Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Aš paleidau Ją, tačiau kažkas manyje taip ir nepaleido...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 11, 15:13)
Aš paleidau Ją, tačiau kažkas manyje taip ir nepaleido...

drinks_cheers.gif man irgi tas pats,aplinkiniai vis klausia kas man yra,sakau nieko nėra,bet nėra taip kaip buve.ir pati jaučiu,kad kitokia uzdaresne likau doh.gif
Snd buvom parke su šeimyna,radom pasiklydusi berniuką beverkianti,žmones eina nekreipia demesio doh.gif ,uzkalbinau sakau neverk ,einam rasim mamyte.taip širdį suspaude.paejejom pamatėm tėtį beatbeganti išsigandusi, jau norėjo ir subart ji,sakau nebarkit jis ir taip jau nusigandes nusiverkes.gan toli buvo nuėjęs vienas.bet gerai kad viskas sėkmingai baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 11, 12:13)
Aš paleidau Ją, tačiau kažkas manyje taip ir nepaleido...



group.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 11 11, 19:57)
drinks_cheers.gif  man irgi tas pats,aplinkiniai vis klausia kas man yra,sakau nieko nėra,bet nėra taip kaip buve.ir pati jaučiu,kad kitokia uzdaresne likau doh.gif




Labutis. Tiksliai pasakyta ir as tokia pati esu kaip ir LU ir Raja28 . Tikrai nera taip kaip buve.

Lu aciu kad prisimeni , degu ir tavo angeliukui zvakute.
Jau nebe kas beliko iki susitikimo, oi kaip laukiu as tavo leliuko wub.gif


ievoole grazuole tikra tavo pupa wub.gif

tee linkiu kuo greiciau teig.rezultato mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 11 11, 18:57)
drinks_cheers.gif  man irgi tas pats,aplinkiniai vis klausia kas man yra,sakau nieko nėra,bet nėra taip kaip buve.ir pati jaučiu,kad kitokia uzdaresne likau doh.gif
Snd buvom parke su šeimyna,radom pasiklydusi berniuką beverkianti,žmones eina nekreipia demesio doh.gif ,uzkalbinau sakau neverk ,einam rasim mamyte.taip širdį suspaude.paejejom pamatėm tėtį beatbeganti išsigandusi, jau norėjo ir subart ji,sakau nebarkit jis ir taip jau nusigandes nusiverkes.gan toli buvo nuėjęs vienas.bet gerai kad viskas sėkmingai baigėsi.

mane stebina zmones musu doh.gif jie taip nebekreipia demesio i aplinkinius,kad baisu.suprantu kur du musasi gal treciam lyst ir nereiktu,bet kai vaikas verkia.besirdziai
Saunuole Raja ,balionai tau 4u.gif
Atsakyti
Labas, sesės..
Žinot, kaip man seniai jau visiškai vienodai, kas ką apie mane kalba... čia jų problemos, ne mano... ir neprivalau niekam aiškintis dėl savo emocijų, elgesio ar dar kažko.. aš gyvenu savo gyvenimą.. su savo išprotėjimais ir pakilimais... ir jei kas paklausia, ar aš turiu vaikų, atsakau, TAIP turiu dukrą ir neaiškinu, kad ją auginu tiktai širdy, kad ji mano Angelas, bet aš ją auginu..svajonėse,,,ir ji tik mano...
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2012 11 11, 19:38)
Labas, sesės..
Žinot, kaip man  seniai jau visiškai vienodai, kas ką apie mane kalba... čia jų problemos, ne mano... ir neprivalau niekam aiškintis dėl savo emocijų, elgesio ar dar kažko.. aš gyvenu savo gyvenimą.. su savo išprotėjimais ir pakilimais... ir jei kas paklausia, ar aš turiu vaikų, atsakau, TAIP turiu dukrą ir neaiškinu, kad ją auginu tiktai širdy, kad ji mano Angelas, bet aš ją auginu..svajonėse,,,ir ji tik mano...



console.gif joo daznai paklausia, ypac darbe - as ir atsakau, kad turiu dukryte angeliuka ir lai galvoja ka nori, bet protingi supranta ir pasako silta zodi. isties, tokios nelaimes privercia ziuret i viska iis kito tasko. 4u.gif

Tauskute - aciu mirksiukas.gif tau ir, man dabar O dienos tai stengiames su MB daryt ND, matysim ar pavyks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 11, 20:03)
mane stebina zmones musu doh.gif jie taip nebekreipia demesio i aplinkinius,kad baisu.suprantu kur du musasi gal treciam lyst ir nereiktu,bet kai vaikas verkia.besirdziai
Saunuole Raja ,balionai tau 4u.gif



man jau automatiskai akys seka kiekviena vaika, atsisuku nuo panasiu vardu , kuriuos zadejom skirti suneliam, atsisuku jei matau dvynius, kazkodel man uzsifiksaves 1,5m. amzius, gal kad skirtumas toks butu buves nuo vyresnelio, tad visad nuzvelgiu "gera akimi" tokio amziaus mazylius wub.gif

jo stebina ir mane dabar jau zmones, ypac kai dar ne vienas pro sali praeina abejingas doh.gif , visiem atrodo kiad tai eilinis turbut vaiko kaprizas ir net nepasidomi, kodel jam asareles bega...
Atsakyti
jau po nelaimes zinojau, kad viskas pasikeite, kad jau nebebusiu tokia kokia buvau, kazkas pasikeite - ypac vertybes...
kad ir praejo 2 su trupucio metu po nelaimes, vistiek man sirdy skaudu ir liudna, kartais vis dar pikta (mano buvusi gine isvyko i kita miesta dirbti, kur gyvenau, ten apie ja straipsniai rasomi, kad gera gyd atvykines dirbti, ir pan...o juk ta geroji gydytoja ir nesuziurejo mano nestumo... doh.gif ir visgi po tiek laiko as ja kaltinu mano nestumo neprieziura ir nekvalifikuotu darbu verysad.gif )...slegia sirdi kazkas...nebejauciu tik fizinio skausmo, kas buvo pradzioj po nelaimes...
kad nebejauciu Jos prie kapo, tiesa...BET KAZKODEL UZVAKAR JA APLANKIAU, VERKIAU, VERKIAU...
nezinau kodel, kazkaip sirdi man suspaude, gal kad senai bebuvau, gal kad sunku suvokti, kad maza butybe po zeme, kai paziuriu i Guostyte suprantu koki stebukla ir dziaugsma as praradusi esu... tvardziau asaras, slepiau nuo vyro, nuo dukters, kazkaip nebepatogu jau man sielotis net pries juos)verysad.gif BUTU GERAI VISAI PAMIRSTI IR NEGALVOTI, BET NEISEINA, SIRDIS VIS PRIMENA, kasdiena vis mintyse Ji smesteli, net ir nenorom...kazkada rasiau, kad vargina tokia busena...tas nuolatinis liudesys kazkox...atrodo visi senai pamirse, susitaike, bet tik ne as...o ir laiko nemazai preje, ir kito leliaus susilaukiau... wub.gif


Papildyta:
QUOTE(tee @ 2012 11 12, 00:07)
console.gif  joo daznai paklausia, ypac darbe - as ir atsakau, kad turiu dukryte angeliuka ir lai galvoja

o mano broliene istisai savo vaika angelu vadina...man jis kitokia reiksme dabar turi kazkaip, tas angelas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 12, 15:32)
jau po nelaimes zinojau, kad viskas pasikeite, kad jau nebebusiu tokia kokia buvau, kazkas pasikeite - ypac vertybes...
kad ir praejo 2 su trupucio metu po nelaimes, vistiek man sirdy skaudu ir liudna, kartais vis dar pikta (mano buvusi gine isvyko i kita miesta dirbti, kur gyvenau, ten apie ja straipsniai rasomi, kad gera gyd atvykines dirbti, ir pan...o juk ta geroji gydytoja ir nesuziurejo mano nestumo... doh.gif  ir visgi po tiek laiko as ja kaltinu mano nestumo neprieziura ir nekvalifikuotu darbu verysad.gif )...slegia sirdi kazkas...nebejauciu tik fizinio skausmo, kas buvo pradzioj po nelaimes...
kad nebejauciu Jos prie kapo, tiesa...BET KAZKODEL UZVAKAR JA APLANKIAU, VERKIAU, VERKIAU...
nezinau kodel, kazkaip sirdi man suspaude, gal kad senai bebuvau, gal kad sunku suvokti, kad maza butybe po zeme, kai paziuriu i Guostyte suprantu koki stebukla ir dziaugsma as praradusi esu... tvardziau asaras, slepiau nuo vyro, nuo dukters, kazkaip nebepatogu jau man sielotis net pries juos)verysad.gif BUTU GERAI VISAI PAMIRSTI IR NEGALVOTI, BET NEISEINA, SIRDIS VIS PRIMENA, kasdiena vis mintyse Ji smesteli, net ir nenorom...kazkada rasiau, kad vargina tokia busena...tas nuolatinis liudesys kazkox...atrodo visi senai pamirse, susitaike, bet tik ne as...o ir laiko nemazai preje, ir kito leliaus susilaukiau... wub.gif 
Papildyta:

o mano broliene istisai savo vaika angelu vadina...man jis kitokia reiksme dabar turi kazkaip, tas angelas smile.gif




console.gif man ir tai igyjo visai kita reiksme, ir manau, kad jei pavyks susilaukt vaikuciu niekada ju nevadinciau angeliukais. kazkaip nebe taip tas zodis skamba..
4u.gif stiprybes tau xiuke
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 12, 17:32)
jau po nelaimes zinojau, kad viskas pasikeite, kad jau nebebusiu tokia kokia buvau, kazkas pasikeite - ypac vertybes...
kad ir praejo 2 su trupucio metu po nelaimes, vistiek man sirdy skaudu ir liudna, kartais vis dar pikta (mano buvusi gine isvyko i kita miesta dirbti, kur gyvenau, ten apie ja straipsniai rasomi, kad gera gyd atvykines dirbti, ir pan...o juk ta geroji gydytoja ir nesuziurejo mano nestumo... doh.gif  ir visgi po tiek laiko as ja kaltinu mano nestumo neprieziura ir nekvalifikuotu darbu verysad.gif )...slegia sirdi kazkas...nebejauciu tik fizinio skausmo, kas buvo pradzioj po nelaimes...
kad nebejauciu Jos prie kapo, tiesa...BET KAZKODEL UZVAKAR JA APLANKIAU, VERKIAU, VERKIAU...
nezinau kodel, kazkaip sirdi man suspaude, gal kad senai bebuvau, gal kad sunku suvokti, kad maza butybe po zeme, kai paziuriu i Guostyte suprantu koki stebukla ir dziaugsma as praradusi esu... tvardziau asaras, slepiau nuo vyro, nuo dukters, kazkaip nebepatogu jau man sielotis net pries juos)verysad.gif BUTU GERAI VISAI PAMIRSTI IR NEGALVOTI, BET NEISEINA, SIRDIS VIS PRIMENA, kasdiena vis mintyse Ji smesteli, net ir nenorom...kazkada rasiau, kad vargina tokia busena...tas nuolatinis liudesys kazkox...atrodo visi senai pamirse, susitaike, bet tik ne as...o ir laiko nemazai preje, ir kito leliaus susilaukiau... wub.gif 
Papildyta:

o mano broliene istisai savo vaika angelu vadina...man jis kitokia reiksme dabar turi kazkaip, tas angelas smile.gif

Sveikutes, suprantu kaip kiekvienai is cia uzsukanciu skauda, o mano jausmai tavo xiuke rankom uzrasyti, viskas iki maziausiu dalyku...
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 11 13, 11:51)
Sveikutes, suprantu kaip kiekvienai is cia uzsukanciu skauda, o mano jausmai tavo xiuke rankom uzrasyti, viskas iki maziausiu dalyku...

musu vaikiukai ir iseje panasiu laiku... verysad.gif
Atsakyti