Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 18:04)
As tai dekrete jau,tai mano pagrinidinis uzsiemimas kai nera ka veikt siuvinejimas  thumbup.gif Tik sunku schema issirinkti,nesinori kad paskui guletu tik ir dulketu,visus darbelius zadu reminti  smile.gif O pamegt tikrai pamegsi manau,man jau liga pasidare po pirmojo darbelio,nespejau baigt jau ieskojau ka toliau siuvineti  biggrin.gif


Mane siuvinėjimas taip pat yra didelis malonumas kaip koks užkratas biggrin.gif Tau puiku man dekretas dar tik nuo lapkričio 12 mirksiukas.gif Na panašiai ir aš nespėju pabaigti jau vieno darbelio norisi jau kita pulti siuvinėti be galo patinka ir atpalaiduoja man šis hobis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 02, 18:47)
Mane siuvinėjimas taip pat yra didelis malonumas kaip koks užkratas biggrin.gif Tau puiku man dekretas dar tik nuo lapkričio 12 mirksiukas.gif Na panašiai ir aš nespėju pabaigti jau vieno darbelio norisi jau kita pulti siuvinėti be galo patinka ir atpalaiduoja man šis hobis 4u.gif

Mane tik labai nervina kai siulas uzsimazgo,tada jau nebe taip miela buna,o mazgiukai kazkaip daznokai susirezga,kol juos atpainioji,nezinau kaip cia man taip nesekas.
Tai nieko tau dar daugiau laiko bus skaityk o man dar keli menesiukai ir nebeprisesiu jau ko gero prie siuvinejimo,kitas hobis jau bus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 17:06)
Tai niekur ieskot nereik,ten kur viska siuvinejimui parduoda ten ir markeris tas yra  4u.gif

Aciu,bandysiu siuvinet,gal kas iseis  blush2.gif
Na o markerio as nenaudoju visai,kazkaip atsimatuoju krastus su piestuku pasizymiu bruksniuku ir vsio,tikiuosi tas piestukas man nusiplaus po to


Na zinok geriau nezimek piestuku,geriau nusipirk markeri.kalbu is patirties rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 18:49)
Mane tik labai nervina kai siulas uzsimazgo,tada jau nebe taip miela buna,o mazgiukai kazkaip daznokai susirezga,kol juos atpainioji,nezinau kaip cia man taip nesekas.
Tai nieko tau dar daugiau laiko bus skaityk o man dar keli menesiukai ir nebeprisesiu jau ko gero prie siuvinejimo,kitas hobis jau bus  lotuliukas.gif  doh.gif


Na aš dar laiko šiek tiek daugiau turėsiu pasiuvinėti mirksiukas.gif Na man kažkaip retai užsimaizgioja nes kažkuriame žurnale skaičiau ,kad mažiau painiotusi tai pvz jei siuvinėju 2 gijomis tai juos perskiriu dar atskirai ir isliginu jog nebutu jie susisuke ,o tada juos abu sujungiu... man pasiteisino tas jog tikraai mažiau painiojasi. Kai siuvinėju jei matau šiek tiek siulas susisukes tada atsuju ji kad nesipainiotu. Na tikiuosi supratai ka pasakyti norėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2012 10 02, 18:04)
Aš ne viena kartą ploviau ir po pusmečio, ir jokių geltonų linijų neliko.


buvo ir dar kažkam neišsiplove ,gal markeriai skirias kokybe,bent jau po kažkiek laiko,jis išvis man nebepiešė.
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 10 02, 19:29)
Na aš dar laiko šiek tiek daugiau turėsiu pasiuvinėti  mirksiukas.gif  Na man kažkaip retai užsimaizgioja nes kažkuriame žurnale skaičiau ,kad mažiau painiotusi tai pvz jei siuvinėju 2 gijomis tai juos perskiriu dar atskirai ir isliginu jog nebutu jie susisuke ,o tada juos abu sujungiu... man pasiteisino tas jog tikraai mažiau painiojasi. Kai siuvinėju jei matau šiek tiek siulas susisukes tada atsuju ji kad nesipainiotu. Na tikiuosi supratai ka pasakyti norėjau ax.gif


Tai as visada atskiriu po viena siuliuka,tai automatiskai lygus gaunasi,bet va kaip pastebejau vistiek siulas man sukasi... unsure.gif

Padariau ant lino kokius 20 kryziuku,negi jie tokie mazuciai turi gautis doh.gif dariau grieztai pagal schema 2 siuliukai i virsu ir du i sona...Gaila nufotkint negaliu ar gerai darau ar reiks ardyt viska... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 02 spalio 2012 - 20:51
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 21:50)
Tai as visada atskiriu po viena siuliuka,tai automatiskai lygus gaunasi,bet va kaip pastebejau vistiek siulas man sukasi...  unsure.gif

Padariau ant lino kokius 20 kryziuku,negi jie tokie mazuciai turi gautis  doh.gif dariau grieztai pagal schema 2 siuliukai i virsu ir du i sona...Gaila nufotkint negaliu ar gerai darau ar reiks ardyt viska...  verysad.gif

o ant kokio lino tu siuvinėji? koks tankumas?
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2012 10 02, 22:10)
o ant kokio lino tu siuvinėji? koks tankumas?

32 ct man rodos
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 02, 21:16)
buvo ir dar kažkam neišsiplove ,gal markeriai skirias kokybe,bent jau po kažkiek laiko,jis išvis man nebepiešė.

Man vienam darbe keliose vietose liko geltonos linijos, braižiau ant aidos tuo storesniu Prym markeriu, bet liko pakraščiuose darbo, tai įtariu tose vietose kur laikiau paėmus medžiagą, nes siuvinėjau su lankeliu g.gif daugiau naudojau tą ploną markerį, nors jis irgi Prym, bet su rėmu siuvinėju, vienas darbas jau stovi 1,5 metų, jei ne daugiau blush2.gif tai žymės išnyko, bet neliko jokių geltonų linijų
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 23:05)
32 ct man rodos

fėją rekomenduoja 1 gija siuvinėt, kad tokia "lengva" būtų, nors aš siuvinėjau 2 gijom ant 32ct 4u.gif O kad maži kryžiukai, tai gal tik taip atrodo, jei prieš tai siuvinėjai ant stambios aidos? Jei neaišku, koks ct, galima paskaičiuot kiek kryžiukų į 2,5 cm telpa 4u.gif
Atsakyti
Va būtent kad pas mus mieste nėra to markerio pirkti g.gif Nebent netu užsisakinėti doh.gif
Šiandien ir aš jau pradėsiu siuvinėti, bet kažin kas gausis doh.gif
O kaip jūs atmatuojat tuos langelius 10x10 ? 10 skylučių atskaičiuojat ? doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 10 02, 23:05)
32 ct man rodos



QUOTE(Dantiste @ 2012 10 03, 00:34)
fėją rekomenduoja 1 gija siuvinėt, kad tokia "lengva" būtų, nors aš siuvinėjau 2 gijom ant 32ct 4u.gif O kad maži kryžiukai, tai gal tik taip atrodo, jei prieš tai siuvinėjai ant stambios aidos? Jei neaišku, koks ct, galima paskaičiuot kiek kryžiukų į 2,5 cm telpa 4u.gif

vat matyt ir bus taip, kad atrodo maži kryžiukai, kai nuo stambesnio audinio pereini. man dabar 32ct pats tas, atrodo ir mažesni galėtų būt biggrin.gif
padygsniuok daugiau, pamatysi, apsipras akis ir viskas bus liuks wink.gif

QUOTE(AnTara @ 2012 10 03, 08:23)
O kaip jūs atmatuojat tuos langelius 10x10 ? 10 skylučių atskaičiuojat ?  doh.gif  biggrin.gif

aš nematuoju jau seniai, dabar visada pradedu siuvinėt nuo vidurio, sulankstau medžiagą į keturias dalis ir nuo vidurinio sulenkimo pradedu. kadangi siuvinėju spalvom (viena spalva pakeliauju, tada kitą šalia lipdau ir t.t.), tai man šis būdas kaip tik.
o skaičiuojant tai skylutes susiskaičiuoji kas dešimt ir susibraižai 4u.gif
Atsakyti
mano DFEA procesas:
user posted image
Atsakyti