Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

kristulee blink.gif ,nu įdomiai ten
žiūrėk daugiau negriūvinėk nono.gif

mane nemiga kankina ,miegu tarpais
pradėjau gert valerijono arbata ir sedatif laižyti.
kartais nerimas didelis užpuola
bijau,kad depresija neužeitų
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 11, 00:47)
kristulee blink.gif ,nu įdomiai ten
žiūrėk daugiau negriūvinėk nono.gif

mane nemiga kankina ,miegu tarpais
pradėjau gert valerijono arbata ir sedatif laižyti.
kartais nerimas didelis užpuola
bijau,kad depresija neužeitų

Nu tai ko dabar... siaip nelabai gerai kai kankina nerimas bet pasitark su gyd. ar tikrai visi slopinantys preparatai tikrai nepakenks...
Nusiramink tikrai viskas bus gerai smile.gif viso laikom kumscius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 10 11, 10:25)
Nu tai ko dabar... siaip nelabai gerai kai kankina nerimas bet pasitark su gyd. ar tikrai visi slopinantys preparatai tikrai nepakenks...
Nusiramink tikrai viskas bus gerai smile.gif viso laikom kumscius smile.gif

Jau laiko kaip ir nemažai. ar gali koks valerijonas pakenkt unsure.gif
sedatif tai ant nestuke.gif kortelės yra,kad galima vartoti

po netekties aš sirgau .nerimo,baimės sutrikimu.panikos atakos ištikdavo.per mažai laiko vaistus vartojau.nutraukiau,nes pastot norėjau.
tikiuosi,kad išsilaikysiu iki gimdymo.
Atsakyti
laba visom,

QUOTE(kumpiene @ 2012 10 10, 08:28)
LAbas rytas

As kazkodel jauciu kad sutiksiu gera zmogu, kuris myles mane ir vaikus  blush2.gif

Monikam didziausi sveikinimai  4u.gif

taip ir bus 4u.gif 4u.gif

QUOTE(kristulee @ 2012 10 10, 11:47)
Aš vakar susikibau savo mokykloje su klasės auklėtoju, aprėkė mane ir aptampė  blink.gif , maža to, eidama namo dar plojausi visu ūgiu vidurį miesto... nukentėjo kelias, kelnės, ranka, pilvukas ir šonas, bet lelytei viskas gerai.

blink.gif blink.gif saugok save!!!! 4u.gif

QUOTE(Lu @ 2012 10 11, 12:28)
Jau laiko kaip ir nemažai. ar gali koks valerijonas pakenkt unsure.gif
sedatif tai ant  nestuke.gif  kortelės yra,kad galima vartoti

po netekties aš sirgau .nerimo,baimės sutrikimu.panikos atakos ištikdavo.per mažai laiko vaistus vartojau.nutraukiau,nes pastot norėjau.
tikiuosi,kad išsilaikysiu iki gimdymo.

Laikykis, tu tai gali!!!!!!!!tuoj supuosi savo mazyli, viskas bus gerai, leisk laikui ramiaoi teketi, ateis ta dziaugsmo diena pamatysi mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 11 spalio 2012 - 12:17
LU laikykis tu tai gali tai tikrai 4u.gif baisiai laukiu tavo leliuko wub.gif viskas bus gerai mergyt mirksiukas.gif

kristulee tikrai greciau keliauk i dekreta smile.gif saunu kad viskas gerai leliukui smile.gif saugok save mergyt 4u.gif

kumpiene zaviuosi tavimi moterele smile.gif tu stipri ir sauni moteris tikrai sutiksi gyvenime zavu vyruka mirksiukas.gif

as siandiena uzsirasiau ir pas savo gyd.seimos ir pas gine po savaiteles geros keliausiu konsultuotis del pastojimo . Galvoju gal reik pasidaryt kokius tyrimus pries einant pas gyd. bet ai jie pasakys ir paskirs jai reiks, tada ir pasidarysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 11 spalio 2012 - 14:20
Ačiū mergytės už palaikymą 4u.gif turiu,tiesiog privalau laikytis.
bet galiu pasakyt įdomus tas daiktas mumyse nervų sistema,kokių ji pokštų prikrėst gali.
Kumpiene,linkiu Tau neužilgo tokį žavuolį ir sutikti 4u.gif
Tauškute,gera tave skaityti 4u.gif
Atsakyti
kristule - kad tokiu zmoniu tavo kely butu ko maziau ir buk stirpi, laikykis 4u.gif
Lu - nuramink sirdele, kad ir kaip tai sunku padaryti, tikrai kaip merginos sako, visos laikom kumscius ir laukiam tos dieneles 4u.gif
zoroboba - kaip tau sekasi rolleyes.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(Lu @ 2012 10 11, 01:47)
kartais nerimas didelis užpuola
bijau,kad depresija neužeitų

Gali sedatif drasiai nebijoti... as su juo praktiskai visa nestuma gyvenau... nes kitaip turbut ligoninei kur baltus marskinius uzdeda atsidurus

QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 11, 15:17)
kumpiene  zaviuosi tavimi moterele  smile.gif  tu stipri ir sauni moteris tikrai sutiksi gyvenime zavu vyruka  mirksiukas.gif

ner cia kuom zavetis.... skysta as oi skysta... tiesiog turiu sau susiteikti vilti.... nes jei nesusiteiksiu.... tikrai palusiu.... aisku tai yra oro piliu statymas... bet.......

Sian dickis praveme nakti ir puse dienos... dabar jau gerai jaucias... panasu, kad vistik apsinuodijimas bus....
O Melda sian su teciu telefu snekejo... skauda sirdi girdint... o tas nelabai supranta ka kalba dukra... pagalvojau ot dagyvenai... doh.gif po to girdziu bar bar i duris.... ziuriu atejo... pabuvo 10 min ir dingo (mat daug darbo turi)... dukra vos neapsiverke kad tevas iseina... vos vos susilaike... i mane isikniaubus buvo... as ir vos prie jo susilaikiau... o kai isejo...............
sunku... bet turiu istemti... negaliu luzti... oi negaliu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 11, 16:01)
Laba

Gali sedatif drasiai nebijoti... as su juo praktiskai visa nestuma gyvenau... nes kitaip turbut ligoninei kur baltus marskinius uzdeda atsidurus
ner cia kuom zavetis.... skysta as oi skysta... tiesiog turiu sau susiteikti vilti.... nes jei nesusiteiksiu.... tikrai palusiu.... aisku tai yra oro piliu statymas... bet.......

Sian dickis praveme nakti ir puse dienos... dabar jau gerai jaucias... panasu, kad vistik apsinuodijimas bus....
O Melda sian su teciu telefu snekejo... skauda sirdi girdint... o tas nelabai supranta ka kalba dukra... pagalvojau ot dagyvenai...  doh.gif po to girdziu bar bar i duris.... ziuriu atejo... pabuvo 10 min ir dingo (mat daug darbo turi)... dukra vos neapsiverke kad tevas iseina... vos vos susilaike... i mane isikniaubus buvo... as ir vos prie jo susilaikiau... o kai isejo...............
sunku... bet turiu istemti... negaliu luzti... oi negaliu  schmoll.gif  schmoll.gif


apkabinu tave, daug stiprybes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kumpiene tu nesakyk esi stipri moteris 4u.gif laikykis 4u.gif stiprybes tau tik linkiu 4u.gif

As LU daznai paziuriu i tavo liniuote ir ziuriu ir groziuosi ja wub.gif smile.gif greit susimatysi su savo leliuku , myluosi, buciuosi jetau kaip faina bus wub.gif laukiu laukiu baisiai leliiaus tavo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
AIRA,kaip tu??????? Seniai matyta bigsmile.gif

Kumpiene,tik stipriai apkabinu 4u.gif Dieve,kaip tau sunku verysad.gif

LU,finalas ne už kalnų mirksiukas.gif Kumščiai suspausti dėl jūsų 4u.gif

Tauškute.aš ir nuo to pradėjau.Gydytojai,leidimai,planavimas ir gandras thumbup.gif Taip ir tau bus 4u.gif

Ir visom visom po 4u.gif Pasiilgstu jūsų,bet paroj 24val man per maža biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo divėja: 11 spalio 2012 - 20:39
O Dievulėliau, negi mane dar prisimenat? wub.gif Nežinau kodėl šįvakar įlindau į Jūsų mergaitės kampelį.. gal kad artėja metinės, ir gerą posmą nuverkiau slapta, sūneliui jau 5 metukai būtų verysad.gif Šalia manęs šnopuoja mano mažas stebuklas, kuriam beveik 3 mėnesiai wub.gif Oi kaip ilgai mes jo laukėm, ir atėjo jis taip netikėtai į mūsų gyvenimą.. Galvojau, kad dabar bus tuštuma užpildyta, bet taip nėra. Ilgesys taip ir liko, niekas Jo nepakeis verysad.gif
Aš retas svečias pas Jus, bet visa širdimi esu kartu, mieliausios angelėlių Mamos wub.gif
Atsakyti