Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

bet kokie malonus tie sapnai
as ir tik viena vieninteli karta sapnavau, bet taip gera sirdy, buvo matyt savo dukryte..
zoroboba - isties as ir perskaicius merginu skaudzius isgyvenimus, vakar dar visa vakara galvojau, kodel taip yra, dviese tiek isgyveni, tokias skaudzias ir liudnas akimirkas, o po to va kokiu dar isbandymu siuncia..
labai apkabinu visas mamytes, stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Retai kada parasau cia, vis laiko nera ax.gif Bet paskaitau kasdien smile.gif
Gaila kai seimos irsta po tiek bendro gyvenimo metu, stiprybes jums mergaites 4u.gif

Pas mus viskas gerai, vaikuciai auga wub.gif Kaip abi jau duksta vakarais, net visas namas skamba wub.gif

Priimkit ir mane i fb ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 10:53)
Sveikutes  4u.gif
Retai kada parasau cia, vis laiko nera  ax.gif  Bet paskaitau kasdien  smile.gif
Gaila kai seimos irsta po tiek bendro gyvenimo metu, stiprybes jums mergaites  4u.gif

Pas mus viskas gerai, vaikuciai auga  wub.gif  Kaip abi jau duksta vakarais, net visas namas skamba  wub.gif

Priimkit ir mane i fb  ax.gif

Monikam,tave sveikint??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 06, 13:45)
Monikam,tave sveikint??? bigsmile.gif


niu kaip ir galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zoroboba @ 2012 10 06, 01:13)
o as sianakt pirma karta per visa laika nuo tos baisios zinios, kad nebeplaka Oskaro sirdele, sapnavau savo vaika  verysad.gif  wub.gif


Aš ir tik kartą per visus septynis metus sapnavau savo vaiką wub.gif ... dar tokį kokį turėjau ant rankų verysad.gif ...o dabar kartais aplanko tokie sapnai, kur veiksmas vyksta apie kažką ir sapne žinau, kad Jis šalia, bet nematau, labai gaila verysad.gif

QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 11:57)
niu kaip ir galima  ax.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 12:57)
niu kaip ir galima  ax.gif

vajėtau.Šaunuolė clap.gif
Sveikinimai wub.gif
Kiek laiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 10:57)
niu kaip ir galima  ax.gif

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 13:57)
niu kaip ir galima  ax.gif

nu kas cia dabar? blink.gif tu cia rimtai? biggrin.gif na ir naujiena, kada spejot blush2.gif

sveikinimai 4u.gif atsibodo dirbt, ane? uzsimanei nestuke.gif saunu thumbup.gif greit viska destyk mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
nesapnavau ir as savo Dukros, nei kartelio, nors vis tikiuosi Ja pamatyti...paziuriu i savo mazaja, ir matau Ja...toks tas stebuklas, tie musu vaikiukai...
...Maža rankutė apsivyja mano kaklą, priglunda šiandien dar gležnais delniukais. Ir nieko nebus šioj žemėj šventesnio ir tyresnio už šį mudviejų jausmą...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 06, 17:11)
vajėtau.Šaunuolė clap.gif
Sveikinimai wub.gif
Kiek laiko? bigsmile.gif



QUOTE(xiuke @ 2012 10 06, 17:45)
nu kas cia dabar? blink.gif tu cia rimtai? biggrin.gif na ir naujiena, kada spejot blush2.gif

sveikinimai 4u.gif  atsibodo dirbt, ane? uzsimanei nestuke.gif  saunu thumbup.gif greit viska destyk mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


aciu uz sveikinimus 4u.gif mums 20savaiciu wub.gif laukiau tu 20savaiciu ir niekam nesakiau, kurios pamena mano istorija turbut supranta del ko...
mums cia kaip ir netyciukas gavosi, turejau biski soka, nes nesitikejau dar pastot taip greitai ax.gif o ir darbe dar nespejau apsilti normaliai doh.gif ten dar niekam nesakiau, zadu kita savaite sakyti, tik nezinau kaip su reaguos unsure.gif pilvas dar nelabai matosi, tai dar iseina paslepti ax.gif ir savo artimiem bijau pasakyti, nes zinau, kad reakcija bus nekokia unsure.gif
siaip jauciuos neblogai, tik pavargus amzinai ir kazkokia pikta palikau ir vis ta baime nepalieka manes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikam: 06 spalio 2012 - 17:54
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 18:49)
aciu uz sveikinimus  4u.gif  mums 20savaiciu  wub.gif  laukiau tu 20savaiciu ir niekam nesakiau, kurios pamena mano istorija turbut supranta del ko...
mums cia kaip ir netyciukas gavosi, turejau biski soka, nes nesitikejau dar pastot taip greitai  ax.gif  o ir darbe dar nespejau apsilti normaliai  doh.gif  ten dar niekam nesakiau, zadu kita savaite sakyti, tik nezinau kaip su reaguos  unsure.gif pilvas dar nelabai matosi, tai dar iseina paslepti  ax.gif  ir savo artimiem bijau pasakyti, nes zinau, kad reakcija bus nekokia  unsure.gif
siaip jauciuos neblogai, tik pavargus amzinai ir kazkokia pikta palikau ir vis ta baime nepalieka manes  ax.gif


sveikinimai, monikam 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 06, 03:12)
Tauskute, Tau linkiu to paties, visas drasini, o pati saves pasidrasint nenori? 4u.gif  4u.gif  4u.gif greiciau atskristu pas Tave tie gandrai wub.gif




Drasinu ir save nenuleidziu as ranku , pasikauscius jau kaip reikiant , ateis ta diena kai bus teigiama as zinau, tik nezinau kada, bus staigmena smile.gif


monikam Sveikinimai dideliausi wub.gif saunuoliai jus su MB thumbup.gif puikios zinios thumbup.gif Lengvo tau nesiojimo 4u.gif


As ir karta tik savo leliuka susapnavau , toks sapnas buvo tikroviskas iki sioliai pamenu ta sapna ir daugiau nebe ateina mano mazyte pas mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 06 spalio 2012 - 21:14
QUOTE(monikam @ 2012 10 06, 18:49)
aciu uz sveikinimus  4u.gif  mums 20savaiciu  wub.gif 

Kaip faina wub.gif sveikinimai nuoširdžiausi wub.gif
Atsakyti