Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 08:15)
Labukas mergaitės  4u.gif


bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip aš džiaugiuosi už tave.Čia tikras stebuklas wub.gif wub.gif wub.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Daržely,pas Urtę,auklėtoja liepė padaryti ir atnešti šeimos angelą...

Googlinu,iekau minčių,koks jis,tas mūsų angelas Vestutė turėtų būti,ir radau bigsmile.gif VJ,tave pažinau,nu bet Miglės nelabai biggrin.gif Va Č I A
Kaip greitai auga ir keičiasi vaikai wub.gif
Ar pati atsimeni?????
Atsakyti
Vikvei, džiaugiuosi už tave thumbup.gif thumbup.gif fantastika
Linkiu laimingos pabaigos wub.gif
Atsakyti
Divėja, pamenu. smile.gif wub.gif Čia mes tą rudenį ( o gal jau ir žiema buvo ), kai Vaivutė išėjo...
Atsakyti
Sveikos likimo drauges mamos


Nezinau ar kas mane dar bepamena.. unsure.gif

Paskutini karta cia apsireiskiau 2011 ziema pranesti apie nestuke.gif ...Deja praejus keletai savaiciu patyriau ankstyva persileidima verysad.gif

Na bet visgi shi karta atbegu su kitokia zinia..

2012 vasari as ir vel patapau nestuke.gif .. 15. 10.2012 gime musu mazasis aukselis..26 sav. ir 4 dienu - 3.1 Kg Deja pirmosios 10 dienu buvo kaip pasikartojantis kosmaras - kabejo ant plonycio plaukelio musu aukselio givybe..Aciu Dievui ir daktarams supuoju savo mazyliuka as ant ranku..

Iki siol nesame tikri kas istikruju buvo musu pirmagimiui , galbut ta pati problema , o gal ir dar kas rimciau .. Zinau viena, kad ta karta daktarai i viska ziurejo atsainiai ir tai buvo dalis ju kaltes..

Labai sudetinga suprasti kaip kiekvienas mums gimstantis vaikutis gali vis kokia reta sveikatos problema turet.. Aciu Dievui uz gera ir bloga..nelabai ka mes zmogeliai sitam reikale galim ka ir padaryt ...

Viena is priezasciu kodel as cia pas jus uzbegau blush2.gif yra man ishkilusi dilema ( klausimas)

Kadangi iki siol esame uzsienyje , bet turime labai rimtu planu gryzti i LT noriu pasiteirauti kaip elgiamasi ir ziurima i tokia istorija kaip as turincia nestuke.gif ( tevelius)..??

Kiek zinau LT nestuma priziuri viena daktare , o gimdyma priima kita ( jei aishku nesusitariama ir pan.) ..Bet man abu gimdymai praejo itin sklandziai ir greitai - kazkokios ipatingos prieziuros nereikejo , bent iki shiol..Shi karta taip greitai apsisukau ,kad vos pakeliui i gimdykla nepgimdziau ( teko sulaikineti stumima unsure.gif ).. Bet kaip su naujagimiu priueziura ir kt.. ??? Ar ish anksto imanoma sakykim KUK (Kauno uni Klinikose) prisiregistruoti kaip gimdyve su tam tikra istorija ir kad tureu buti naujagimis itin atidziai apziurima sir stebimas..?????


Tikiuosi ,kad suprasite mano nuogastavimus.. Tiesiog kazkada planuose bus ir sesute ar broliukas mazajam ir kadangi tikriausia vis dar turesim galimybe atvaziuoti ten kur ir shi karta pagimdziau , toj pacioj ligoninej su tais paciais daktarais , noretusi zinoti gal visgi galiu pasitiketi ir Lietuvos daktarais unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzsiemusi: 25 lapkričio 2012 - 15:12
QUOTE(uzsiemusi @ 2012 11 25, 17:10)
Sveikos likimo drauges mamos

2012 vasari as ir vel patapau  nestuke.gif .. 15. 10.2012 gime musu mazasis aukselis..26 sav. ir 4 dienu - 3.1 Kg


Kiek zinau LT nestuma priziuri viena daktare , o gimdyma priima kita ( jei aishku nesusitariama ir pan.) ..Bet man abu gimdymai praejo itin sklandziai ir greitai - kazkokios ipatingos prieziuros nereikejo , bent iki shiol..Shi karta taip greitai apsisukau ,kad vos pakeliui i gimdykla nepgimdziau ( teko sulaikineti stumima  unsure.gif ).. Bet kaip su naujagimiu priueziura ir kt.. ??? Ar ish anksto imanoma sakykim KUK (Kauno uni Klinikose) prisiregistruoti kaip gimdyve su tam tikra istorija ir kad tureu buti naujagimis itin atidziai apziurima sir stebimas..?????
Tikiuosi ,kad suprasite mano nuogastavimus.. Tiesiog kazkada planuose bus ir sesute ar broliukas mazajam ir kadangi tikriausia vis dar turesim galimybe atvaziuoti ten kur ir shi karta pagimdziau , toj pacioj ligoninej su tais paciais daktarais , noretusi zinoti gal visgi galiu pasitiketi ir Lietuvos daktarais  unsure.gif

sveika 4u.gif
po sitiek nelaimiu, pagaliau sulaukei sunelio wub.gif bet kai tik tiek savaiteliu, tai nemazo svorio sakyciau...
del gydytoju prieziuros , tai tik i KMUK, tik ten...Ju deka dabar supuoju dukryte wub.gif ti Ju ir savo pastangu deka mirksiukas.gif
tik klausimo nesupratau, jei grisi ir gyvensi LT, tai ir pas gyd lankysiesi cia, ir priziures Tave...juk registruojant nestuke.gif , issiaiskinami visi dalykai susije su buvusim ir esamom ligom, ir nestumais, ju komplikacijomis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 25, 19:14)
sveika 4u.gif
po sitiek nelaimiu, pagaliau sulaukei sunelio wub.gif bet kai tik tiek savaiteliu, tai nemazo svorio sakyciau...
del gydytoju prieziuros , tai tik i KMUK, tik ten...Ju deka dabar supuoju dukryte wub.gif ti Ju ir savo pastangu deka mirksiukas.gif
tik klausimo nesupratau, jei grisi ir gyvensi LT, tai ir pas gyd lankysiesi cia, ir priziures Tave...juk registruojant  nestuke.gif , issiaiskinami visi dalykai susije su buvusim ir esamom ligom, ir nestumais, ju komplikacijomis mirksiukas.gif


Sveikinui ir tave su seimos pagausejimu mirksiukas.gif 4u.gif

Ui ne 26 sav. bet 36 sav . biggrin.gif .. doh.gif gime musu auksiukas..

Na gal ir kvailas tas mano klausimas, bet kai tiek baimiu tai.. Tai nestumo atveju reik eit i KMUK ar i poliklinika ir tik gimdoma KMUK ? Turbut labai kvaili mano klausimai..Na pvz mano dukterecia nestumo metu buvo priziureta daktares poliklinikoje ,kuriai prilauso pagal gyvenama vieta, o gimde Kauno Klinikose jau su visai kitais daktarais...o naujagimi ziuri visai kiti daktarai ..Tai ar reik eit su savo visa istorija ir pas ta naujagimi priziurinti daktara ... g.gif

Na as zinau, kad LT yra daug geru daktaru, bet blogiausiu atveju gimdyt lekciau ir uzsienin i ta pacia ligonine kur savo maziuko ir sulaukiau.. Tiesiog nezinau ar Lietuvoj daktarai gilinasi ir bando aiskintis ir t.t.. Tiesiog pirmagimio atveju daug kas mums kele itarima daktarams buvo normalu, iki kuomet buvo jau pervelu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzsiemusi: 25 lapkričio 2012 - 19:29
Sveikos mamytes retai parasau bet tokios naujienos privercia parasyti biggrin.gif
Rugseje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Uzsiemusi visu pirma noriu pasveikinti wub.gif

Galiu pasakyti kad daktarai tikrai gylinasi i tai kas buvo, kokios isvados ir t.t. Pas mus Klaipedoje tai jei moteriai virs 35m arba buvo nelaimingu nestumu gali buti priziurima daktaru gymdymo namuose. Seip Gymdymo namuose priziuziurimos nestukes su patalogijom...arba kaip rasiau dviem kitais atvejais. Bet vel gi jai pati tuo nepasirupinsi gali buti priziurima ir terapeuto kuris tave sius kazkiek kartu pas ginekologa ir t.t. Galiu pasakyti kad mano gydytoja buvo labai atidi, ji buvo su manim nuo nelaimes iki pat sekancio nestumo pabaigos. Didelis pliusas kad gydytoja dirbtu kasdien...Nes tokiom kaip mums ciut kas negerai ir atrodo visas pasaulis toj vel apsivers aukstin kojom doh.gif Todel pas gydytoja buvau beveik kiekviena savaite...buvo atlikti visi imanomi tyrimai pries nestuma ir nestumo metu. Bent jau as jauciausi kaip porcelialine lele smile.gif

O musu fronte ligos, ligeles jau ketvirta savaite neissikapstom verysad.gif jau pavargau nuo tu kosuliu ir slogu..

Sutvarkem pagaliau kapuka wub.gif
Papildyta:
Lu sveikinu wub.gif kaip jus tos bernus padarot mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2012 11 24, 02:29)
ne į temą, bet...
paskaičiau nete tokį išsireiškimą, palaidojo vaiką, sako tas vaikas atpirko giminės karmines nuodėmes...ar tikit tuom?
ar yra besidominčių tokiais dalykais, karmomis, reinkarnacijomis...?
man vis neduoda ramybės tas vienintelis klausimas kodel??? (priežastį jau kaip ir žinau), bet tas kodėl, išlikęs: - kodėl man? negi tai tikrai kažkaip susiję su praeitimi ar pan... g.gif

As kazkaip stengiuosi nesigilinti i ta tema, nors paziurejus ekstrasensu musi pradedi tiketi nerealiais dalikais rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 26 lapkričio 2012 - 00:16
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 10:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė


Nuosirdiausi sveikkinimai, lengvo tau nesiojimo 4u.gif

QUOTE(uzsiemusi @ 2012 11 25, 17:10)
Sveikos likimo drauges mamos
Nezinau ar kas mane dar bepamena.. unsure.gif

Paskutini karta cia apsireiskiau 2011 ziema pranesti apie  nestuke.gif ...Deja praejus keletai savaiciu patyriau ankstyva persileidima  verysad.gif

Na bet visgi shi karta atbegu su kitokia zinia..

2012 vasari as ir vel patapau  nestuke.gif .. 15. 10.2012 gime musu mazasis aukselis..26 sav. ir 4 dienu - 3.1 Kg Deja pirmosios 10 dienu buvo kaip pasikartojantis kosmaras - kabejo ant plonycio plaukelio musu aukselio givybe..Aciu Dievui ir daktarams supuoju savo mazyliuka as ant ranku..



Sveikinu pagaliau sulaukus savo stebuklelio 4u.gif
Atsakyti
Monikam kap jus laikotes?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tanler, juokiuos biggrin.gif. Del bernu padarymo.sveikatytes jums.
Vikvei, zinau as tave nes visas temas perskaiciau angelu mamu.labai dziaugiuosi uz tave, labai. Viso ko geriausio tau.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2012 11 26, 02:44)
Monikam kap jus laikotes?


mes gerai laikomes, augam po biski smile.gif mazoji jau kokia su charakteriu palikus, o teti kaip sokdina, nes tetis nusileidzia visada biggrin.gif kai jo nera vaikas ramus ir uzsiema savo reikalais rolleyes.gif
Atsakyti