Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(xiuke @ 2012 11 18, 23:28)
sveika 4u.gif
ziurejau kazkuri ryta zinok per tv6, taip patiko, kad ilindau i neta pazeti ar tox yra...labai patiko, praverkiau vietomis blush2.gif cia grynai musu situacijoje patekusios mamos ir seimos... rolleyes.gif

kaip laikaisi?arteja tau lemtingoji diena... wub.gif vis nepriprantu, kad turesi berniuka, kazkaip galvojau , kad mergyte...

o mums jau suejo 5menesiukai, taip praleke laikas neitiketinai doh.gif kazkiek liudna, uzsiciklinau ties leliuku ir nebenoriu kad per greit uzaugtu verysad.gif  biggrin.gif

dingusios merginos...kaip Ermita, Bice, VJ besilaikancios, Rence visai nebeuzeinanti unsure.gif

nes ieškojau,tai Lt kalba neradau.žiūrėsiu tada RUS rytoj.
artėja jau,jau tuoj.bet tos baimės doh.gif ...berniuką rodė smile.gif

greit lekia laikas....labai...aš irgi nenorėsiu,kad laikas greit eitų,kai atsiras sunelis.


jo,merginų pasigedus ir aš-juraciukes,meskutes,fishke
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 11 16, 18:44)
kaip tu jautiesi? kaip visi pojuciai, ne tiek daug liko  mirksiukas.gif

aciu, kad klausi, nieko jauciuosi, siaip viskas normaliai, tik va tos baimes pries gala kankina labiau, stengiuos neprisigalvot nieko, vyt visas mintis i sali, ypac kai mazutes judesiukai pasikeite, suretejo, susvelnejo... unsure.gif
o siaip jo, liko visai ne daug vos menesiukas kaip ir...dar neina suvokt, kad tik tiek mazai ir jau supuosiu, myluosiu wub.gif

Lu tu atidarysi leliuku sezona 4u.gif wub.gif jau kaip laukiu...o tada ir visos pp truputeli pradesim byret cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zoroboba: 19 lapkričio 2012 - 00:24
QUOTE(zoroboba @ 2012 11 19, 01:22)
aciu, kad klausi, nieko jauciuosi, siaip viskas normaliai, tik va tos baimes pries gala kankina labiau, stengiuos neprisigalvot nieko, vyt visas mintis i sali, ypac kai mazutes judesiukai pasikeite, suretejo, susvelnejo... unsure.gif
o siaip jo, liko visai ne daug vos menesiukas kaip ir...dar neina suvokt, kad tik tiek mazai ir jau supuosiu, myluosiu  wub.gif

Lu tu atidarysi leliuku sezona  4u.gif  wub.gif jau kaip laukiu...o tada ir visos pp truputeli pradesim byret  cool.gif

kaip suprantu,tai nevaikšiosi iki termino galo.anksčiau tau leliuką pakvies wub.gif
Atsakyti
sveikos.....esu esu, paskaitau, tyliai pasidziaugiu uz visas nestuke.gif
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif
kas cia vyksta nezinau unsure.gif keicias ritmas matyt rolleyes.gif jau kelinta diena nuo 4 ryto gyva doh.gif
Žiuriu visos nestuke.gif vienodai gyvenam- baimės doh.gif ...
Aš ir ne kitaip doh.gif
Kaip man pilvo apačią skaudėti pradėjo doh.gif taip lyg kokie pilvo raumenys/raisčiai būtų patempti g.gif doh.gif Vakar į lovą vos įsikerioblinau doh.gif keliu koją, ir tiek skauda pilvo apačia. Praeita savaitę labai busy buvau, tvarkytis noras užėjo ax.gif ir po miesta daviaus, jaučiu persistengus būsiu doh.gif ...nu žodžiu, dar gerklę peršti doh.gif gerai kad bent lelius malasi, bent jau kai atsigulu...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 19, 04:18)
kaip suprantu,tai nevaikšiosi iki termino galo.anksčiau tau leliuką pakvies wub.gif

tikrai taip, man pacioj nestumo pradzioj buvo iskart pasakyte, kad neelis nesiot iki galo..tai va kaledu savaite turesim savo leliuka wub.gif
Atsakyti
Ech,tas laukimas wub.gif

O aš pasiguosiu... Vėl nuo mano angeliukės kapo nuvogtos žvakės cray.gif
Blem blem,papuošiau kapelį baltom žvakėm su angeliukais,o dabar nuvažiavus radau tuščią kapelį... ir angeliukai išvaryti cray.gif (gerai,kad nors jų nepavogė) Blem blem kaip skaudu.... ir jau antrą kartą taip cray.gif
Kad jiem rankos nudžiūtų...
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2012 11 20, 14:28)

Kad jiem rankos nudžiūtų...

Na jau iš tiesų blink.gif blink.gif blink.gif kas per žmonės doh.gif nieko jiems švento nėra verysad.gif

Pas mano Angeliuką tai vis žiedelius gėlyčių nuskainioja doh.gif , mama sako atrodo, kad lyg tyčia kas darytų unsure.gif , bet aš beveik įsitikinus, kad mano mažių aplanko stirnos, jos ir pasidarbuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2012 11 20, 16:28)
Ech,tas laukimas  wub.gif

O aš pasiguosiu... Vėl nuo mano angeliukės kapo nuvogtos žvakės cray.gif
Blem blem,papuošiau kapelį baltom žvakėm su angeliukais,o dabar nuvažiavus radau tuščią kapelį... ir angeliukai išvaryti cray.gif  (gerai,kad nors jų nepavogė) Blem blem kaip skaudu....  ir jau antrą kartą taip cray.gif
Kad jiem rankos nudžiūtų...


nu joooooooooooooo doh.gif

pas mus irgi ten gerų lenkių bobučių yra, kurios nuo savo kapų nurenka sudžiūvusius vainikėliuys ir krauna ant Ąžuolo kapo už angelo, jaučiat tingi subines nunešti.. tai ėmiau ir sukroviau atgal.. ateinu vėl randu.. vėl sukroviau, tai kitą kart išsinešė blink.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

Ateinu su gerom ir dziugio naujienom smile.gif

LU jau laiko glebyje savo leliuka wub.gif Turi suneli kuris sveria 4220gr ir 53 cm smile.gif

LU DIDELIAUSI SVEIKINIMAI wub.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 11 21, 15:50)
Sveikutes merginos  4u.gif

Ateinu su gerom ir dziugio naujienom  smile.gif 

LU jau laiko glebyje savo leliuka  wub.gif  Turi suneli kuris sveria 4220gr ir 53 cm  smile.gif 


Dideliausi sveikinimai LU

Aukit sveiki ir dideli.

Laukiam griztant su pasakojimu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Didziausi sveikinimai LU Ir uzaugino toki diduti bigsmile.gif
Atsakyti