Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(xiuke @ 2012 10 25, 01:38)
na visgi iki dekreto pabaigos manau spes ir darbo sutarties laiko pabaiga ateiti, o tuomet ir ramia dusia i atostogas iseisi mirksiukas.gif


na tikiuosi , tikiuosi, kad viskas savaime cia gausis, kaip ir turi buti g.gif

Kaip tavo didzioji mergina, ar laukia 5 gimtadienio??? biggrin.gif Manasis is proto eina lotuliukas.gif
Kaip sekasi, ar daug visko moka, ar visas raideles tariat, ka megstat veik, gal koki bureli lankot??

Maziesiems angeliukams po zvakele, bandziau viena vakara vaikui paaiskint kad jis turi broliukus, kad jie danguje, kai uzklause apie broli ir sese, taip pamaste bet nieko neatsake, deliojasi mintyse kas ir kaip cia tam pasaulyje vyksta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, seniai seniai čia bebuvau smile.gif . Daug visko prirašyta, nebesuskaitau jau visko lotuliukas.gif . Matau, kad dauguma gyvenet arba planavimo ritmu, arba laukimo thumbup.gif .

Mano fronte viskas kaip ir gerai. Abu vaikai vėjaraupiais prasirgo smile.gif . Triukšmingai atšventėm Kristupo 5 gimtadienį. dar nei vienam tiek nesiruošiau lotuliukas.gif . Bet vaikai liko lyg ir patenkinti, taigi stengtis buvo verta thumbup.gif

O aš dar sau susigalvojau naują veiklą. Papuošaliukų vėrimas kiek pabodo, o jau ir nebenustebinsi juo nieko. Bet netikėtai iš kasdienybės atsirado naujų minčių, tad išbandau naujoves smile.gif


Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 25, 12:30)
Sveikos gyvos, seniai seniai čia bebuvau  smile.gif . Daug visko prirašyta, nebesuskaitau jau visko  lotuliukas.gif . Matau, kad dauguma gyvenet arba planavimo ritmu, arba laukimo  thumbup.gif .

Mano fronte viskas kaip ir gerai. Abu vaikai vėjaraupiais prasirgo  smile.gif . Triukšmingai atšventėm Kristupo 5 gimtadienį. dar nei vienam tiek nesiruošiau  lotuliukas.gif . Bet vaikai liko lyg ir patenkinti, taigi stengtis buvo verta  thumbup.gif

O aš dar sau susigalvojau naują veiklą. Papuošaliukų vėrimas kiek pabodo, o jau ir nebenustebinsi juo nieko. Bet netikėtai iš kasdienybės atsirado naujų minčių, tad išbandau naujoves  smile.gif
Sėkmės visoms  4u.gif



tai gal pasidalinsi sventes foto ir idejomis, ir atskleisi savo nauja veikla????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 10 25, 10:49)
tai gal pasidalinsi sventes foto ir idejomis, ir atskleisi savo nauja veikla????? blush2.gif


drinks_cheers.gif Labai suintrigavai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, jeigu pamenate, tai mano berniūkštis jau seniai seniai domisi kelio ženklais, šviesoforais. kaip prasidėjo 2 metų, tai iki dabar vis tas pats pomėgis. Taigi gimtadienio tema buvo saugus eismas. Namuose darėm važinėjimo trasas biggrin.gif . Dar buvo kelių ženklų viktorina. Vaikai išlaikė egzaminą ir gavo vairuotojų pažymėjimus ir atšvaitus dovanų. Viso buvo 13 vaikų biggrin.gif . Namai nusiaubti, bet visi patenkinti biggrin.gif

Metu kelias foto iš šventės.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:


user posted image

Kelius buvome iš lipnios juostos ant grindų padarę

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 25, 13:09)
Na, jeigu pamenate, tai mano berniūkštis jau seniai seniai domisi kelio ženklais, šviesoforais. kaip prasidėjo 2 metų, tai iki dabar vis tas pats pomėgis. Taigi gimtadienio tema buvo saugus eismas. Namuose darėm važinėjimo trasas  biggrin.gif . Dar buvo kelių ženklų viktorina. Vaikai išlaikė egzaminą ir gavo vairuotojų pažymėjimus ir atšvaitus dovanų. Viso buvo 13 vaikų  biggrin.gif . Namai nusiaubti, bet visi patenkinti  biggrin.gif




Kaip fainai suuuper bigsmile.gif thumbup.gif
Puiki ideja , puiki svente, saunuole mamyte 4u.gif
As irgi pradedu jau deliot mintis, ka cia vaikui pirmojo jubiliejaus proga padaryt doh.gif

o is ko daret tuos zenklu stovus kur kambaryje??? g.gif
Atsakyti
Mano šventės kaltininkas wub.gif

user posted image

user posted image

Mano uoga
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Raja28 @ 2012 10 25, 13:12)
Kaip fainai suuuper bigsmile.gif  thumbup.gif
Puiki ideja , puiki svente, saunuole mamyte 4u.gif
As irgi pradedu jau deliot mintis, ka cia vaikui pirmojo jubiliejaus proga padaryt doh.gif

o is ko daret tuos zenklu stovus kur kambaryje??? g.gif



Pastatomi ženklai pirktiniai. Čia pernai Kalėdų senis atnešė biggrin.gif . Šiemet vėl rašom laišką, kad atneštų šviesiforą pėsčiųjų perėją ir dviratį lotuliukas.gif
Papildyta:
Na, o popamokinė veikla nauja yra tokia:

user posted image user posted image


user posted image user posted image

user posted image user posted image


Daugiau eksperimentų yra mano temoje http://www.supermama...?...2534&st=432
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 25, 13:20)
Mano šventės kaltininkas  wub.gif

[



labai grazu, saunuole thumbup.gif , o cia pjaustai pati tuos sklaicius???
Atsakyti
Lairam, zaviuosi tavimi smile.gif Tokia grazi svente ir darbai pasakiski.
Atsakyti
Lairam pritariu merginoms, tikrai labai įspūdingai išradinga šventė. Laikrodukai labai meistriški- juos pati gamini, t.y. pjaustai? Peržiūrėjau kitus darbelius- labai gera ta mūza, kuri lanko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 10 25, 13:51)
labai grazu, saunuole thumbup.gif , o cia pjaustai pati tuos sklaicius???


Rankom tokių neišpjausi. Tad susiradau bendraminčių su spec įranga smile.gif . Bet parduotuvėse tokių skaičių nėra.


Ačiū, merginos, už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Labutis,


Lairam, nu viskas tiesiog fantastiška wub.gif Šaunuolė mamytė 4u.gif
Va tokios šventės mūsų mažiesiems ir lieka atmintyje ilgai, ilgai...
Atsakyti