Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(Raja28 @ 2012 10 25, 10:37)
na tikiuosi , tikiuosi, kad viskas savaime cia gausis, kaip ir turi buti g.gif

Kaip tavo didzioji mergina, ar laukia 5 gimtadienio??? biggrin.gif Manasis is proto eina lotuliukas.gif
Kaip sekasi, ar daug visko moka, ar visas raideles tariat, ka megstat veik, gal koki bureli lankot??

Maziesiems angeliukams po zvakele, bandziau viena vakara vaikui paaiskint kad jis turi broliukus, kad jie danguje, kai uzklause apie broli ir sese, taip pamaste bet nieko neatsake, deliojasi mintyse kas ir kaip cia tam pasaulyje vyksta biggrin.gif

sveikos 4u.gif
Lairam svente puiki... wub.gif kai vietos daug tai gali tokia svente pasidaryti, uztat Raja as darysiu vaiku kambari, zaidimu kambari, banalu, bet bus patogiau, nera namie nei tiek vietos, nei ir laiko...
as vis pasiuvineju, bet maziau jau to noro ...dekupazas sudomino, bet per brangios man piemones... ( mat uz leliuka negaunu nieko-bedarbem nepriklauso biggrin.gif )...
manoji duruze, tai atsimena ir Melisa ir kad as 3mergaites pagimdziau, ir kad sese didesne uz Guostyte, daznai mini jin Ja....
nevedu i joki bureli nenoriu vaiko apkrauti, plius nera man galimybes vaiko vezioti i miesta i burelius, dar spes pati visko...darzelyje i sokiu bureli uzsirasem, tai uztektinai manau, o ir veiklus darzelis visko pakanka...o dar po darzelio jei veiklos, tai geriau jau namie pasizaidzia, kol nereikia i jokias mokyklas ir nera namu darbu...
skaiciuoti moka, raidelemis domisi, bet kad specialiai neverciu mokintis...nors yra supermamu, kurios pamisusios del vaiko ugdymo ir bureliu, tik klausimas ar mados reikalas ar vaikui butinybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 25 spalio 2012 - 13:33
Sveikos merginos 4u.gif
Lairam - ispudinga, neeiline, labai idomi ir intriguojanti gimtadienio svente. Super mama su super idejomis 4u.gif laaabai grazu o ir uzsiemimas superinis ir kaip grazu o dar kai zinai, jog tai zmogaus rankos daro - nerealu rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

lairam svente superine thumbup.gif smile.gif laikrodukai nerealus smile.gif


xiuke jau grizai ? 4u.gif


bona -pari degu zvakute tavo angeliukui user posted image
Atsakyti
Lairam - talentą turi nepakartojamą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2012 10 25, 20:36)
Lairam - talentą turi nepakartojamą  wub.gif

drinks_cheers.gif viskas tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif
Na as su gerom naujienom smile.gif tyrimai mano visi geri, pabuvojau pas gine apziurejo mane ir viskas gerai, kai ateis mm dar nu eisiu pas gine kad paziuretu kaip kiausides dirba pas mane 4u.gif Sako gyd.kad daug lemia tragedija vienos greiciau pastoja kitos veliau, kad emocijos ir t.t. tai va viskas tvarkoj tik reikia dar palaukt kada pats leliukas susigalvos ateit pas mus , i musu gyvenima wub.gif


tee kaip tau sekesi pas gyd.? Laukiu ziniu is taves smile.gif ir tikiuosi ir laikau kumscius kad tai butu tas geras virusas wub.gif smile.gif


LU sveikinimai dideliausi tavo mergytei , su gimatadieniu Rugile user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 26 spalio 2012 - 13:56
Tauskute, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Čia tau, kad greičiau tas leliukas ateitų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 26 spalio 2012 - 15:55
oj neee nepasiteisino man tas virusas, nes kaip ir pradejo rodytis mm bet taip neuztikrintai unsure.gif
uz valandos begsiu pas seimos gyd, bet nemanau kad jos cia ka nors pasakys, ne lt kad gydytojai labiau atsakingesni unsure.gif
dziugu uz tavo nuojienas net laaabai 4u.gif tad mergyt geru emociju ir sparciu namu darbu ax.gif
Atsakyti
Aciu aciu Largesize mirksiukas.gif

tee buna kad ir nestumo metu pasirodo kraujas, as vis dar tikiuosi wub.gif kai grizi pranesk kaip sekesi pas gyd. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 26, 15:11)
Aciu aciu Largesize  mirksiukas.gif 

tee  buna kad ir nestumo metu pasirodo kraujas, as vis dar tikiuosi  wub.gif  kai grizi pranesk kaip sekesi pas gyd. 4u.gif


net geda ir sakyt ka pasake doh.gif
sake sek ciklus toliau, rasykis viska ir vsio unsure.gif
kazi kaip man tuos patepliojimus dabar uzskaityt g.gif nieko nebesuprantu unsure.gif
Atsakyti
Virsta vakaras auštančiu rytu,
Blausias rūkas kažkur tarp kalnų,
Jei kas nors manęs paprašytų,
Apsakyt ką dabar aš jaučiu.

Nesakyčiau, kad skauda, kad gelia...
Nesakyčiau, kad tolsta viltis,
Ir kad mažą vaikelio rankelę,
Sapne glostau, mana paslaptis...

Širdį, lūpas, akis atiduočiau
Už stebuklą karštai melsdama,
Kad tik mano ranką laikytų,
Ir paglostęs sakytų "Mama"...

sedziu ir vis verkiu verkiu... emocijos visiskai ima virsu...
______________________________________

sveikos mamytes

visiems angeleliams zvakeles wub.gif

lairam kokia grazi sunelio svente, o pacios darbeliai - nepakartojami, saunuole

tauskute, puikios puikiausios zinios bigsmile.gif db belieka tik tyliai tyliai kviestis gandrus 4u.gif

tee, tikiuos, kad greitai susitvarkys tavo ciklas ir galesit vel planuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zoroboba @ 2012 10 27, 01:07)
Virsta vakaras auštančiu rytu,
Blausias rūkas kažkur tarp kalnų,
Jei kas nors manęs paprašytų,
Apsakyt ką dabar aš jaučiu.

Nesakyčiau, kad skauda, kad gelia...
Nesakyčiau, kad tolsta viltis,
Ir kad mažą vaikelio rankelę,
Sapne glostau, mana paslaptis...

Širdį, lūpas, akis atiduočiau
Už stebuklą karštai melsdama,
Kad tik mano ranką laikytų,
Ir paglostęs sakytų "Mama"...

sedziu ir vis verkiu verkiu... emocijos visiskai ima virsu...
______________________________________

sveikos mamytes

visiems angeleliams zvakeles  wub.gif

lairam kokia grazi sunelio svente, o pacios darbeliai - nepakartojami, saunuole

tauskute, puikios puikiausios zinios  bigsmile.gif  db belieka tik tyliai tyliai kviestis gandrus  4u.gif

tee, tikiuos, kad greitai susitvarkys tavo ciklas ir galesit vel planuot  4u.gif

Nepasiduok liūdesiui mergyt 4u.gif ,tuoj supuosi savo mažyli wub.gif viskas bus gerai,žinau,kad dar skauda,bet nieko nepakeisi,toks jau tas gyvenimas,su nuokalnem ir pakilimais,laikykis : console:
Atsakyti