Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(tanler @ 2012 11 26, 01:25)
Galiu pasakyti kad daktarai tikrai gylinasi i tai kas buvo, kokios isvados ir t.t. Pas mus Klaipedoje tai jei moteriai virs 35m arba buvo nelaimingu nestumu gali buti priziurima daktaru gymdymo namuose. Seip Gymdymo namuose priziuziurimos nestukes su patalogijom...arba kaip rasiau dviem kitais atvejais. Bet vel gi jai pati tuo nepasirupinsi gali buti priziurima ir terapeuto kuris tave sius kazkiek kartu pas ginekologa ir t.t. Galiu pasakyti kad mano gydytoja buvo labai atidi, ji buvo su manim nuo nelaimes iki pat sekancio nestumo pabaigos. Didelis pliusas kad gydytoja dirbtu kasdien...Nes tokiom kaip mums ciut kas negerai ir atrodo visas pasaulis toj vel apsivers aukstin kojom doh.gif Todel pas gydytoja buvau beveik kiekviena savaite...buvo atlikti visi imanomi tyrimai pries nestuma ir nestumo metu. Bent jau as jauciausi kaip porcelialine lele smile.gif



Musu "problema" kad mano nestumas kaskart kone tobulas, nekeliantis jokiu itarimu..bet va mazylis kaskart kazka turi ir tik gimus imanoma nustatyti jo problemele..Shitam reikale ginekologas ar nestuma priziurintis daktaras nieko padaryt negali jei naujagimio daktaras maziau "besirupinantis".. Kaskart vos gimus vaikiukas atrodo be jokiu problemu , puikiai issivystes, puikus svoris ir pan.. tuo labiau ,kad nepatiria beveik jokio streso gimimo metu, nes viskas man trunka labai trumpai.. bet...gimsta kiek anksciau , bet ne tiek anksti,kad butu priskiriamas prie neisneshiotuku.. pirmagimis gime 38.5 sav ir po paros ishejo verysad.gif, o broliukas gime 36.5 sav..









Atsakyti
Labutis,

Vikvei, nu neapsakomas jausmas apėmė paskaičius Tavo žinutę bigsmile.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šaunuolė, šaunuolė, šaunuolė... būtum arčiau- apkabinčiau smile.gif

Laukiam žiemos neišpasakytai, vaikai šitaip nori sniego ir kalėdų, kad nieko kito negirdim- O kada bus žiema???

Aš po gydytojų apžiūros, atidaviau visus tyrimus, pasižiūrėjau į savo mažiukę- kol kas viskas gerai, auga puikiai, atitinka 34sav ir 2d, sveria 2kg 200gr.
Tik tiek, jog mamos nerimas neapleidžia, visokios mintys lenda galvon, dažnai aplanko ašaros ir t.t.....

Visoms kuo geriausių dienelių laukiant švenčių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 22, 06:24)
Labas. Aciu uz sveikinimus. Mergytes nesskysiu kokioj euforijoj esam, nes dauguma suprantat ir taip. Taigi 2012 11 21 8:30val. Gime musu Kernius 4220g ir 53 cm ugio. Juodaplaukis, panasus i teti:)


Didžiausi sveikinimai LU wub.gif
aukit, stiprėkit ir būkit visi laimingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monikam @ 2012 11 26, 15:05)
mes gerai laikomes, augam po biski  smile.gif mazoji jau kokia su charakteriu palikus, o teti kaip sokdina, nes tetis nusileidzia visada  biggrin.gif  kai jo nera vaikas ramus ir uzsiema savo reikalais  rolleyes.gif


viskas taip kaip turi buti, tikra panele augini wub.gif
QUOTE(uzsiemusi @ 2012 11 26, 15:07)
Musu "problema" kad mano nestumas kaskart kone tobulas, nekeliantis jokiu itarimu..bet va mazylis kaskart kazka turi ir tik gimus imanoma nustatyti jo problemele..Shitam reikale ginekologas ar nestuma priziurintis daktaras nieko padaryt negali jei naujagimio daktaras maziau "besirupinantis".. Kaskart vos gimus vaikiukas atrodo be jokiu problemu , puikiai issivystes, puikus svoris ir pan.. tuo labiau ,kad nepatiria beveik jokio streso gimimo metu, nes viskas man trunka labai trumpai.. bet...gimsta kiek anksciau , bet ne tiek anksti,kad butu priskiriamas prie neisneshiotuku.. pirmagimis gime 38.5 sav ir po paros ishejo  verysad.gif, o broliukas gime 36.5 sav..

Na tai tikrai manau ne rodiklis...as pirma pagimdziau 38.5d antra 38.2d trecia mazute 29sav o paskutinis nestumas truko tik 37sav ....gal konkreciai tavo atveju reiketu daugiau genetiko konsultacijos....man dare genetinius tyrimus nors genetike iskarto pasake kad tai ne genetinis atvejis...bet mano nusiraminimui buvo atlikti visi tyrimai.Tad manau tikrai bus viskas gerai..Tik turi surasti gydytoja kuria pasitikesi 100%. Kuri nesakis tau nieko baisaus, visiem taip, o ko tu norejai ir panasiai. mirksiukas.gif
Dabar neprisimenu kas buvo tavo maziukui, zodziu turite ta pati su vyru issitirti sau 4u.gif
QUOTE(kristulee @ 2012 11 26, 18:48)

Aš po gydytojų apžiūros, atidaviau visus tyrimus, pasižiūrėjau į savo mažiukę- kol kas viskas gerai, auga puikiai, atitinka 34sav ir 2d, sveria 2kg 200gr.
Tik tiek, jog mamos nerimas neapleidžia, visokios mintys lenda galvon, dažnai aplanko ašaros ir t.t.....

Visoms kuo geriausių dienelių laukiant  švenčių mirksiukas.gif  4u.gif

kristulee tau jau matau visai mazai beliko wub.gif Visas savo mintis palik kur nors toli 4u.gif nors zinau kad tai neimanoma, pati visa nestuma vaiksciojau kaip nesava, emocijos lejosi per krastus, dar ir geri keli menesiai po gymdymo doh.gif Nesenai buvau pas psihologe. Labai uzkliuvo jos zodziai yra tris laikai praeitis(viskas kas buvo jau yra negyva, nieko negali pakeisti), dabartis(tai kas vyksta dabar yra svarbu)ir ateitis(tai kas bus tavo gyvenime priklauso tik nuo taves). Nereikia gyventi praeitimi, reikia gyventi ateitimi. 4u.gif

aciu Lu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2012 11 27, 03:08)
Nereikia gyventi praeitimi, reikia gyventi ateitimi. 4u.gif



lengva pasakyti, sunku padaryti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 09:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jetau kaip sveikinu..Šaunuoliai jūs kad pasiryžot dar kartelį.. laikau špygas kad viskas būtų gerai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 27, 11:16)
lengva pasakyti, sunku padaryti... mirksiukas.gif

Zinau kad sunku,bet reikia.......mes visi gyvenam pirma karta ir mokomes, tai vat ir turim ismokti gyventi ateitimi.Tam kad jaustis, gyventi laimingai nereikia visa laika prisiminti kas buvo gero ar blogo gyvenime, nes tai nepakeis tavo gyvenimo. Kaip tai padaryti pati nesuvokiu...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2012 11 27, 16:28)
Zinau kad sunku,bet reikia.......mes visi gyvenam pirma karta ir mokomes, tai vat ir turim ismokti gyventi ateitimi.Tam kad jaustis, gyventi laimingai nereikia visa laika prisiminti kas buvo gero ar blogo gyvenime, nes tai nepakeis tavo gyvenimo. Kaip tai padaryti pati nesuvokiu...



Visiškai tau pritariu 4u.gif . Aš jau nebesisukioju atgal. Prisimenu, bet tie prisiminimai manęs jau neskaudina. jau moku prisiminti su šypsena, o ne su ašarom ir priekaištais viskam.
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 09:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė

saunuoliai wub.gif wub.gif wub.gif

LU sveikinu su sunelio gimimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrute: 28 lapkričio 2012 - 00:59
Sveikos 4u.gif
pagaliau pasiekem namus wub.gif
Aciu didelis uz grazius palinkejimus visoms 4u.gif
Laukiu kitu leliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 09:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė


ačiū dievui kad nepasidavei, sėkmės tau begalinės 4u.gif
Atsakyti
Lu, dideliausi sveikinimai wub.gif
Atsakyti