Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Gal kiekviena musu bent jau kazkaip panasiai jaucias, kaip cia apraset verysad.gif Aš bent jau galiu deti drinks_cheers.gif po kiekvienu zodziu...
vakar ziurejau zinias ir apsiblioviau doh.gif , kazkokia narkomane pagimde ir nuskandino Angeliuka kavines tuolete blink.gif Kita stebejo (nors dabar ir ji ivardijama kaip auka doh.gif ) kaip kazkoks erodas is jos ir jos vaiku tyciojosi, kol tai nesibaige tragedija doh.gif verysad.gif verysad.gif Siaubas! Kodel tokia neteisybe?????Juk tiek daug pasaulyje seimu kur tie vaikiukai galejo buti laimyngi isciuciuoti ismyluoti... verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 13 lapkričio 2012 - 11:21
QUOTE(Largesize @ 2012 11 13, 12:20)
Gal kiekviena musu bent jau kazkaip panasiai jaucias, kaip cia apraset verysad.gif  Aš bent jau galiu deti drinks_cheers.gif po kiekvienu zodziu...
vakar ziurejau zinias ir apsiblioviau doh.gif , kazkokia narkomane pagimde ir nuskandino Angeliuka kavines tuolete blink.gif Kita stebejo (nors dabar ir ji ivardijama kaip auka doh.gif ) kaip kazkoks erodas is jos ir jos vaiku tyciojosi, kol tai nesibaige tragedija doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  Siaubas! Kodel tokia neteisybe?????Juk tiek daug pasaulyje seimu kur tie vaikiukai galejo buti laimyngi isciuciuoti ismyluoti... verysad.gif  cry.gif



drinks_cheers.gif

man ta istorija su sugyventiniu sadistu isvis kraupi, nesuprantu tokiu moteru kurias musa , marina badu ir tyciojasi iki uzmusimo is ju vaiku bet toliau gyvena blink.gif doh.gif ar cia musu valstybe jau tokia skurdi, kad nesugeba rast uzuovejos tokioms moterims ir vaikams.Kazkas baisaus!!!!!
Atsakyti
Žinių ir apskritai LT publicistikos laidų geriau nežiūrėti schmoll.gif
nes žiauru kas dedasi aplinkui........

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 13, 10:34)
musu vaikiukai ir iseje panasiu laiku... verysad.gif


Taip nedidelis skirtumas tarp musu angeliuku sad.gif

QUOTE(Largesize @ 2012 11 13, 11:20)
vakar ziurejau zinias ir apsiblioviau doh.gif , kazkokia narkomane pagimde ir nuskandino Angeliuka kavines tuolete blink.gif Kita stebejo (nors dabar ir ji ivardijama kaip auka doh.gif ) kaip kazkoks erodas is jos ir jos vaiku tyciojosi, kol tai nesibaige tragedija doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  Siaubas! Kodel tokia neteisybe?????Juk tiek daug pasaulyje seimu kur tie vaikiukai galejo buti laimyngi isciuciuoti ismyluoti... verysad.gif  cry.gif


QUOTE(Raja28 @ 2012 11 13, 11:49)
man ta istorija su sugyventiniu sadistu isvis kraupi, nesuprantu tokiu moteru kurias musa , marina badu ir tyciojasi iki uzmusimo is ju vaiku bet toliau gyvena blink.gif  doh.gif ar cia musu valstybe jau tokia skurdi, kad nesugeba rast uzuovejos tokioms moterims ir vaikams.Kazkas baisaus!!!!!

Zinot gal ir ziauriai pasakysiu, bet tos bobos (kitaip pavadint negaliu), apie kurias ten rode yra paskutines degrades ir kvaisos... nesamone kad negali susirinkt savo vaiku ir dingt kazkur kur tie diedai nerastu... pas gimines, pas tevus, specialiuose moteru kriziu namuose ar prieglaudose... pacios jos kaltos kad su jom ir vaikais taip elgiasi... o gaila kad turi kenteti nekalti vaikai... ir niekada nerasim atsakymo, kodel joms lemta tureti vaikus, kuriu jos nevertina, neziuri, nemyli, o mums tos galimybes likimas nesuteikia...
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 11 14, 13:55)
Taip nedidelis skirtumas tarp musu angeliuku sad.gif
nesamone kad negali susirinkt savo vaiku ir dingt kazkur kur tie diedai nerastu...

pritariu, man keistai pasirode interviu, juokiasi, kazka kalba... doh.gif kai diedas svarbiau, tai ir vaikas nerupi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 14, 16:24)
pritariu, man keistai pasirode interviu, juokiasi, kazka kalba... doh.gif kai diedas svarbiau, tai ir vaikas nerupi... verysad.gif

drinks_cheers.gif
visad stebejausi tokiom moterim, ir visai neperseniausiai supratau, kad turiu gan artima drauge, labai panasiu poziuriu doh.gif Aciu d, vaikeli myli ir priziuri, bet kol laukes, tai vis verkdavo, kad pagimdzius negales prie vaikelio keltis, o kai gime mazylis, su juo i lauka negalejo eiti, nes blogai jautes, tuo tarpu, jei diedas kazko isigeisdavo tai ir 22val lekdavo i parde parnest doh.gif
Pamenu sakiau jai, kad pas vaika ir pilvu sliauzciau jei kas (tpfu tpfu tpfu), o diedas, kaip bebutu, juk sako net ne gimine rolleyes.gif Jos atsakimas buvo, kad tuom mes ir skirtingos doh.gif blink.gif labai tuo dziaugiuos, kad skiriames bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 11 11, 20:01)
Tikrai nera taip kaip buve.

drinks_cheers.gif ir niekad nebebus...

QUOTE(nasata @ 2012 11 11, 22:38)
ją auginu tiktai širdy, kad ji mano Angelas, bet aš ją auginu..svajonėse,,,ir ji tik mano...

kaip ir kieviena is musu wub.gif o kaip kitaip... verysad.gif

QUOTE(tee @ 2012 11 11, 23:07)
man dabar O dienos tai stengiames su MB daryt ND, matysim ar pavyks  rolleyes.gif

bigsmile.gif kumsciai suspausti ir lauksim rezultatu

QUOTE(xiuke @ 2012 11 12, 18:32)
o mano broliene istisai savo vaika angelu vadina...man jis kitokia reiksme dabar turi kazkaip, tas angelas smile.gif

net ir pries sunaus netekti nevadindavau vaiku angelais, o db isvis mane nupurto kai mamos gyvus ir sveikus vaikus sitaip vadina... unsure.gif


sveikutes...skaiciau kiekvienos posta ir verkiau, gerklej gniuzulas... kaip skaudu del kiekvienos is musu... verysad.gif
o as atejau pasidziaugti kartu su jumis, kad per siuos metus sulauksiu antro savo vaiko wub.gif

zvakeles musu angeleliams wub.gif
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Raja28 @ 2012 11 13, 12:49)
man ta istorija su sugyventiniu sadistu isvis kraupi, nesuprantu tokiu moteru kurias musa , marina badu ir tyciojasi iki uzmusimo is ju vaiku bet toliau gyvena blink.gif  doh.gif ar cia musu valstybe jau tokia skurdi, kad nesugeba rast uzuovejos tokioms moterims ir vaikams.Kazkas baisaus!!!!!

Jetau, aš po tų žinių dėl nukankinto vaiko verkiau visą vakarą..Vyras jau nežinojo ką su manim daryti..Dieve, kai pagalvoji, ką tam vaikeliui reikėjo iškęsti ir ką savo trumpam gyvenimėlyje jis matė verysad.gif verysad.gif Širdį skauda vien pagalvojus...O mama...kaip sakant nu nieko, ji dar tris turi doh.gif
Atsakyti
http://www.24kadrai....nos aplinkybes/

nuostabus filmas verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zoroboba @ 2012 11 15, 16:50)
drinks_cheers.gif  ir niekad nebebus...
kaip ir kieviena is musu  wub.gif  o kaip kitaip...  verysad.gif
bigsmile.gif  kumsciai suspausti ir lauksim rezultatu
net ir pries sunaus netekti nevadindavau vaiku angelais, o db isvis mane nupurto kai mamos gyvus ir sveikus vaikus sitaip vadina...  unsure.gif
sveikutes...skaiciau kiekvienos posta ir verkiau, gerklej gniuzulas... kaip skaudu del kiekvienos is musu...  verysad.gif 
o as atejau pasidziaugti kartu su jumis, kad per siuos metus sulauksiu antro savo vaiko  wub.gif 

zvakeles musu angeleliams  wub.gif


kaip tu jautiesi? kaip visi pojuciai, ne tiek daug liko mirksiukas.gif
pritariu merginos tos istorijos baisiau nei baisu, nesuvokiama ir kaip nera teisybes sioj zemej verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 16, 12:34)

per kur tu ji ziurejai?lt kalba yra?
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 18, 18:57)
per kur tu ji ziurejai?lt kalba yra?

sveika 4u.gif
ziurejau kazkuri ryta zinok per tv6, taip patiko, kad ilindau i neta pazeti ar tox yra...labai patiko, praverkiau vietomis blush2.gif cia grynai musu situacijoje patekusios mamos ir seimos... rolleyes.gif

kaip laikaisi?arteja tau lemtingoji diena... wub.gif vis nepriprantu, kad turesi berniuka, kazkaip galvojau , kad mergyte...

o mums jau suejo 5menesiukai, taip praleke laikas neitiketinai doh.gif kazkiek liudna, uzsiciklinau ties leliuku ir nebenoriu kad per greit uzaugtu verysad.gif biggrin.gif

dingusios merginos...kaip Ermita, Bice, VJ besilaikancios, Rence visai nebeuzeinanti unsure.gif
Atsakyti