Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(Lu @ 2012 11 22, 03:24)
Labas. Aciu uz sveikinimus. Mergytes nesskysiu kokioj euforijoj esam, nes dauguma suprantat ir taip. Taigi 2012 11 21 8:30val. Gime musu Kernius 4220g ir 53 cm ugio. Juodaplaukis, panasus i teti:)


Dar karteli silciausi apkabinimai, aukit ir stiprekit 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 11 21, 16:50)
Sveikutes merginos  4u.gif

Ateinu su gerom ir dziugio naujienom  smile.gif 

LU jau laiko glebyje savo leliuka  wub.gif  Turi suneli kuris sveria 4220gr ir 53 cm  smile.gif 


Sveikos,
Sveikinu LU 4u.gif kuo ramesnių naktelių ir džiugių dienelių 4u.gif
Retai beparašau, bet vis periodiškai permetu jūsų paplepėjimus mirksiukas.gif Man šis skyrelis kaip kažkas savo, vis norisi sužinoti kas kam nutiko, kas laukiasi, o kas dar tik ND daro ax.gif Kažkaip visos tokios artimos, nors visai nematytos... Mano gyvenimas teka sena vaga, tik rudenį nusprendžiau pasikeisti:nusikirpau plaukus, persidažiau kita spalva, su kolegėmis einam sportuoti 3 k/sav vakarais, o savaitgaliais stengiuosi ilsėtis ir leisti laiką su dukra. Kažkaip atitolome su vyru viens nuo kito... gaila...gal praeis ta krizė? arba ne...
Ką gi, laukiam kitų leliukų wub.gif Kaip aš džiaugiuosi už jus ir su jumis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencė: 24 lapkričio 2012 - 00:06
ne į temą, bet...
paskaičiau nete tokį išsireiškimą, palaidojo vaiką, sako tas vaikas atpirko giminės karmines nuodėmes...ar tikit tuom?
ar yra besidominčių tokiais dalykais, karmomis, reinkarnacijomis...?
man vis neduoda ramybės tas vienintelis klausimas kodel??? (priežastį jau kaip ir žinau), bet tas kodėl, išlikęs: - kodėl man? negi tai tikrai kažkaip susiję su praeitimi ar pan... g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 24, 03:29)
ne į temą, bet...
paskaičiau nete tokį išsireiškimą, palaidojo vaiką, sako tas vaikas atpirko giminės karmines nuodėmes...ar tikit tuom?
ar yra besidominčių tokiais dalykais, karmomis, reinkarnacijomis...?
man vis neduoda ramybės tas vienintelis klausimas kodel??? (priežastį jau kaip ir žinau), bet tas kodėl, išlikęs: - kodėl man? negi tai tikrai kažkaip susiję su praeitimi ar pan... g.gif


taip tikiu.. jog Liną nubaudė per jo mamą.. nes ji turėjo net kelis valymus..

o mano teta iki šiol graužiasi, kad dėl jos vienos klaidos neleidus gimti vaikiukui.. dukra augina daržovytę, o ne vaikelį..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievoole: 24 lapkričio 2012 - 01:34
Labukas mergaitės 4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 07:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė



wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 08:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė

bigsmile.gif wub.gif wub.gif

Kaip del taves dziaugiuosi. Labai labai wub.gif wub.gif Linkiu ko graziausio laukimo wub.gif
Kaip genetiniai?
Atsakyti
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 08:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė

Wau kaip smagu bigsmile.gif Sveikinu tave wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 24 lapkričio 2012 - 11:56
QUOTE(vikvei @ 2012 11 24, 10:15)
Labukas mergaitės  4u.gif
"Naujos" mamos gal manęs ir nežinos, bet "senosioms" iki kaulų smegenų žinoma  ax.gif , kolkas lieku prie šio niko
rugsėjė

va cia tai naujienos del nestuke.gif is Taves, nes kiek pamenu labai jau kategoriskai teigei, kad nebusi... mirksiukas.gif
sveikinimai bet , kuriuo atveju...grazaus ir lengvo laukimo 4u.gif kada laimingoji diena nusimatytu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aniri* @ 2012 11 24, 12:06)
Kaip genetiniai?

Dėkui už sveikinimus 4u.gif
Echoskopo apžiūra gera, bendras atsakymas bus po geros savaitės.
100% garantijų nedavė, bet sakė ką šiuo laiku galima matyti, viskas tvarkoj, po poros mėn, vėl genetiniai, dar po poros ir vėl doh.gif ... Tiesiog dėl visos priešistorės sakė per daug drąsu teigti, kad viskas gerai. Nors kai darėm abu su vyru gen. tyrimus, sakė, kad chromosomos negali turėti neigiamos įtakos embrionui, bet apžiūrėjus gydytoja pasakė, kad turi pagrindo įtarti...
Na šiai mintei gerai, lauksim kitų tyrimų ir viskas
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2012 11 24, 12:46)
kada laimingoji diena nusimatytu? unsure.gif

Birželio 6 d., bet bus planinis CP, tad galima numanyt apie gegužės antrą pusę
Atsakyti
Aš antrą dieną bliaunu doh.gif Vakar sesė atsiuntė kapo nuotraukas, parodyt kaip buvo sutvarkius lapkričio pirmai .... verysad.gif nemaniau, kad taip išskysiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 24 lapkričio 2012 - 12:16
bigsmile.gif Vikvei - fantastika . wub.gif wub.gif Nesitikėjau iš Tavęs tokios žinios tikrai. Šaunuoliai. wub.gif
Atsakyti