Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

LAba
QUOTE(rencė @ 2012 10 04, 22:23)
Gal tikrai reikia daugiau laiko, kad atvėsti, apgalvoti, priimti rimtus sprendimus reikia ramiai... sėkmės, tvirtybės tau Kumpiene

Tai kad sprendimas pas mus jau priimtas... beliko tik popieriuai sutvarkyti. Is mano puses jau viskas surinktas... dar tik is jo like... net reik ryt paklaust kaip jam sekas juos tvarkyti.... pakolkas bendraujam civilizuotai... o buvo visko... gavau ir as puolima is jo.... kartais uzsipuola nei sio nei to... siaip sia savaite ir jis is manes gavo salta dusa... ka jis pagalvojo nezinau... bet ir nesiaiskino... kas ir kaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif Paklaus pasakysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Siek tiek laukiu sekmadienio... nes bus tevadienis... pasiims vaikus su savim... as jam siulau cia pas mus buti, nes as namie neplanuoju buti... bet jis nori vestis pas kuosa.... na jo reikalas... sunus ja jau mate.... suregavo gan normaliai... bet turbut tik del to, kad as su juo jau buvau pakalbejus... ir sakiau, kad del to mes ji mylim (vaika) tik labiau.... o kaip bus toliau pamatysim mirksiukas.gif

Rence stiprybes tau.... zinau kad tie metai lengvai nenusibraukia... pas mus 12.... tikrai buvo laikas kai buciau viska pamirsus.... bet dabar tikrai NE... kartais tikrai, kad ir kaip skauda reikia pradet is naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 04, 23:58)


Rence stiprybes tau.... zinau kad tie metai lengvai nenusibraukia... pas mus 12.... tikrai buvo laikas kai buciau viska pamirsus.... bet dabar tikrai NE... kartais tikrai, kad ir kaip skauda reikia pradet is naujo  mirksiukas.gif

teisingai thumbup.gif , nes kaip suprantu vyras visiskai nedejo pastangu issaugoti seima verysad.gif

Rense, o atstumas tikrai ne geriausias draugas deliotis prioritetus, kaip tik zmones nutolsta, jei mylit turit buti kartu...ir nekitaip... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 04, 23:01)
teisingai thumbup.gif , nes kaip suprantu vyras visiskai nedejo pastangu issaugoti seima verysad.gif

Ne nei trupucio... o sulaukiau tiktai priekaistu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 04, 18:16)
ruta_bern  kaip tu laikaisi?  4u.gif

Ai zinai Tauskute, as po biski vis kapstausi savo gyvenimo liune... jau praradau vilty kad kada nors turesiu maza padauza namuose, ta problema su plauciais mane i nevilti varo, nes pulmonologai pakartoja tyrimus ir vis sako dar laukiam, dar negalima, o man vis blogeja, tikiuosi kad viskas kada nors pasitaisys... vyras vis dar nepraranda vilties kad bus pipiriukas arba pupa namuose... o as jau net nezinau...

QUOTE(kumpiene @ 2012 10 05, 07:29)
Ne nei trupucio... o sulaukiau tiktai priekaistu...  doh.gif


Kumpiene, nezinant visos situacijos aisku sunku ka pasakyt, bet pasakysiu is savo patirties - svarbiausia mylet ir saugot save ir savo vaikus, o visi kiti gali i visas keturias pasaulio puses eit, nes niekada nesupras taves kaip tu pati jautiesi ir nepades atsigauti tau taip kaip padetu vaikai...
Atsakyti

Sveikutes,

Rence, Kumpiene - Judviem daug daug stiprybės 4u.gif
Labai sunku kai gyvenimo keliai pasuka į skirtingas puses.

Ruta-bern, nuoširdžai linkiu neprarast vilties. Stebuklas dažniausiai aplano tada, kai mažiausiai to tikiesi mirksiukas.gif

O aš gyvenu keistom mintim, keistais jausmais, ašarom ir....
Atsakyti
Aciu merginos,kad priimate mane i savo rata 4u.gif
Lu jei nesudetinga, pakviesk mane i draugus, duomenis parasiau tau zinute ax.gif

ech kaip skaudu girdet apie tuos issiskyrimus.. nejau tai gresia visiems? gyvenimas ir taip neilgas, o jame tiek daug isgyvenimu ir kanciu..

kristule - tavo liudni zodziai suglumino, nenoriu perdaug lyst i sirdi, bet kodel tokios liudnos mintys puola?
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 10 05, 10:29)
Sveikutes,
O aš gyvenu keistom mintim, keistais jausmais, ašarom ir....


QUOTE(tee @ 2012 10 05, 12:12)
kristule - tavo liudni zodziai suglumino, nenoriu perdaug lyst i sirdi, bet kodel tokios liudnos mintys puola?


pritariu tee g.gif Kas dabar kristule tau, juk turetum tik teigiamas mintis galvoj laikyt...
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 04, 21:58)
LAba

Tai kad sprendimas pas mus jau priimtas...



Kaip bebūtų gaila, bus dar visko (neduok Die, apsigalvos po kurio laiko, kai tu jau visai atsitiesi doh.gif ), bet jau iš šio posto matosi, kad esi stipri motera, šaunuolė 4u.gif dideliausios sėkmės tau 4u.gif
QUOTE(xiuke @ 2012 10 04, 22:01)

Rense, o atstumas tikrai ne geriausias draugas deliotis prioritetus, kaip tik zmones nutolsta, jei mylit turit buti kartu...ir nekitaip... smile.gif


Na, ne visiškai sutikčiau blush2.gif , kartais reikia pabūti atskirai, kiekvienam su savom mintim, susigaudyti kaip yra iš tikrųjų...mums tai suveikė blush2.gif tiesiog pamatėm, kad, kad ir kaip dažnai tenka šeimoj vos ne betkokiu klausimu ieškoti kompromisų (nu matyt laaaaabai skirtingi esam doh.gif ), bet realiai vienas be kito negalim tongue.gif .
Žinoma, buvimas skyrium neturėtų trūkti ilgai....

QUOTE(kristulee @ 2012 10 05, 10:29)
Sveikutes,

O aš gyvenu keistom mintim, keistais jausmais, ašarom ir....

console.gif labai tave suprantu.... Žinau baisu, neramu ir visaip kaip (gal ir dar kažkas ramybės neduoda)...na, bet neleisk blogom mintim užvaldyt savęs..va tau tūkstančiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nusišypsok, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
kristule,tikiuosi,tai tik nestuke.gif hormonai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif noriu pasveikint musu mergaites kurios yra MOKYTOJOS 4u.gif 4u.gif 4u.gif SU MOKYTOJU DIENELE user posted image


ruta_bern mergyt laikykis neprarask vilties ir nenukabink nosies smile.gif kai maziausiai to nesitikesi ir spok ir bus leliukas wub.gif


kristulee laikykis, tau ti dabar geru emociju reik tai kad... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


kumpiene thumbup.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 05, 19:21)

ruta_bern mergyt laikykis neprarask vilties ir nenukabink nosies  smile.gif  kai maziausiai to nesitikesi ir spok ir bus leliukas  wub.gif 


Tauskute, Tau linkiu to paties, visas drasini, o pati saves pasidrasint nenori? 4u.gif 4u.gif 4u.gif greiciau atskristu pas Tave tie gandrai wub.gif
Atsakyti
oi mergaites kokiu negeru postu radau, kaip liudna vistik, atrodo jau ir taip gyvenimas nubaude skaudziausiai, bet va vis siuncia ir siuncia negeru isbandymu toliau... stiprybes visoms mums 4u.gif

o as sianakt pirma karta per visa laika nuo tos baisios zinios, kad nebeplaka Oskaro sirdele, sapnavau savo vaika verysad.gif wub.gif
Atsakyti