Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(tee @ 2012 11 06, 19:12)
o man begalo skaudu ir tuscia sirdi, drauges vis dziaugiasi - krikstynomis, gimtadieniais, vaiku zingsneliais - o as tik skaiciuoju dieneles ir menesius, kiek butu mano dukrytei verysad.gif  ech


man tas pats tee:( matau kaip visi džiaugiasi, kaip rajone stumdo vežimėlius, kaip išdidžiai vaikšto besilaukiančios.... o aš galiu tik palenkus galvą ir nuleidus akis praeiti. Nenoriu matyti, nes tai drasko širdį. Ir nors visi sutartinai kartoja, kad juk turi vieną vaiką ir būk laiminga, aš negaliu....
Atsakyti
[quote=ievoole,2012 11 06, 13:25]
Laba, brangosios wub.gif

ar aš viena tokia.. bet žinokite man nebeskaudu.. nebent, kai prisimenu viską ir išgyvenu per naują tam jog nenutiktų taip, kad jį visai išstumiu iš savo gyvenimo. Tai kartais taip gaila tų žmonių, kuriuos iš šono matau kenčiančius, o kartais paverkiu..

Laba 4u.gif .Labai daznai as taip pat pasiskaitineju mamyciu pasisakymus,bet niekada nerasau...Mano mintys tokios pat,kaip ir ievoole,todel bijau,kad busiu nesuprasta g.gif .Nors mano (tiksliau musu) Karoliuko jau seniai nebera,bet jis musu visu sirdyse.
Atsakyti
Sveikos

Užsukau pasidomėt kaip LU. Gi lyg šiandien pas medikus ruošėsi wub.gif
Atsakyti
Vilma - nemanau, kad daug nesuprantanciu. kaip tik manau kad suprantama.kaip ir pati sakai visada liks jusu sirdyse ir atsiminimuose 4u.gif

Nefisa - puikiai suprantu tave, as ir lenkiu galva ir vis dar labai daznai. dziaugiuosi su artimais del ju laimes ar nauju pojuciu nuosirdziai ta darau, tiesiog sirdele vistiek skauda, kad nezinau kaip atrodytu mano dukryte ir kokia ji butu verysad.gif

Lu - prisiduok kaip sekesi? laukiam visos ax.gif
Atsakyti
SVEIKUTES 4u.gif
ievoole,tavo Liepa wub.gif
as turiu planinio cp data 11.23 rolleyes.gif jeigu viskas pagal plana.gimdymas neprasides anksciau.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 07, 20:32)

as turiu planinio cp data 11.23 rolleyes.gif  jeigu viskas pagal plana.gimdymas neprasides anksciau.

thumbup.gif Lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 07, 18:32)
SVEIKUTES 4u.gif
ievoole,tavo Liepa wub.gif
as turiu planinio cp data 11.23 rolleyes.gif  jeigu viskas pagal plana.gimdymas neprasides anksciau.



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 07, 22:32)
SVEIKUTES 4u.gif
ievoole,tavo Liepa wub.gif
as turiu planinio cp data 11.23 rolleyes.gif  jeigu viskas pagal plana.gimdymas neprasides anksciau.

Jus broliuko laikiat? 4u.gif kazkaip galvjau, kad mergyte rolleyes.gif ojei prasidetu gimdymas? ar vistiek cp darytu? greit susitiksi su leliuku wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 11 08, 01:05)
Jus broliuko laikiat? 4u.gif kazkaip galvjau, kad mergyte rolleyes.gif ojei  prasidetu gimdymas? ar vistiek cp darytu? greit susitiksi su leliuku wub.gif  drinks_cheers.gif

broliuko wub.gif taip,tik cp man
Atsakyti
Wow, Lu...

Bet kaip toli dar.. Aš galvoju kad bus anksčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2012 11 08, 10:15)
Wow, Lu...

Bet kaip toli dar.. Aš galvoju kad bus anksčiau wub.gif

pagal gine GD 12.01. tai ji taip nusprende.nors,vaziuoju 19 d,tyrimu priduot,dar sake,kad pasitarsim tiksliai.zodziu,noreciau ,kad veikla prasidetu anksciau,nes sitos paskutines savaites sunkiausios psichologiskai
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 11 08, 09:00)
pagal gine GD 12.01. tai ji taip nusprende.nors,vaziuoju 19 d,tyrimu priduot,dar sake,kad pasitarsim tiksliai.zodziu,noreciau ,kad veikla prasidetu anksciau,nes sitos paskutines savaites sunkiausios psichologiskai


stiprybes ir daug kantrybes, islaukt tas paskutines dieneles console.gif friends.gif
Atsakyti