Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

fishke,aciu tau 4u.gif


dabar prasidejo man verkimo dienos.ziuriu i ji ir verkt noriu ir verkiu daznai.
isivaizduoju,kaip dukra atrode tam karstely maza,bejege....

jie nepanasus visiskai sake mama,nes mama ja irgi mate
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 01, 13:48)
fishke,aciu tau 4u.gif
dabar prasidejo man verkimo dienos.ziuriu i ji ir verkt noriu ir verkiu daznai.
isivaizduoju,kaip dukra atrode tam karstely maza,bejege....

jie nepanasus visiskai sake mama,nes mama ja irgi mate


suprantu tave console.gif man ir taip buvo ir dabar kartais yra...ziuri i savo stebukliuka wub.gif ir dar akivaizdziau supranti ka likimas is taves ateme verysad.gif O dabar vis aplanko mintys, kaip butu smagu dukrytei jei viresnysis brolis butu ne tik ten ant debeselio........ verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 01, 11:48)
fishke,aciu tau 4u.gif
dabar prasidejo man verkimo dienos.ziuriu i ji ir verkt noriu ir verkiu daznai.
isivaizduoju,kaip dukra atrode tam karstely maza,bejege....

jie nepanasus visiskai sake mama,nes mama ja irgi mate



Lu console.gif sunku, suprantama
daug geru ir graziu emociju jums 4u.gif
Atsakyti
LAbas

LU naturalus jausmas tave aplankes... turbut visos ji turejom... ir kazkodel manau, kad tai naturali organizmo reakcija... nes vel patirta daug daug emociju... ir tai yra didelis kruvis mano galva mirksiukas.gif

As krutu po truputi... siaip viskas butu gerai... bet labai didelis trukumas pinigu... praktiskai nesuduriu galo su galu... jei ne artimi zmones tai badautume su vaikais... nes tas ponas nemato reikalo duoti pinigu kadangi dokai jau teisme, 18 dienas teismas... tai ties ta diena ir baige duoti... ketvirtadieni veziau vaika del dantuku tai per kancias issilupau 100 lt.
Na bet vienaip ar kitaip... jos man tik i nauda... bent jau isvaizdos prasme... -14kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Largesize @ 2012 12 01, 18:41)
suprantu tave  console.gif man ir taip buvo ir dabar kartais yra...ziuri i savo stebukliuka wub.gif  ir dar akivaizdziau supranti ka likimas is taves ateme verysad.gif  O dabar vis aplanko mintys, kaip butu smagu dukrytei jei viresnysis brolis butu ne tik ten ant debeselio........ verysad.gif

panasios mintys ir pas mane... verysad.gif dar kai matau svogerkos mergyte, panasaus amziaus kaip mano Dukryte isejusi, nedristu net ziureti i ja, tik akies krasteliu, pagaunu save, kad va ir Ji tokia butu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kumpiene @ 2012 12 02, 13:33)

Na bet vienaip ar kitaip... jos man tik i nauda... bent jau isvaizdos prasme... -14kg  thumbup.gif

del kg thumbup.gif , tai nors kazkas gero biggrin.gif
o tavo exas, tai cinikas - egoistas doh.gif , juk pinigeliai ne Tau, bet vaikams reikalingi...nieko teisme issispres ir alimentu klausimas...
sekmes, nenuleisk ranku... 4u.gif
man ir butu chana,jei vyras sugalvotu skirtis, ar dar kazkas, likciau visiskai be jokiu pajamu...baisu tikrai...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 01, 14:48)
fishke,aciu tau 4u.gif
dabar prasidejo man verkimo dienos.ziuriu i ji ir verkt noriu ir verkiu daznai.
isivaizduoju,kaip dukra atrode tam karstely maza,bejege....

jie nepanasus visiskai sake mama,nes mama ja irgi mate


Oj kaip as tave suprantu tik mano mergytes gyme identiskos, tai pradzioj kelis menesius man buvo labai sunku... paziurejus i mazaja vel viskas akyse stovejo, bet paskui kai pradejo po truputi keistis mazoji, pasidare lengviau. Nes musu mergaitei, nemaciau jau musu angeliukes.
Atsakyti
Taip reikia praeiti visas stadijas....

Kumpiene,minus 14 kg blink.gif .gaila,aisku,kad tokia kaina.bet vistik didelis pliusas 4u.gif
Atsakyti
Labos

LU, viskas vyksta natūralu..Laikykis 4u.gif

QUOTE(kumpiene @ 2012 12 02, 12:33)
LAbas
As krutu po truputi... siaip viskas butu gerai... bet labai didelis trukumas pinigu... praktiskai nesuduriu galo su galu... jei ne artimi zmones tai badautume su vaikais... nes tas ponas nemato reikalo duoti pinigu kadangi dokai jau teisme, 18 dienas teismas... tai ties ta diena ir baige duoti... ketvirtadieni veziau vaika del dantuku tai per kancias issilupau 100 lt.
Na bet vienaip ar kitaip... jos man tik i nauda... bent jau isvaizdos prasme... -14kg  thumbup.gif

Ne, nu žinok kai paskaičiau tavo postą... Šiknius paskutinis... Bet nieko, lazda turi du galus... kada nors gailėsis, o bus jau too late kaip sakant.
Atsakyti
Laba wub.gif

LU, kaip aš tave suprantu, džiaugiuosi jog esate sveiki ir laimingi thumbup.gif kaip aš dėl Jūsų džiaugiuosi! Norėčiau išimti tą džiaugsmą iš savęs ir Jums perteikti blush2.gif


aš dabar tokioje baimėje gyvenu.. atšventėm Liepos puse metukų.. ir dar liko pusantros savaitės kol būsiu rami.. kol ji perlips Ąžuolo mirties amžių.. net bijau su mamytėmis džiaugtis ja.. kiekvieną naktį.. dieną.. kai ji miega tikrinu ar ji šilta.. ar kvėpuoja.. MB jau pavargo, kad kai jis pabunda Adomo pernešti ar į tualetą, ar ryte į darbą, o ji miega lovelėje prašau pačiupinėti ir jei ji šalia manęs per ramiai miega net papurtau.. kai prisiglaudžiu ją šalia, o ji būna pagal mane per karšta ieškau termometro.. jei turi tempės iškart išrengiu ir ieškau dėmių.. kai ji springsta nuo maisto man atrodo jog viskas.. pasaulio pabaiga.. neatsprings doh.gif

iškart skambinu mamai, ieškau supratimo ir padrąsinimo.. unsure.gif bijau taip ir išprotėti.. schmoll.gif

jau pavargau ir pati.. taip ilgai eina šios dienos..

kada gi jos praeis..
Atsakyti
ievoole 4u.gif

del kvepavimo tikrinimo,ir as vis einu tikrinu,kaip paranojike jauciuos,bet ka dabar,taip sviecia ir viskas.suprantu tave puikiausiai....
Tikekimes,kad sitas etapas greit praeis ir galesi lengviau atsikvepti.Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 12 04, 21:39)
ievoole 4u.gif

del kvepavimo tikrinimo,ir as vis einu tikrinu,kaip paranojike jauciuos,bet ka dabar,taip sviecia ir viskas.suprantu tave puikiausiai....
Tikekimes,kad sitas etapas greit praeis ir galesi lengviau atsikvepti.Laikykis 4u.gif

Maniskei jau virs 5meteliu, o as bent kelis kart per nakti nueinu pas ja ir tikrinu kaip kvepuoja unsure.gif gal esu paranojike, bet kitaip negaliu doh.gif
Atsakyti
Ievooole - 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti