Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

QUOTE(kristulee @ 2012 10 23, 14:45)
Labutis...

*Mūsų šaunioms planiukėms linkiu kuo greičiau sulaukt dviejų brūkšnelių 4u.gif

**LU, nėštumo metu gali padidėti pulsas, tai normalu. Be to, gal mažokai skysčių vartoji? Mano gine liepdavo gert nori, nenori ir susitvarkydavo.
***O man jau koks antras mėnuo kai pulsas 116- 118, bet dabar jau žinau priežastį... visai nukritęs hemoglobinas, pripaišyta mažakraujystė. Geriu geležį ir tikiuosi, kad bent iki gimdymo dar spėsiu viską susitvarkyt.

*drinks_cheers.gif
**kristulee labai gerai viską išdėstė 4u.gif Ir dar plius tas vidinis jaudulys irgi dasideda kažkiek, bet tik lb maža dalim, nes šiaip padažnėjas pulsas nėštumo metu yra visiškai normalu 4u.gif
*** man ir nukritęs, ko nera buve niekada doh.gif Dar mažakraujystės nesiekiu, bet pakritęs doh.gif
Valgyk daugiau produktų turinčių geležies... aš savo Miglei mažakraujystę gydžiau tokiu mišiniu : spanguolės, razinos,dž. abrikosai ir slyvos, graikiniai riešutai. Viskas lygiomis dalimis sumalta, sumaišyta su medumi. Skanėstas bent kartą dienoj po gerą šaukštą 4u.gif 4u.gif
PS su geležies preparatais gali ir folio rūgštį dar pavartoti, geriau pasisavina organizmas geležį mirksiukas.gif
Papildyta:


unsure.gif kiek man jau mažai liko doh.gif blink.gif echhhhhh kaip ta maža mergytė - ir noriu labai labai ir bijau dar labiau doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Largesize: 23 spalio 2012 - 15:24
QUOTE(Largesize @ 2012 10 23, 16:23)

unsure.gif kiek man jau mažai liko  doh.gif blink.gif  echhhhhh kaip ta maža mergytė - ir noriu labai labai ir bijau dar labiau doh.gif  unsure.gif


Jau iš tikro finišas nebetoli smile.gif
O va dėl baimių, tai visai su tavimi sutinku blush2.gif
Žiauriai bijau visko... ir kuo daugiau apie tai galvoju, tuo daugiau preteksto baimėms randu doh.gif

Ar ruoši kraitelį jau? O gal jau viskuom pasirūpinai?
Atsakyti
Kad nesijaustų ta širdelė besibaladojanti tai dar gerai būtų.Laukiu aš savo finišo,tada viskas bus ok tikiuosi.HG buvo 119 mano,tai kaip ir neblogas.Aš spanguoles irgi trintas valgau,arbatas geriu.Šlapimo takams super.


Aš turiu tik rūbelius,o daugiau nieko.Vežimėlį pirksim iš draugų.Lovytę ir visą kitą kai grįšim namo.

Largesize,bijau aš irgi ,ypač 3 CP.Ir dar negaliu patikėti,kad bus leliukas mažiukas ax.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif

tee na ar buvai pas gyd.? g.gif
As tai siandiena pasidariau tyrimus kokius gyd.liepe , penktadieni keliausiu pas gine, Tada susizinosiu kokie tyrimai tuo paciu.

Zoroboba degu zvakute tavo angeliukui user posted image
Atsakyti
degu zvakute ir as tyliojo gimtadienio proga..

Tauskute - as tik uzsiregistravau penktadieniui vakarui pas seimos gydytoja, ziuresim ka jie pasakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 23, 18:53)
degu zvakute ir as tyliojo gimtadienio proga..

Tauskute - as tik uzsiregistravau penktadieniui vakarui pas seimos gydytoja, ziuresim ka jie pasakys  unsure.gif



ah doh.gif o as galvojau kad jau siandiena keliausi smile.gif na vis tiek laikau kumscius kad tai butu GERAS VIRUSAS tavo pilvuke apsigyvenes 2.gif wub.gif


Bona -pari kaip tu gyvuoji? smile.gif Kaip tavo leliukas 2.gif wub.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 23 spalio 2012 - 17:52
Ir aš žvakelę degu...

Planuojančiom ir laukiančiom- labai tikiuos, kad greitu metu pradžiuginsit mus wub.gif 4u.gif

QUOTE(kristulee @ 2012 10 23, 16:34)
*Jau iš tikro finišas nebetoli smile.gif
**O va dėl baimių, tai visai su tavimi sutinku blush2.gif
Žiauriai bijau visko... ir kuo daugiau apie tai galvoju, tuo daugiau preteksto baimėms randu  doh.gif

**Ar ruoši kraitelį jau? O gal jau viskuom pasirūpinai?


*tikrai taip rolleyes.gif
** ech atrodo jei gimdyčiau LT ir baimių nebūtų, čia man baisokoka, nžn kodėl doh.gif gal, kad neperseniausiai pagimdė mano puseserė ir gimdymas buvo žiaurus doh.gif doh.gif Kadangi neesu jau labai už natūralumą, tai tikiu, kad LT būtų gydytojai isikišę ir viskas būtų buve daug greičiau ir lengviau...tai va, bijau aš jų to "normal""natural" unsure.gif taigi prie visų kitų baimių dar plius viena doh.gif
*** iš tikro jau daug ką turiu..rūbų kalnai (nors ne visi nauji ax.gif ) vežimas su visais priedais jau stovi, lovytę turiu (crib- mažutę tą), net maitinimo kėdutę jau turiu biggrin.gif geras variantas pasitaikė, tai nugriebiau tongue.gif Anksti kraitelį krauti pradėjau šį kart, gal kad čia palankesnė "terpė" tam dalykui, viskas daug pigiau nei LT - nekerta taip smarkiai per kišenę...Mūsų sesė ir jau kelis barškučius nupirkus broliui wub.gif Kaip smagu kai ji džiaugias, kad turės brolį , kartais net gatve einant susigalvoja apkabina ar paglosto pilvą wub.gif wub.gif


Papildyta:
atvirai, rašyt parašiau, bet iš tikro pati bijau dar tų žodžių "turės/-im" "bus" ir pan. Stengiuos tyliai sulaukti bijau kalbėti apie ateitį....
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2012 10 19, 14:39)
Raja, rasei kazkada jog neplanuosi del darbo sutaries, daug liko dar? cool.gif




Zinok dirbu ir kankinuosi , vis sirdi raminu, kad turiu darba apie kuri svajojau, kad tureciau dziaugtis, bet....negaliu nors tu ka , jauciu kaip laikas bega, kad atideliot tikrai negaliu, kad turiu pirma nuramint sirdi , kitaip nieko nebus, o dar vaikas pradejo prasyt brolio ir seses doh.gif , taip uz sirdies griebe verysad.gif , tad zadu nelaukti termino pabaigos ir pradet ruostis planavimams, o dar ir vyras kai buna kas antra menesi namuose tai ir taip gali uzsitesti viskas doh.gif
Atsakyti
Raja28 drinks_cheers.gif nebe atideliok , greiciau nestuke.gif ir linkiu kuo greiciau pagaut VIRUSA wub.gif

akwariuma ir monikam degu jusu angeliukams zvakeles user posted image
Atsakyti
žvakutės angeliukams......
Atsakyti
ilgiuosi tavęs mano angele

user posted image angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2012 10 24, 10:14)
Zinok dirbu ir kankinuosi , vis sirdi raminu, kad turiu darba apie kuri svajojau, kad tureciau dziaugtis, bet....negaliu nors tu ka , jauciu kaip laikas bega, kad atideliot tikrai negaliu, kad turiu pirma nuramint sirdi , kitaip nieko nebus, o dar vaikas pradejo prasyt brolio ir seses doh.gif , taip uz sirdies griebe verysad.gif , tad zadu nelaukti termino pabaigos ir pradet ruostis planavimams, o dar ir vyras kai buna kas antra menesi namuose tai ir taip gali uzsitesti viskas doh.gif

na visgi iki dekreto pabaigos manau spes ir darbo sutarties laiko pabaiga ateiti, o tuomet ir ramia dusia i atostogas iseisi mirksiukas.gif
Atsakyti