Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu


QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 03, 11:05)
Štai mano vakarikštis pabaigtukas kairėje pusėje  4u.gif Tik dar nelygintas mirksiukas.gif Šį mėnesiuka visa kolekcija keliaus į rėminimo salona tongue.gif

user posted image


Super atrodo 4u.gif
Gal galima tos dešiniam kampe schemą būtų? Kaip tik ieškau kažko panašaus draugei gimtadienio proga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 10 03, 11:51)
tada tie visi rožiniai atspalviai laaabai nusibodo  lotuliukas.gif  doh.gif  keikiau aš juos.  doh.gif

dabar gal jau kitaip būtų.  biggrin.gif  po savo švyturio keiksiu visus mėlynus atspalvius tai gal norėsis raudonų  lotuliukas.gif


Aiškutis mirksiukas.gif na manau tai įprastas dalykas jei didesni darba imi ir daug atspalvių jame eina tai pabosta tos spalvos panašumai atspalviai įvairus.Bet man tai kažkaip taip labai neįkiri tos spalvos kai su malonumu siuvinėju biggrin.gif Nebent kai imsiuos kokio giganto darbelio gal tada pavargs ir taip pat mastysiu. Pasirodykite savo švyturi kiek jau išsiuvinėjote mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2012 10 03, 11:57)
Super atrodo 4u.gif
Gal galima tos dešiniam kampe schemą būtų? Kaip tik ieškau kažko panašaus draugei gimtadienio proga blush2.gif


Ačiū 4u.gif nu nebent pamėginčiau nufotkinti ta schemute bet nzn ar visi ženklai gerai matysis nes šių darbelių schemutes teturiu žurnale o printerio neturiu. Na pamėginsiu nufotkinti gal kas gausis mirksiukas.gif
Įkėliau į siuvinėjimas kryželių schemų paieška norima schemutę jei kas neaišku parašykite man až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 03 spalio 2012 - 11:11
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 03, 12:59)
Aiškutis mirksiukas.gif  na manau tai įprastas dalykas jei didesni darba imi ir daug atspalvių jame eina tai pabosta tos spalvos panašumai atspalviai įvairus.Bet man tai kažkaip taip labai neįkiri tos spalvos kai su malonumu siuvinėju biggrin.gif  Nebent kai imsiuos kokio giganto darbelio gal tada pavargs ir taip pat mastysiu. Pasirodykite savo švyturi kiek jau išsiuvinėjote mirksiukas.gif
Papildyta:

Ačiū 4u.gif  nu nebent pamėginčiau nufotkinti ta schemute bet nzn ar visi ženklai gerai matysis nes šių darbelių schemutes teturiu žurnale o printerio neturiu. Na pamėginsiu nufotkinti gal kas gausis mirksiukas.gif

orchidejas aš turiu ,į až prašom ax.gif ir necituokim nuotraukų rolleyes.gif

čia dar keli variantai neseniai įšėjusių DFEA rožių ,turiu kam reikia rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 spalio 2012 - 11:17
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 03, 12:14)
orchidejas aš turiu ,į až prašom  ax.gif ir necituokim nuotraukų  rolleyes.gif



Žinau, žinau... sorry 4u.gif biggrin.gif Tuoj AŽ parašysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2012 10 03, 00:34)
fėją rekomenduoja 1 gija siuvinėt, kad tokia "lengva" būtų, nors aš siuvinėjau 2 gijom ant 32ct 4u.gif O kad maži kryžiukai, tai gal tik taip atrodo, jei prieš tai siuvinėjai ant stambios aidos? Jei neaišku, koks ct, galima paskaičiuot kiek kryžiukų į 2,5 cm telpa 4u.gif

Kad 1 gija toks skystalas atrodo,siuvineju dviem smile.gif
Na taip anksciau siuvinejau ant 16 aidos o paskutinis darbelis buvo ant 14 tai labai jau stambi aida buvo,todel dabar ir atrodo mazulyciai kryziukai ko gero doh.gif

Pamatavau,i 2,5 cm plota man gavosi 15 kryziuku g.gif
Atsakyti
dėkui, merginos, aš rožių paveiksliukų nelabai mėgėja, bet šitos man gražios smile.gif tik pabaigos reiks palaukt, nes užsiėmusi visokiais darbais - ir siūt noriu, ir skarą mezgu, ir dar krikštynom dukrytės ruošiuos. žodžiu, yra, ką veikt biggrin.gif

kokių gražių darbų pridėjot bigsmile.gif
Atsakyti
benarsydama radau gal kam pravers ax.gif remai
Atsakyti
Sveikutės,

įmetu akims paganyti smile.gif

čia
Atsakyti
Aš visdar su klausimais blush2.gif Kai išsiuvinėji paveiksliuką tik tada kontūrus visus apsiuvinėti kaip suprantu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2012 10 03, 15:01)
Aš visdar su klausimais  blush2.gif  Kai išsiuvinėji paveiksliuką tik tada kontūrus visus apsiuvinėti kaip suprantu  blush2.gif

konturas turi buti tik tada, kai kryziukai toj vietoj jau pilinai uzsiuvineti. Tai nereiskia kad turi butinai baigti visa darba x ir tik tada daryti BS. As pvz dabar meskiuka noredama paziuret, kaip isryskeja, pasidariau dali BS toj vietoj, kur x jau baigti.
Atsakyti
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 10 03, 15:24)
Sveikutės,

įmetu akims paganyti smile.gif

čia

a2iū ir už paganymą akims, ir už progą prisiminti vokiečių kalbą
Atsakyti
QUOTE(vilmulis @ 2012 10 02, 17:57)
Sveiki, rodausi cia labai retai, bet daznokai uzsuku paziuret jusu darbeliui, si karta rodausi su savo paskutiniu darbeliu


Dailūs angeliukai mirksiukas.gif

QUOTE(InDovi @ 2012 10 03, 10:20)
mano DFEA procesas:



Liuks thumbup.gif Lauksim pabaigto smile.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 03, 12:05)
Štai mano vakarikštis pabaigtukas kairėje pusėje  4u.gif Tik dar nelygintas mirksiukas.gif Šį mėnesiuka visa kolekcija keliaus į rėminimo salona tongue.gif


Labi orchidėjos patiko wub.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 10 03, 12:40)
kaip gražu. man labai patinka rožės. bet jas siuvinėti tai ne  lotuliukas.gif  doh.gif
nesirodžiau su dovana uošvienei. siuvinėta seniau bet niekam nerodžiau  biggrin.gif  po šito paveikslo nebesinori jokių rožių siuvinėt man  biggrin.gif


Oho, koks didelis smile.gif Tikiu, kad galėjo panašūs atspalviai pabosti.

QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 03, 13:14)
čia dar keli variantai neseniai įšėjusių DFEA rožių ,turiu kam reikia  rolleyes.gif



Fainos tos dešinėje, bet net neprašau schemos, nes planų daug turiu, o laiko įgyvendinti jiems mažai.

Atsakyti