Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(Lu @ 2012 11 08, 11:00)
pagal gine GD 12.01. tai ji taip nusprende.nors,vaziuoju 19 d,tyrimu priduot,dar sake,kad pasitarsim tiksliai.zodziu,noreciau ,kad veikla prasidetu anksciau,nes sitos paskutines savaites sunkiausios psichologiskai

wau, kaip smagu 4u.gif kas jau čia beliko wub.gif wub.gif Aisku laukimo prasme, tai tikiu, kad nerimo laikas tau unsure.gif , na, bet jau nedaug visiškai... wub.gif

Atvirai, man jau ir "šariki na roliki" doh.gif , kuo arčiau DD, tuo labiau nerimas ima doh.gif Sapnai nenormalūs visokie...žinau, tai mano baimės iš pasąmonės, bet nervina, kad prisisapnavus dar labiau įsibaiminu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ei nestukes nesiparinkit juk viskas bus gerai smile.gif 4u.gif visosm siunciu balioneli stiprybei smile.gif
o va mums si menesi nepavyko pagaut virusiuko sad.gif vyras labai nusivyle unsure.gif o as net nezinau... pradedu bijot... tik nezinau kaip apibudint ko bijau ar nestumo ar gimdymo ar to laukimo...
Atsakyti
QUOTE(ruta_bern @ 2012 11 08, 16:34)
Ei nestukes nesiparinkit juk viskas bus gerai smile.gif  4u.gif  visosm siunciu balioneli stiprybei smile.gif
o va mums si menesi nepavyko pagaut virusiuko sad.gif vyras labai nusivyle unsure.gif o as net nezinau... pradedu bijot... tik nezinau kaip apibudint ko bijau ar nestumo ar gimdymo ar to laukimo...


oj kaip norėčiau Jums paskolinti savo virusiuko gaudymo sėkmę 4u.gif
nes man lengva užkibti ok.gif

dėkui už komplimentus mažiukei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 08, 12:00)
pagal gine GD 12.01. tai ji taip nusprende.nors,vaziuoju 19 d,tyrimu priduot,dar sake,kad pasitarsim tiksliai.zodziu,noreciau ,kad veikla prasidetu anksciau,nes sitos paskutines savaites sunkiausios psichologiskai


jetus kaip jau laukiam tavo leliuko wub.gif o aš net nepastebėjau kaip mano Žemynai du mėnesiukai suėjo smile.gif
Papildyta:
[quote=vilma37,2012 11 07, 12:39]
[quote=ievoole,2012 11 06, 13:25]
Laba, brangosios wub.gif

ar aš viena tokia.. bet žinokite man nebeskaudu.. nebent, kai prisimenu viską ir išgyvenu per naują tam jog nenutiktų taip, kad jį visai išstumiu iš savo gyvenimo. Tai kartais taip gaila tų žmonių, kuriuos iš šono matau kenčiančius, o kartais paverkiu..

Laba 4u.gif .Labai daznai as taip pat pasiskaitineju mamyciu pasisakymus,bet niekada nerasau...Mano mintys tokios pat,kaip ir ievoole,todel bijau,kad busiu nesuprasta g.gif .Nors mano (tiksliau musu) Karoliuko jau seniai nebera,bet jis musu visu sirdyse.
[/quote]

juk sako ,kad žaizdos gyja -bet randai lieka verysad.gif
Atsakyti
http://gyvenimas.del...u.d?id=59597905

idomus straipsniukas, paskaitykit mirksiukas.gif


Lu sekmingo finiso wub.gif 4u.gif
Ievoole tavo pupa wub.gif

nestuke.gif daugiau optimizmo 4u.gif 4u.gif , dabar tokie orai ir laikotarpis kai tamsu, niuru, dregna, tad nepasiduokit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Ruduo daro savo, nuotaikos ir pas mane labai permainingos. Kamuoja baimės ir nežinomybė. Labai gerai suprantu kitas merginas.

LU, net neįtikėtina, kaip greitai jau sūpuosi savo mažiuką wub.gif pamėgink save įtikint, kad tikrai viskas bus gerai 4u.gif

Largesize, juk ir Tau finišas čia pat wub.gif Kaip greitai lekia laikas...

O planiukėms kuo daugiau optimizmo 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
o taip,laikas nenumaldomai bega.Kiekviena diena sau sakau,kad viskas bus gerai.
bet visos zinom,kad jau ,ypac tada kada zinai susitikimo data,ir laikas rodos sustoja ir ikyrios mintys lenda.
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 11 09, 08:49)
Labutis,

Ruduo daro savo, nuotaikos ir pas mane labai permainingos. Kamuoja baimės ir nežinomybė. Labai gerai suprantu kitas merginas.

LU, net neįtikėtina, kaip greitai jau sūpuosi savo mažiuką wub.gif  pamėgink save įtikint, kad tikrai viskas bus gerai 4u.gif

Largesize, juk ir Tau finišas čia pat  wub.gif Kaip greitai lekia laikas...

O planiukėms kuo daugiau optimizmo 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Aciu ax.gif
planuojam, bandom - laukiam II
Lu - nezinau koki zodi pasakyt, kad nuramintu tau sirdele, bet tiesiog tikek tuo - tikrai nedaug liko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tee: 09 lapkričio 2012 - 13:01
sveikutes 4u.gif

QUOTE(ievoole @ 2012 11 06, 14:25)
Laba, brangosios

grazuolyte tavo princese wub.gif

QUOTE(tee @ 2012 11 06, 19:12)
o man begalo skaudu ir tuscia sirdi, drauges vis dziaugiasi - krikstynomis, gimtadieniais, vaiku zingsneliais - o as tik skaiciuoju dieneles ir menesius, kiek butu mano dukrytei 

drinks_cheers.gif verysad.gif

QUOTE(Lu @ 2012 11 07, 21:32)
as turiu planinio cp data 11.23 rolleyes.gif  jeigu viskas pagal plana.gimdymas neprasides anksciau.

bigsmile.gif kaip greit jau wub.gif

QUOTE(Largesize @ 2012 11 08, 13:01)
Atvirai, man jau ir "šariki na roliki" doh.gif , kuo arčiau DD, tuo labiau nerimas ima doh.gif 

ir man lygiai tas pats, atrodo pats baisiausias tas nestumo galas unsure.gif
Atsakyti
Tauskutes Simonai zvakute,.........
Atsakyti
„Skauda“ – pasakė širdis...“Pamirši“ – nuramino laikas...“Bet aš nuolat grįšiu“ – nusišypsojo atmintis...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 11, 13:05)
„Skauda“ – pasakė širdis...“Pamirši“ – nuramino laikas...“Bet aš nuolat grįšiu“ – nusišypsojo atmintis...

kaip taikliai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 11 lapkričio 2012 - 13:18