Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo... cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta_bern: 07 gruodžio 2012 - 09:52
QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 10:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo...  cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125



Dieve, kokia tragedija verysad.gif verysad.gif verysad.gif Kodėl tokia neteisybė???????
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 09:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo...  cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125

Siaubas verysad.gif Uzuojauta seimai........ verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 10:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo...  cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125



Uzuojauta verysad.gif Labai skaudu.....
panasi istorija buvo ir mano puskei, prie 3m. birzelio 2 nuskendo jos dukryte 2 metuku, birzelio 3, as netekau savo dvieju suneliu, mano mamai tai buvo dviguba tragedija, nes puske buvo kriksto dukte tai padejo jai rengti sarvoti mergyte, poto visa nakti budejo salia manes ligonineje prie lovos kol atsigavau po narkozes.
Kazkada Xiuke klause apie karmas, tai vat pas mus seimoje tokia moteriskos puses tragedija:
mociute neteko sunaus ir dukters-nuskendo
puske neteko dukters poto po 2mėn. nuskendo ir jos mama
as- netekau dvieju sunu

Kas tai karma ar kas ---??????
Belieka tik susitaikyti su gyvenimo smugiais verysad.gif
Atsakyti
baisi tragedija verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 12 07, 14:14)
Uzuojauta verysad.gif Labai skaudu.....
panasi istorija buvo ir mano puskei, prie 3m.  birzelio 2 nuskendo jos dukryte 2 metuku, birzelio 3, as netekau savo dvieju suneliu, mano mamai tai buvo dviguba tragedija, nes puske buvo kriksto dukte tai padejo jai rengti sarvoti mergyte, poto visa nakti budejo salia manes ligonineje prie lovos kol atsigavau po narkozes.
Kazkada Xiuke klause apie karmas, tai vat  pas mus seimoje tokia moteriskos puses tragedija:
mociute neteko sunaus ir dukters-nuskendo
puske neteko dukters poto po 2mėn. nuskendo ir jos mama
as- netekau dvieju sunu

Kas tai karma ar kas ---??????
Belieka tik susitaikyti su gyvenimo smugiais verysad.gif


pas mane mama tiek vyro ,tiek mano neteko vaikų -mano sunaus kelių mėnesių ,vyro mama,pesileido kelių mėn ,sesuo taipat patyrė persileidima ketvirtam mėn -----
mums us sese10metų skirtumas mano dukrom tas pats------------
tai turbūt karma arkoks prakeikimas kas gali pasakyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 10:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo...  cray.gif toks fainas berniukas buvo... ir seima labai sauni, tetis su mama vaikuciais labai rupinosi ir mylejo. jau ir internete raso:
http://www.15min.lt/...aikas-59-286125


siaubinga nelaimė--dideliausia užuojauta verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes.

ruta_bern ziurejau siandiena zinias ir ... didele... degu mazajam angeliukui zvakute user posted image

karma turbut yra , pas mano anita du persileidimai, sesei ir buvo persileidimas... verysad.gif

man si daina ... per visa kuna siurpuliukai eina ...

http://www.youtube.c...h?v=5SV3C-KjyBI
Atsakyti
Labos merginos 4u.gif

QUOTE(ievoole @ 2012 12 03, 21:31)
aš dabar tokioje baimėje gyvenu.. atšventėm Liepos puse metukų.. ir dar liko pusantros savaitės kol būsiu rami.. kol ji perlips Ąžuolo mirties amžių.. net bijau su mamytėmis džiaugtis ja..
kada gi jos praeis..

Suprantu tave....... Man reikėjo išlaukt dvejus baimės metus........ O ta baimė ko gero visą gyvenimą lydės....

QUOTE(ruta_bern @ 2012 12 07, 10:51)
Sveikos visos, rasau nes labai blogai jauciuosi vakar pranese, kad mano vyro puseseres vaikutis nuskendo... 

Skaudu labai........ verysad.gif verysad.gif


Atsakyti
ruta bern,ziauru,ka tenka mamai dabar iskest verysad.gif
vakar isgirdau per zinias ir kaip su peiliu per sirdi...man baisiausia kas gali nutikt vaikui.skaiciau ka jaucia zmogus skesdamas... verysad.gif


as manau,kad toks likimas,kad taip mums skirta.
o kodel,uz ka-atsakymo nerandu.


zvakutes angeliukams
Papildyta:
mano vyro mociute neteko sunaus 2 metu,tai nejaugi ir jis turejo netekti vaiko.nejaugi ir musu anukai ar vaikai neteks vaiku? baisu net pagalvoti......
Atsakyti
Sveikos

Ruta bern, siaubas kai paskaičiau.. Mano sūneliui tuoj du metukai..kai pagalvoju kad jo netekčiau... būtų labai baisu... Stiprybės šeimai..baisi tragedija verysad.gif

Mano šeimoje nieko nepanašaus, jokių karmų.Na mano senelė kai laukėsi trečio žiemą paslydo ir griuvo..buvo penktam mėnesį nėščia, bet čia tiesiog nelaimingas atsitikimas. Tais laikais dar vaikučiai neišgyvendavo tokie mažučiai... Mano nelaimė vienintelė tokia ir mano ir vyro giminėj.. Ir šiaip kai manęs klausė apie genetiką giminėje, pergalvojus atsakydavau kad nieko nebuvę.. o mano puskės, gimdo sau vaikus, net neklausdamos gal čia giminėj kažkoks genas..kad mano vaikutis mirė.. kai pagalvoju kokios jos drąsios..


Zoroboba, kaip jautiesi? Finišo tiesioji ar ne???
Atsakyti
O pas mus žinokit daug tokiu nelaimių aplinkoj ir giminėj verysad.gif Mano mama 6nėšt menesį pagimdė dvynukus, kurie neišgyveno verysad.gif , krikšto mamos sūnelis išėjo mėnesiuko tesulaukęs, buvo SKMS, buvau dar vaikas, bet labai puikiai atsimenu, kai ji paskambino mamai, visa paklaikus, kad uždusino savo berniuką unsure.gif , taip buvo įsikalus sau į galvą, nes užmigo su mažučiu jį pamaitinus..Tėčio giminėj vieną berniuką suvažinėjo mašina, o mergytė (apie 11m) žuvo autoavarijoj (sėdėjo mašinoj, į kurią įsirėžė) doh.gif Žodžiu daug turim Angeliukų verysad.gif verysad.gif
O aš vis pamenu, kaip kartą mane būrė bulgaras, kas jis toks jau nepamenu, prisistatė ale Vangos pasekėjas. Iš tikro tai buvo vienas vienintėlis kartas, kada aš tai dariau, bet žinokit net nžn, po to kart galvoju, kad tikrai yra žmonių sugebančių kažką išskaityti. pasakė labai daug tiesos apie mano šeimą, apie mane ir apie tai kad mato kryžių ant sūnaus,tada net minčių apie vaikus dar nebuvo doh.gif , sakė reik jį nuimti...pasakė kur bus, kur ateiti, aisku kažkiek ir mokama lyg buvo, kad žodžiu nejaukiai jaučiaus, bet niekur nenuėjau...ir kai atėjo laikas vaikams- sūnutis Angeliukas verysad.gif vistik, gal reikėjo nueiti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 08, 18:39)
O pas mus žinokit daug tokiu nelaimių aplinkoj ir giminėj verysad.gif  Mano mama 6nėšt menesį pagimdė dvynukus, kurie neišgyveno verysad.gif , krikšto mamos sūnelis išėjo mėnesiuko tesulaukęs, buvo* SKMS, buvau dar vaikas, bet labai

*kas čia reiškia?
vajė,daug angelų ,tikrai verysad.gif
Atsakyti