Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

Sveikutes 4u.gif
Siandiena jau buvau pas savo gyd.seimos, tai kaip ir maniau reiks tyrimus pasidaryt , pradet gert folija ir t.t. Nezinau kodel bet taip jaudinausi kad kaip durne turbut atrodziau doh.gif , net nezinau ko jaudinausi , bet gyd. pas mane gera, ir suprantanti viska , tai suprato kad jaudinuosi nors nera ko jaudintis doh.gif tai ryt ryte kraujo tyrimus pasidaryt reiks, slapima. Penktadieni pas gine keliauju. Tikiuosi savo jauduli as susitvarkysiu nes siandiena man staigmena padare , si taip jaudintis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 22, 13:41)
Sveikutes  4u.gif
Siandiena jau buvau pas savo gyd.seimos, tai kaip ir maniau reiks tyrimus pasidaryt , pradet gert folija ir t.t. Nezinau kodel bet taip jaudinausi kad kaip durne turbut atrodziau  doh.gif , net nezinau ko jaudinausi , bet gyd. pas mane gera, ir suprantanti viska , tai suprato kad jaudinuosi nors nera ko jaudintis  doh.gif tai ryt ryte kraujo tyrimus pasidaryt reiks, slapima. Penktadieni pas gine keliauju. Tikiuosi savo jauduli as susitvarkysiu nes siandiena man staigmena padare , si taip jaudintis  doh.gif


Tauskute 4u.gif nusiramink viskas yra ir bus gerai thumbup.gif svarbiausia nesijaudint, o kai prades kynkos drebet - ikvepk tris gilius ikvepimus ir atsileis biskuti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 22, 17:56)
Tauskute 4u.gif  nusiramink viskas yra ir bus gerai   thumbup.gif  svarbiausia nesijaudint, o kai prades kynkos drebet - ikvepk tris gilius ikvepimus ir atsileis biskuti drinks_cheers.gif



Tai kad pati nesupratau kas cia man pasidare 4u.gif Reiks taip ir daryt ikvept ir iskvept smile.gif

lairam Kristupa sveikinu su praejusiu gimtadieniu user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 22 spalio 2012 - 16:03
buna tu akimirku kai kojos linksta unsure.gif
svarbiausia nepamirsk kvepuot ax.gif
as taip pat prisidedu prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 22, 20:08)
buna tu akimirku kai kojos linksta  unsure.gif
svarbiausia nepamirsk kvepuot  ax.gif
as taip pat prisidedu prie sveikinimu  4u.gif



tikrai taip 4u.gif kaip tavo planavimai nestuke.gif wub.gif ?
Atsakyti
nu as niekaip nesulaukiu mm jau nuo rugsejo 4d unsure.gif
ryt turbut leksiu po darbuko uzsiregistruot pas gydytoja, nes kazkas matyt negerai, noreciau kad tai butu rodiklis II.. bet nei tu dvieju nei BT auksta, tai pergyvenu,kad kazkas blogo nebutu verysad.gif
nors rugsejo 27 buvau pas gine LT tai apziurejo sake viskas gerai, va ir nzn kas darosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 22, 21:02)
nu as niekaip nesulaukiu mm jau nuo rugsejo 4d  unsure.gif
ryt turbut leksiu po darbuko uzsiregistruot pas gydytoja, nes kazkas matyt negerai, noreciau kad tai butu rodiklis II.. bet nei tu dvieju nei BT auksta, tai pergyvenu,kad kazkas blogo nebutu  verysad.gif
nors rugsejo 27 buvau pas gine LT tai apziurejo sake viskas gerai, va ir nzn kas darosi  unsure.gif



ogo unsure.gif kaip ilgai nera mm unsure.gif gal tikrai jau nebe viena wub.gif as laikau kumscius kad tik tai butu tas mazas virusiukas pas tave , tas mazas pilvuko gyventojas smile.gif wub.gif
Tu tik pranesk ryt kaip sekesi pas gine 4u.gif
Dar gal galejo pradingt ir nuo kokio streso zinai kaip buna , bet nea as manau kad tai bus geras , geras ... VIRUSAS tavo pilvuke apsigyvenes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 22, 17:15)
ogo  unsure.gif  kaip ilgai nera mm  unsure.gif  gal tikrai jau nebe viena  wub.gif  as laikau kumscius kad tik tai butu tas mazas virusiukas pas tave , tas mazas pilvuko gyventojas  smile.gif  wub.gif 
Tu tik pranesk ryt kaip sekesi pas gine  4u.gif 
Dar gal galejo pradingt ir nuo kokio streso zinai kaip buna , bet nea as manau kad tai bus geras , geras ... VIRUSAS tavo pilvuke apsigyvenes.  mirksiukas.gif


vat ir manau kad bus tas paskesnis variantas, kai stresas ir visa kita susideda. nes buvom isvykke atostogu i lt. skrydis ir visa itampa susidejo.aisku begalo noreciau, bet va ta zema BT rodo, kad niekas nevyksta. o eisiu ne pas gine, cia pas mus uk pirma turi nueit pas seimos gygytoja pasisakyt kuom skundies ir tik tada siuncia kur nors arba sakys lauk dar. tai kazkodel ir neskubu ten eit unsure.gif
tik bijau kad nedingtu mm ir kad laiku speciau jas issisaukt, jei netycia jos kur nors sugalvojo begt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 22, 16:41)
Sveikutes  4u.gif
Siandiena jau buvau pas savo gyd.seimos, tai kaip ir maniau reiks tyrimus pasidaryt , pradet gert folija ir t.t. Nezinau kodel bet taip jaudinausi kad kaip durne turbut atrodziau  doh.gif , net nezinau ko jaudinausi , bet gyd. pas mane gera, ir suprantanti viska , tai suprato kad jaudinuosi nors nera ko jaudintis  doh.gif tai ryt ryte kraujo tyrimus pasidaryt reiks, slapima. Penktadieni pas gine keliauju. Tikiuosi savo jauduli as susitvarkysiu nes siandiena man staigmena padare , si taip jaudintis  doh.gif


šaunuolė thumbup.gif lauksim tavo (dvieju juostelių) smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tee @ 2012 10 22, 20:02)
nu as niekaip nesulaukiu mm jau nuo rugsejo 4d  unsure.gif


drinks_cheers.gif pritariu tauškutei ir laikom kumštukus smile.gif
Atsakyti
merginos aciu labai uz palaikyma ir as to begalo noreciau rolleyes.gif
bet manau kad taip nebuna, temperatura rodytu kazka unsure.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Merginoms kuo geriausių naujienų ir 2 brūkšneliukų linkiu

Norėjau paklausti nestuke.gif esamų ir buvusių.Kaip Jums reikalai su širdele buvo.
Aš tikrinaus ją,parodė,kad pulsas tarpais aukštokas.Nu dabar kožną dieną virš 100 pulsas šoka.pradėjau gert gudobelės lašiukus,bet kolkas nieko.
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 23, 13:42)
Labas 4u.gif
Merginoms kuo geriausių naujienų ir 2 brūkšneliukų linkiu

Norėjau paklausti  nestuke.gif  esamų ir buvusių.Kaip Jums reikalai su širdele buvo.
Aš tikrinaus ją,parodė,kad pulsas tarpais aukštokas.Nu dabar kožną dieną virš 100 pulsas šoka.pradėjau gert gudobelės lašiukus,bet kolkas nieko.



Labutis...

Mūsų šaunioms planiukėms linkiu kuo greičiau sulaukt dviejų brūkšnelių 4u.gif

LU, nėštumo metu gali padidėti pulsas, tai normalu. Be to, gal mažokai skysčių vartoji? Mano gine liepdavo gert nori, nenori ir susitvarkydavo.
O man jau koks antras mėnuo kai pulsas 116- 118, bet dabar jau žinau priežastį... visai nukritęs hemoglobinas, pripaišyta mažakraujystė. Geriu geležį ir tikiuosi, kad bent iki gimdymo dar spėsiu viską susitvarkyt.
Atsakyti