Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Zvakeles degu musu angeliukams ...
Atsakyti



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 01 lapkričio 2012 - 19:45
QUOTE(xiuke @ 2012 11 01, 18:28)
gaila, kad siandien neuzdegsiu zvakeles savo Mergytei verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



QUOTE(nasata @ 2012 11 01, 18:45)
Ir aš negaliu šiandien uždegt žvakelės., pabūt šalia...sad.gif  verysad.gif bet širdyje visada dega žvakelė.....



ir aš verysad.gif ...... šian visai neturiu jėgų, nuotaikos, išvis blogai jaučiuos, širdis dreba...lyg ir nera ko...bet numanau priežastį verysad.gif
Visiems išėjusiems verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Labas vakarėlis,

Liūdna ši diena...

Žvakutės mūsų visų Angeliukams....
Širdyje labai sunku, bet tikriausiai kitaip jau ir nebus...
Atsakyti
zvakeles musu patiems brangiausiems angelams verysad.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie palinkėjimų mūsų angelėliams......
Ir man sunki diena buvo, lankėm trijų mažylių kapelius, tai vios mintyse sukosi ir manieji, sunku buvo ramiai isbuti..... verysad.gif
Sirdi ramino vien zvakeliu mirgejimas tamsoje, pusu osimas.....
Atsakyti
Degu žvakeles visiems mūsų angeliukams... Juk iš tikrųjų šiandien yra visų mirusiųjų diena verysad.gif

Visada su jumis console.gif
Atsakyti
Visu angeliukam po zvakute...

Man ir sunku... buvo... pirma metai kai teko vaziuot vienai... keistas jausmas kankino... bjaurus...
Atsakyti
......Mama, nesapnuok manęs.Tai buvo gal vakar, prisimeni,
tarsi maža būtybė spurdėtų Tavo įsčiose.
Mama, kada tai patyrei,Tavo akys pritvinko ašarų.
Mama, prisimeni, kiek kartų mane sapnavai,
sudėjusi rankas ant pilvo, tarsi ant gaublio.
O kai išvydai, tavo širdis mane atmetė,bet nesijaudink, Mama,
aš tavęs niekada nekaltinsiu.Tik šiandien priimk mane.
Prašau...
Mama, nesapnuok manęs,
kai atėjusi nauja diena, o aš jau užaugęs.Nelabai moku skaityti -
stringa mano kalba,nedailiai rašau,bet nepaisant viso to taip noriu
būti panašus į Tavo sapną...
Mama, nebėk vis tekina,negaliu paskui Tave suspėti,
mano kojos tokios vangios,o rankos nepaklusnios.
Pailsėk truputuką.Įsiklausyk į savo žaizdą -
tuomet išvysi nuostabiausią gėlės žiedą,tuomet pažinsi gaivų
šypsnio skonį...Savo liūdesio dieną nusišluostysi ašaras..
mano džiaugsmo dieną-šoksi iš laimės...man visą tą laiką tik tereikėjo -- trupučio tavo meilės...

cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(nasata @ 2012 11 05, 17:11)

kaip skaudziai grazu... cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
Laba, brangosios wub.gif

ar aš viena tokia.. bet žinokite man nebeskaudu.. nebent, kai prisimenu viską ir išgyvenu per naują tam jog nenutiktų taip, kad jį visai išstumiu iš savo gyvenimo. Tai kartais taip gaila tų žmonių, kuriuos iš šono matau kenčiančius, o kartais paverkiu..

žiūriu mano mb ant kapo vis ilgiau pastovi po Liepos gimimo, sakau kas tau yra.. o jis: aš nebejaučiu jo čia, kaip anksčiau ir tai mane glumina, visiškai nejaučiu ir stoviu ilgai tam, kad pajusčiau.. wub.gif

atsiuntė Dievas tokią princesę, kuri viską pakeitė, atrodo jog tos baisios dienos net nebuvo wub.gif apie Ąžuoliuką kalbame tiks u šypsena, apie vaiką, kurį vis dar auginame ir visi artimieji taip, net nustebau, kai draugė viena per savo vaiko gimtadienį anytai savo sako, įsivaizduoji va ši mano draugė jau 3 vaikus turi, o už mane pusę metų jaunesnė smile.gif o iki tol visi pasimesdavo, kaip kalbėti, ką sakyti, kiek aš tų vaikelių turiu, kiek auginu.. taip džiaugiuosi savo princese wub.gif

user posted image

wub.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif
bet tai nereiskia, kad pamirsot 4u.gif
visa gyvenima Azuoliukas liks jusu sirdyse ir mintyse, ir tai normalu wub.gif

o man begalo skaudu ir tuscia sirdi, drauges vis dziaugiasi - krikstynomis, gimtadieniais, vaiku zingsneliais - o as tik skaiciuoju dieneles ir menesius, kiek butu mano dukrytei verysad.gif ech
Atsakyti