Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(AIRA @ 2012 10 11, 21:47)
O Dievulėliau, negi mane dar prisimenat? wub.gif Nežinau kodėl šįvakar įlindau į Jūsų mergaitės kampelį.. gal kad artėja metinės, ir gerą posmą nuverkiau slapta, sūneliui jau 5 metukai būtų verysad.gif Šalia manęs šnopuoja mano mažas stebuklas, kuriam beveik 3 mėnesiai wub.gif  Oi kaip ilgai mes jo laukėm, ir atėjo jis taip netikėtai į mūsų gyvenimą.. Galvojau, kad dabar bus tuštuma užpildyta, bet taip nėra. Ilgesys taip ir liko, niekas Jo nepakeis verysad.gif
Aš retas svečias pas Jus, bet visa širdimi esu kartu, mieliausios angelėlių Mamos wub.gif

Aš pamenu visas,kurias radau čia atėjus...
Džiaugiuosi už tave,žinau koks džiaugsmas tas stebuklėlis,kuris ateina po angeliuko wub.gif
Aš dvi pupas turiu po savo angeliuko,bet... TA tuštuma buvo,yra ir bus... Kad ir kiek laiko praeitų...
Sėkmės jum 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 11, 20:01)


Sian dickis praveme nakti ir puse dienos... dabar jau gerai jaucias... panasu, kad vistik apsinuodijimas bus....


Zinau Kumpiene ta jausma, kaip Tu dabar jautiesi, manau artima zmogu saves rasi ir padarysi isvadas, kad taip ir turejo buti...kad tas buves exvyras buvo , yra ir lix svetimas...lix tik siokios tokios nuoskaudos...o gal ir ju nebelix...linkiu nepaluzti, nes dar ne to iskentejai ir zinai, kad yra daug skaudesniu ir gyvenima zlugdanciu dalyku...tad sis- lai bus tik lengvas vejelio dvelksmas, pries ateinanti dziaugsma...tikek, kad nera to blogo, kas neiseitu i gera, bent jau sioje situacijoje tai tikrai...kaip ir nieko nepraradai...tik pasitikejima zmogumi..bet vistik prireiks dar laiko suprasti ir viska suvirskinti... 4u.gif

Tauskute paskubek ir greiciau mirksiukas.gif
Lu laukiam visos wub.gif
Bice, Lairam-kur dingusios?

As ir vis nubraukiu slapciom asara...uzeina skaudulys sirdy delto, ko nebebus ir kieno metus vis skaiciuoju... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 11, 11:28)
Jau laiko kaip ir nemažai.

Laikykis mergyt 4u.gif Lengva pasakyti, bet dėl to mažiuko wub.gif , kuris jau tuoj tuoj ateis... Pasistenk mamyt console.gif

QUOTE(kumpiene @ 2012 10 11, 18:01)
Laba

Sian dickis praveme nakti ir puse dienos... dabar jau gerai jaucias... panasu, kad vistik apsinuodijimas bus....
O Melda sian su teciu telefu snekejo... skauda sirdi girdint... o tas nelabai supranta ka kalba dukra... pagalvojau ot dagyvenai...  doh.gif po to girdziu bar bar i duris.... ziuriu atejo... pabuvo 10 min ir dingo (mat daug darbo turi)... dukra vos neapsiverke kad tevas iseina... vos vos susilaike... i mane isikniaubus buvo... as ir vos prie jo susilaikiau... o kai isejo...............
sunku... bet turiu istemti... negaliu luzti... oi negaliu  schmoll.gif  schmoll.gif

Tavąjam dičkiui sveikatytės 4u.gif
Jetau, net skaityti sunku ir skauda doh.gif , tai ką kalbėti apie jūsų išgyvenimus....Dar kartelį stiprybės tau ir tik stiprybės 4u.gif Aš tikiu, kad gyvenimas anksčiau ar vėliau viską sudėlios į savo vietas ir tikrai sutiksi dar savo laimę- esi to verta 4u.gif visi trys verti to smile.gif
QUOTE(AIRA @ 2012 10 11, 20:47)
O Dievulėliau, negi mane dar prisimenat? wub.gif Nežinau kodėl šįvakar įlindau į Jūsų mergaitės kampelį.. gal kad artėja metinės, ir gerą posmą nuverkiau slapta, sūneliui jau 5 metukai būtų verysad.gif Šalia manęs šnopuoja mano mažas stebuklas, kuriam beveik 3 mėnesiai wub.gif  Oi kaip ilgai mes jo laukėm, ir atėjo jis taip netikėtai į mūsų gyvenimą.. Galvojau, kad dabar bus tuštuma užpildyta, bet taip nėra. Ilgesys taip ir liko, niekas Jo nepakeis verysad.gif
Aš retas svečias pas Jus, bet visa širdimi esu kartu, mieliausios angelėlių Mamos wub.gif


Sveikinimai susilaukus mažo stebūklėlio wub.gif
Kad ir kiek mažų žirniukų wub.gif glausi prie savęs, to išėjusio visada truks verysad.gif
Atsakyti
xiuke krikstynu foto kokios grazios, o mergaites grozio kokio wub.gif o tortas eina sau koks thumbup.gif wub.gif Visa tik spinduliuoji tu , faina ... wub.gif

Leidima gavusi jau seniai pries pusantru metu kazkur , bet su vyru pakalbejom ir nusprendem kad nu eit reik pas gyd.
Norisi xiuke greiciau , bet nemaniau kad si taip sunkiai galima pasakyt bus mums. Su Simona taip greit per 3men.ir yra lelius pilvuke, o dabar pusantru metu kazkur... verysad.gif

Skaiciuosime mes visos angelu mamytes , ir manau kad kiekviena nu braukiam asara tyliai. Bet mes laikykimes mamytes 4u.gif Degu musu maziesiems angeliukams zvakeles user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 12 spalio 2012 - 19:53
kumpiene čia tau 4u.gif laikykis ir nosiuką aukštyn,turi gi viskas būt gerai

mano mažutę patapo rankinuku ,tai labai be sunku kur atsitraukt,kad dar spėju koki darbelį nuveikt tai gerai doh.gif smile.gif
LU laikykis 4u.gif jau geit smile.gif

kas liečia mūsų angeliukus ,JU nepakeis niekas verysad.gifuž 12dienų aš jau skaičiuosiu ketvirtus metus verysad.gif skauda labaiiiii cray.gif
Atsakyti
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 22:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif

bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 19:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif



spurga 4u.gif smagu matyt - labai grazi tavo liniuote ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 21:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 23:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif



dideliausi sveikinimai mergyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 22:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif


dideliausi sveikinimai spurgyte wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*spurga* @ 2012 10 12, 22:36)
Sveikutes seniai besilankiau visiem angeliukam po zvakute 4u.gif
Visom kam ant duseles negerai,kuriai problemu yra 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikinimai spurgyte 4u.gif 4u.gif
Atsakyti