Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Sveikos mergaites 4u.gif
labai smagu matyti ilgejancias nestukiu liniuotes 4u.gif , as galiu tik baltai pavydet...
mano mmm buvusios labai tikslios, staiga dingo liepa, o testai neigiami, negaliu pasakyt kodel neinu pas gine... gal bijau isgirsti ka nors.
man jau daryti 3 cp, gydytojai sako kad gali ir 6 padaryt, viskas priklauso nuo moters organizmo. Galincios naturaliai pagimdyt, gali ta daryt n kartu, o jei kelis kartus pjauta, sansu mazeja:( tai as is tokiu, kurioms nesiseka- ne tik vaikai mirsta, bet ir nestumai riboti ar negalimi.
Atsakyti
tee,Tu jau bendrauji su mumis 4 mėn,jeigu nori ateik į FB.

Ar sutinkat mergaitės?nes žadėjom,kad pabendravus 3 mėn priimam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 04, 08:41)
tee,Tu jau bendrauji su mumis 4 mėn,jeigu nori ateik į FB.

Ar sutinkat mergaitės?nes žadėjom,kad pabendravus 3 mėn priimam ax.gif



Lu - aciu uz pakvietima ir pasitikejima, labai miela, tik as palauksiu kol jus visos tam pritarsit, nes tikrai jus suprantu mirksiukas.gif niekur as neskubu ir niekur nedingsiu, nes man cia kampelis, tos sirdies kerteles,kuri ne visiems pasiekiama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 04, 09:41)
tee,Tu jau bendrauji su mumis 4 mėn,jeigu nori ateik į FB.

Ar sutinkat mergaitės?nes žadėjom,kad pabendravus 3 mėn priimam ax.gif


ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 04, 11:41)
tee,Tu jau bendrauji su mumis 4 mėn,jeigu nori ateik į FB.

Ar sutinkat mergaitės?nes žadėjom,kad pabendravus 3 mėn priimam ax.gif

taip 4u.gif
Atsakyti
na, aš irgi kaip prie senbuvių biggrin.gif

Taip 4u.gif
Atsakyti
tai manau kad dauguma sako taip
Atsakyti
As ir sakau taip smile.gif

Lu na nesakau kad pr daug tai tikrai, bet kaip nefisa sako viskas priklauso nuo organizmo moters 4u.gif tai kad jai galesi tai manau dar reik leliuko wub.gif


nefisa gal nu eik pas gine gal yra visai ne taip kaip tu galvoji , o jai kazkas ir yra tai geriau eit anksciau negu veliau ir sudetingiau jau... tai kad pagalvok ir nu eik pas gine 4u.gif


ruta_bern kaip tu laikaisi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 04 spalio 2012 - 18:17
Ir aš visai noreėčiau į FB blush2.gif Kas galit prigriebkit mane (Sandra Vežuka)
Atsakyti
QUOTE(sandrynja @ 2012 10 04, 20:42)
Ir aš visai noreėčiau į FB blush2.gif

Padaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2012 10 04, 20:20)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 09 13, 12:12)
sveikutės visoos 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Sveikinu iš visos širdies Bona-pari wub.gif wub.gif Labai miela dukrytė, o ir vardukas labai gražus wub.gif Linkiu, kad viskas tavo gyvenime turėtų tik lawimingas pabaigas mirksiukas.gif
Džiaugiuosi ir Inezzos stebuklu wub.gif
Nėštukėms - daug sveikatytės, kad šitą virusų laikotarpį praleistumėte sveikos 4u.gif
Kristulee, smagu, kad tave gydytoja nuramino-vaikeliui nereikia nervingos mamos. Gražaus likusio laukimo mirksiukas.gif
Kumpiene verysad.gif nežinau, net ką tau pasakyti...pati išgyvenu nelinksmas dienas šeimoje, tik skirtumas gal toks, kad trečio kol kas tarp mūsų nėra (bent aš taip manau), bet santykiai labai banguoti, įtempti, jaučiuosi atitolusi... Gyvenam kaip ir kartu, kaip ir atskirai... pati nesuprantu kaip (jis sode, mes su dukra-mieste). Susitinkam, pasišnekam, bet keistis nei vienas labai netrokštam... nelengvao po 15 metų imti taip ir nubraukti viską, tad kol kas viską palikom laikui, likimui ar dar kažkam... Aš myliu jį, jis - mane, gal atstumas padės susidėlioti prioritetus ir viskas aprims...arba ne...net nežinau, kaip geriau... Tik žinau, kad dėl vaikų gyventi kaip kaimynam tikrai neverta, nes jie kentės labiausiai-pati tą patyriau.
Gal tikrai reikia daugiau laiko, kad atvėsti, apgalvoti, priimti rimtus sprendimus reikia ramiai... sėkmės, tvirtybės tau Kumpiene

P.S. gal galėtumėte kas atsiųsti nuotraukyčių slap? O kaip papulti į tą fb grupę?
Atsakyti