbiu tik rankom, labai svelniai, labiau patapsnojant, paglostant, nei skalbiant. I kriaukle prisipilu vandens, ismuluoju (dazniausiai ukiniu muilu) rankas, ir glostau siuvinuka.



aciu, begu tapsnot :-)
Atsakyti