Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(Lu @ 2012 12 08, 19:33)
*kas čia reiškia?
vajė,daug angelų ,tikrai verysad.gif

SKMS - Staigios kūdikių mirties sindromas. Vis primena VJ Vaivutę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2012 12 08, 19:58)
SKMS - Staigios kūdikių mirties sindromas. Vis primena VS Vaivutę  verysad.gif

jeta,tai iki kada jis gali kudikius istikti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 08, 21:15)
jeta,tai iki kada jis gali kudikius istikti? unsure.gif

Tau dar negalima žinoti, nes tuoj visko prisigalvosi 4u.gif biggrin.gif Patikėk geriau nežinot..
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 08, 18:33)
*kas čia reiškia?
vajė,daug angelų ,tikrai verysad.gif

Staigios kūdikių mirties sindromas verysad.gif

Lu, megaukis motinyste ir dziaukis savo lelium wub.gif 4u.gif neprisigalvok ir nesigazdink unsure.gif
Jau gailiuos, kad apie tai parasiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 08 gruodžio 2012 - 20:47
Dėl tokių pačių nelaimių pasikartojimo teisybė.. bet ne karma tai.. vieniems laikai, kitiems bausmė mirksiukas.gif

mano močiutė, mamos mama palaidojo dukrytę nesulaukusią metukų, matyt tas pats kas ir Ąžuolui tik tais laikais kaime kas ten supras..

o vyro mama pagimdė dukrytę, kuri numirė tik dėl to jog po 2 abortų pastojo ir vaikas neišsivystė..


tai mama sako arba močiutės likimą perėmei, nes ji susilaukė sūnaus tuomet pametinukės dukrytės ir ji numirė ir tuomet vėl dukrytės pametinukės. Arba mano vyro mamai atlyginama per vaiką už jos klaidas, bet ji to nesupranta ji sako, kad aš kalta jog netekau vaiko.

o kalta, nes su mama vaikus angeliukais vadiname.. ale prisikalbėjome.. pagal ją jau visa žmonija turėjo būti išnykusi..

arba dėl to kalta, nes su tėvais gyvenu.. o kadangi mūsų daug, tai kaip kokie čigonai ir užkrėtėm vaiką.. nors tie vaikai, kurie gyvena su nešiotoju turi imunitetą.. o kaip matote mano Ąžuolas jau nebe čia, reiškias imuniteto neturėjo, nes šeimoje tokių nebuvo.. o parsinešėm iš miesto, o į miestą važiuotume ir vieni gyvendami..

arba dar auksinis jos pasakymas.. jis numirė, nes Adomas tuštinasi į puodą ir skleidžiasi bakterijos.. tik dėl to jog kartą pamatė iškart neišpiltą Adomo puodelį su Liepa neštumo pradžioje, tiesiog vemianti nesuspėjau taip greitai nuvalyti užpakalį ir išpilti, kaip ji įsivaizdavo doh.gif o kad ji žinotų, kad ta bacila ne šūde, o žmogaus nosiaryklėje gyvena..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 08 gruodžio 2012 - 23:43
ok,dziaugiuos savo auganciu drakoniuku wub.gif jokiu negeru minciu mirksiukas.gif

ievole,tau kantrybes su tokia boba blink.gif


Atsakyti
Sveikutes 4u.gif


Mes gyvenam gerai,auginam dantis, bandom manos nervu ribas biggrin.gif
Jau pradedu galvot kaip reik i darba iseit palikus vaika ir darosi silpna doh.gif Kazkaip dar jis man toks mazas doh.gif Nors porai valandu palikus su mociute tai net neprisimine apie mane, o man streso buvo doh.gif

QUOTE(kumpiene @ 2012 12 02, 11:33)
prasme... -14kg  thumbup.gif


Bet tai kaaaaaaip graziai atrodai wub.gif wub.gif wub.gif Nerealus pasikeitimai. Aisku tokia kaina... bet finale rezultatas wub.gif wub.gif wub.gif ZTegu tavo ex daba nusigrauzia nagus gun_rifle.gif
QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 09:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo...  cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125

zvakute angelui,ir uzuojauta seimai verysad.gif

QUOTE(Lu @ 2012 12 09, 10:51)
ok,dziaugiuos savo auganciu drakoniuku wub.gif jokiu negeru minciu mirksiukas.gif

ievole,tau kantrybes su tokia boba blink.gif

Kaip agat? Gerai valgo , kad drakoniuku vadini? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 09, 14:10)

Kaip agat? Gerai valgo , kad drakoniuku vadini?  smile.gif

augam gi smile.gif pagal rubus matau ir rankose svori jau jauciu.valgo gerai ir daznokai diena.naktim irgi ilgiausiai 3 val ismiega smile.gif
Atsakyti
Aš Vaivutės išėjimą laikau didžiule bėda, o ne jokia karma, likimu ar dar kažkokiu protėvių kalčių išpirkimu.
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2012 12 09, 17:13)
Aš Vaivutės išėjimą laikau didžiule bėda, o ne jokia karma, likimu ar dar kažkokiu protėvių kalčių išpirkimu.

Pritariu tau.. tai tiesioj baisi nelaimė..Išbandymas


Bet šiaip visada kai paminima SKMS man prieš akis Vaivutė.. Ir nieko negaliu sau padaryti..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
uzuojauta seimai, degu zvakute ir as angeleliui..
Lu - aukit ir bukit stiprus, vykit visas blogas mintis salin 4u.gif
zoroboba - kaip tu? 4u.gif
Tauskute - kaip tavo savijauta, kaip planavimai?

o apie karmas.. as nzn kuo tikiu, tik kuo toliau tuo labiau nusiviliu gyvenimu, visada tikedavau,kad lazda turi du galus, kad vistiek kazkada baigiasi nelaimes, bet.. pradedu prarast vilti, net tikejima..
si menesi pagaliau pamaciau II, ech kaip apsidziaugem su vyru, nors antroji juostele buvo ne 100% ryskumo, bet ytin ryski. taciau pilvo tempimai, patepliojimas gasdino vis labiau ir labiau, na ir penktadieni praradau ta laukta zirniuka.. nenustoju vis klausus kvailu klausimu savy,matyt is nevilties. zinau, kad nieko tas nepakeis, bet gal tai kazkoks nusiraminimas ka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 12 09, 19:28)
Sveikutes  4u.gif
uzuojauta seimai, degu zvakute ir as angeleliui..
Lu - aukit ir bukit stiprus, vykit visas blogas mintis salin  4u.gif
zoroboba - kaip tu? 4u.gif
Tauskute - kaip tavo savijauta, kaip planavimai?

o apie karmas.. as nzn kuo tikiu, tik kuo toliau tuo labiau nusiviliu gyvenimu, visada tikedavau,kad lazda turi du galus, kad vistiek kazkada baigiasi nelaimes, bet.. pradedu prarast vilti, net tikejima..
si menesi pagaliau pamaciau II, ech kaip apsidziaugem su vyru, nors antroji juostele buvo ne 100% ryskumo, bet ytin ryski. taciau pilvo tempimai, patepliojimas gasdino vis labiau ir labiau, na ir penktadieni praradau ta laukta zirniuka.. nenustoju vis klausus kvailu klausimu savy,matyt is nevilties. zinau, kad nieko tas nepakeis, bet gal tai kazkoks nusiraminimas ka?  unsure.gif


ech kaip sunku skaityti tokias žinutes verysad.gif laikykis ,juk vistiek kažkada turi būt gerai console.gif
Atsakyti