Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(ruta_bern @ 2012 10 08, 18:04)
) ai nu dar reikia su vyru pakalbet  blush2.gif

ka cia bekalbet biggrin.gif , tik kibti i darbus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 08, 23:39)
ka cia bekalbet biggrin.gif , tik kibti i darbus... 4u.gif

Na tai zinai reikia dar pasiklaust ir jo nuomones ar nori jis palaukt ar jau ne ir dar reikia nulekt pas seimos gyd kad padarytu tyrimus ar netruksta kokio kalio magnio ar seim kokiu biesu smile.gif
Atsakyti
labutis mergaitės,pasilgau jūsų 4u.gif net keista kad tiek mažai turiu laiko, smile.gif kaip smagu matyt mūsų nestuke.gif liniuotes,
gaila kumpiene kad tavo vyras nevertina šeimos kuriai daug teko išgyvet verysad.gif
ačiū rence 4u.gif
tauškute kaip laukiu kada tu pasakysi kad jau lauki savo stebūklo mirksiukas.gif
monikam thumbup.gif , sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 10 08, 17:04)
gryzau is daktaru ir atlekiau pasigirt smile.gif tyrimai gereja smile.gif vilciu dar yra smile.gif dabar reikia pas seimos ir pas gine varyt smile.gif ai nu dar reikia su vyru pakalbet  blush2.gif

puikios naujienos thumbup.gif ir lauksim dar geresnių mirksiukas.gif

Bona-pari, kaip jums sekasi? Ar ramios naktys?
Atsakyti
LAbas rytas
QUOTE(Bona -pari @ 2012 10 09, 19:36)
gaila kumpiene kad tavo vyras nevertina šeimos kuriai daug teko išgyvet verysad.gif

As kazkodel jauciu kad sutiksiu gera zmogu, kuris myles mane ir vaikus blush2.gif

Monikam didziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 10, 05:28)
LAbas rytas

As kazkodel jauciu kad sutiksiu gera zmogu, kuris myles mane ir vaikus  blush2.gif

Monikam didziausi sveikinimai  4u.gif



Saunuole tu,tavo stiprybe pavydetina 4u.gif
Taip ir bus, surasi tikrai ta zmogu, kuris tave myles mirksiukas.gif
Visoms geros dieneles 4u.gif as inirtingai ieskausi darbelio, nebegaliu namie sedet doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Didžiausi sveikinimai mūsų slapukei nestuke.gif

Bona-pari, kaip jūs laikotes, kaip mažylė auga?

Ruta- bern, dabar lauksim dar geresnių naujienų mirksiukas.gif

Kumpiene, čia tau už optimizmą 4u.gif Šaunuolė...

Aš vakar susikibau savo mokykloje su klasės auklėtoju, aprėkė mane ir aptampė blink.gif , maža to, eidama namo dar plojausi visu ūgiu vidurį miesto... nukentėjo kelias, kelnės, ranka, pilvukas ir šonas, bet lelytei viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 10 10, 10:47)
Sveikutes,

Didžiausi sveikinimai mūsų slapukei  nestuke.gif

Bona-pari, kaip jūs laikotes, kaip mažylė auga?

Ruta- bern, dabar lauksim dar geresnių naujienų mirksiukas.gif

Kumpiene, čia tau už optimizmą  4u.gif Šaunuolė...

Aš vakar susikibau savo mokykloje su klasės auklėtoju, aprėkė mane ir aptampė  blink.gif , maža to, eidama namo dar plojausi visu ūgiu vidurį miesto... nukentėjo kelias, kelnės, ranka, pilvukas ir šonas, bet lelytei viskas gerai.

Aciu uz palaikyma. Siaubas kokiu zmoniu buna, kaip jie gali "kisti nagus" prie svetimo zmogaus.. lazda turi du galus, atsisuks tam mokytojui tikrai uz ta poelgi.. O tai lelyte su echoskopu tikrino, tikrai viskas gerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 10 09, 20:36)
labutis mergaitės,pasilgau jūsų 4u.gif net keista kad tiek mažai turiu laiko, smile.gif kaip smagu matyt mūsų nestuke.gif liniuotes,
gaila kumpiene kad tavo vyras nevertina šeimos kuriai daug teko išgyvet verysad.gif
ačiū rence  4u.gif
tauškute kaip laukiu kada tu pasakysi kad jau lauki savo stebūklo mirksiukas.gif
monikam  thumbup.gif , sveikinimai 4u.gif




As pati laukiu , tik nezinia kada tai bus , bet nenuleidziu as ranku. Eisiu apsilankyt pas gine, ta prasme konsultuotis gal ka patars. Gal reikia pakartot tyrimus , paziuret is vidaus ir is isores 4u.gif Nors manau kad viskas yra gerai , pavasari buvau ziurejo viskas buvo gerai, pati net dabar ne per seniausiai dar pasitikrinau kaip skydliauke , viskas idealu smile.gif Kartais pagalvoju gal dar ne laikas , leliukas pats issirinks kada jam ateit. Nors negalvojau kad man bus si taip sunku pastot , su savo mergyte Simona taip greit pastojau kad net keista mums su vyru. Bus matyt ka pasakys gine , gal kazkas yra.
Atsakyti
Laba

Kristulee as be zodziu del tavo aukletojo... koks jis tada pedagogas?
Ir imk daug 4u.gif 4u.gif svarbu kad lelytei viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 10, 08:28)
As kazkodel jauciu kad sutiksiu gera zmogu, kuris myles mane ir vaikus  blush2.gif

taip ir bus, labai nuosirdziai linkiu 4u.gif

QUOTE(kristulee @ 2012 10 10, 11:47)
Aš vakar susikibau savo mokykloje su klasės auklėtoju, aprėkė mane ir aptampė  blink.gif , maža to, eidama namo dar plojausi visu ūgiu vidurį miesto... nukentėjo kelias, kelnės, ranka, pilvukas ir šonas, bet lelytei viskas gerai.

blink.gif nu cia db unsure.gif ... jetau saugok save ir pilvinuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 10 10, 12:47)

Aš vakar susikibau savo mokykloje su klasės auklėtoju, aprėkė mane ir aptampė  blink.gif , maža to, eidama namo dar plojausi visu ūgiu vidurį miesto... nukentėjo kelias, kelnės, ranka, pilvukas ir šonas, bet lelytei viskas gerai.

kas ten per darboviete pas Tave 4u.gif tai musasi, tai dirbti uz du, kazkox biesas...ir pagarbos 0...eik i dekreta , ir kuo greiciau smile.gif
Atsakyti