Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

LAbas
QUOTE(kristulee @ 2012 10 16, 15:06)
Kaip reiks išmokt tvarkytis ir prižiūrėt lelytę su DS

PAlauk ar as ka praleidau per savo rupescius, tau patvirto DS? Ar tu cia su savim nesusitari? g.gif
Imk 4u.gif 4u.gif ir kelk nosi i virsu. Viskas bus ok.

Nefisa... visos cia mes kritom ir kilom... turbut toks gyvenimas.... naturalu, kad bijai.... o kas nebijotu???? Turbut pagalvociau kad su galva negerai... jei sakytei, kad nebijai... bet gal verta bandyti? A? Aisku, kad baisu...bet dabar zinai, kad reik gert vaistu ir bus viskas ok 4u.gif
Papildyta:
Zinot kaip as paskutiniu metu gyvenu? Ogi kas nerizikuoja negeria sampano... o sampana as megstu blush2.gif blush2.gif Zinau tiek kad pries man pasiduodant reik isbandyti visas galimybes isgyventi... o po to jau sesti zemyn su muzika mirksiukas.gif (ne apie buvusi sneku)
Atsakyti
QUOTE(kristulee @ 2012 10 16, 15:06)
Labutis,

Kaip reiks išmokt tvarkytis ir prižiūrėt lelytę su DS, ar sugebėsim, ar suteiksim jei visko, ko reikės, kaip vaikai reaguos, ar neatstums... ir dar begalės AR????? Taip naktis ir praslenka- mintyse ir ašarose.


sifravau sifravau, dabar supratau, bet ar tikrai???? blink.gif g.gif
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 16, 15:41)
LAbas

Zinot kaip as paskutiniu metu gyvenu? Ogi kas nerizikuoja negeria sampano... o sampana as megstu  blush2.gif  blush2.gif Zinau tiek kad pries man pasiduodant reik isbandyti visas galimybes isgyventi... o po to jau sesti zemyn su muzika  mirksiukas.gif (ne apie buvusi sneku)

nu nu pasakok pasakok bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
kristule,ar tikrai jau patvirtinta,kad gims mažylė su DS? unsure.gif

kumpiene,nu,nu bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės 4u.gif ačiū, kad esat, kad dalinatės, guodžiat.
Mano paskutinis CP buvo vasario 23d.

Kristulee, jei dar pamatysi šią mano žinutę. Šiandien per LTV rodys 21 : 15 "Stiliaus" laidą. Joje mano buvusi bendradarbė pasakos kaip sekasi auginti sūnų su DS. Jos pirmasis sūnus su DS. Aš jais žaviuosi, nes jie neslepia savo vaiko. Vaikas visur kartu, jie fotografuoja jį ( nes abu fotografai) ir deda nuotraukas į FB. Man tenka nemažai keliauti ir pastebiu, kad tik LT "kitokie" žmonės slepiami, o užsienyje jie aktyviai visur dalyvauja.
Jei tik tau patvirtino tikrai, kad lėlytė bus su DS...
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2012 10 16, 16:33)
ačiū mergaitės 4u.gif  ačiū, kad esat, kad dalinatės, guodžiat.
Mano paskutinis CP buvo vasario 23d.


tau dar viskas taip šviežia...
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 16, 16:55)
tau dar viskas taip šviežia...


ir šį kartą daug skaudžiau. Aną kartą vaikas neturėjo šansų ir aš save įkalbėjau, kad taip geriau. Šį kartą smogė viskas netikėtai, be jokių įspėjimų. tik sapnavom visos - aš, mano mama, anyta. Dabar negaliu savęs įkalbėt, nes nesuprantu kodėl.
Atsakyti
Ne mergaites ne apie meiles reikalus kalbu.... kalbu apie darba... tiesiog siuo metu esu kryzkeleij... arba parde uzdaryti ar ieskoti is kur gauti pinigu ir suinvestuoti... beda ta, kad paimti, kad ir maza paskolele as esu nepatikima... nes tik nuo rugsejo 6 dienos pas mane pajamos atsiranda... iki to viskas buvo vyro.... tai vat ir einu ieskau pazistamu kas galetu padeti kazkaip paimti paskola ant mano vardo doh.gif jau juokiaus, kad eisiu i stoti dirbti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zinau tiek, kad su tokiom pajamom kokias as turiu siai dienai, tikrai nesigyvensiu... reik kazko griebtis ir greitai... reik kazkaip lipt is tos duobes.... tik pakolkas kur beaiciau visur kaip i siena verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumpiene: 16 spalio 2012 - 16:14
Oi, mergaitės, čia aš su savim greičiau nesusitvarkau verysad.gif
Vilniuje genetikė tik echoskopą padarė, nes kai pasakiau, kad ir koks- nešiosiu ir gimdysiu, ji pritarė tam, kad vandenų tyrimo nedaryt. O eho nieko neparodė - viskas buvo idealu. Net gydytoja pasakė, jei ne tie skaičiukai, kuriuos atsivežei- sakyčiau idealus kūdikis.
Tai vat ir gyvenu iš tikro pusiau nežinioje... išskyrus tai, jog vyras nuolat įtikinėja ir galvą guldo, jog viska tikrai bus gerai ir bus dar viena lelytė gražuolytė wub.gif
Mano gydytoja irgi laikas nuo laiko padaro echoskopiją, kad įsitikint ar viskas gerai, bet iki šiol nerado prie ko prikibt.


Kumpiene, linkiu pačių teisingiausių sprendimų ir kuo dideliausios sėkmės 4u.gif

Nefisa, būtinai prisėsiu pažiūrėt, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites smile.gif
nefisa nenuleisk ranku , ir bandyk ir is naudok visas galimybes kad vel pastot ir sulaukat leliuko wub.gif tik nenuleisk ranku, turi ateit ta diena ir pas tave ir pas mane ir pas mus visas merginas kurios trokstam ir norim leliuko , leliuku wub.gif


kristulee as taip ir pagalvojau kad tu su savimi... tai kad mergyt salin blogas mintys , jai gyd.sako kad viskas gerai , ir mes tau sakom kad bus viskas gerai wub.gif turesi savam gleby puikia ir nuostabia mergyte wub.gif

Raja28 ateis ateis ta diena mirksiukas.gif tai kad pirmyn brangute, vyras tik atvyksta ir lovan ji smile.gif mirksiukas.gif


xiukes Melisai degu zvakute user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 16 spalio 2012 - 18:48
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 16, 17:12)
Ne mergaites ne apie meiles reikalus kalbu.... kalbu apie darba... tiesiog siuo metu esu kryzkeleij... arba parde uzdaryti ar ieskoti is kur gauti pinigu ir suinvestuoti... beda ta, kad paimti, kad ir maza paskolele as esu nepatikima... nes tik nuo


ar tau pavyko suregsti ieskini??
ka vyras del alimentu sako?
nenuleisk ranku, bandyk pasieskot gal kam reikia kokios minimalios pagalbininkes kur nors, ar aukles valandines, ar slauges kokiai mociutei, gal dar kur nors, zodziu tik nenuleisk ranku, tai tik laikinas etapas tavo gyvenime 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif

QUOTE(kristulee @ 2012 10 16, 17:39)
Oi, mergaitės, čia aš su savim greičiau nesusitvarkau 


Negrausk saves del to ko dar nera,mano pagrindinis posakis mirksiukas.gif
dziaukis tuo ka dabar turi, kaip yra, nei vienas mes nezinom kaip bus rytoj, o vien apie tai galvoti nevalia mirksiukas.gif
QUOTE(Tauskute_ @ 2012 10 16, 19:43)
Sveikutes mergaites  smile.gif 




Raja28  ateis ateis ta diena  mirksiukas.gif  tai kad pirmyn brangute, vyras tik atvyksta ir lovan ji  smile.gif   mirksiukas.gif



prajuokinai lotuliukas.gif
na reik kazka daryt, nes nors ir kaip norejau, bet negaliu laukti,ir draskancia sirdimi gyventi, kol nudirbsiu visus savo darbus. g.gif doh.gif

Xiukes mergytei Melisai zvakele.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 17 spalio 2012 - 08:23
LAbas rytas
QUOTE(Raja28 @ 2012 10 17, 09:22)
ar tau pavyko suregsti ieskini??
ka vyras del alimentu sako?

Laukiu kol ponas susitvarkys imones dokus. Reik prisiduot jam ten keletas deklaraciju. Tada sake eisim kartu pas advokata, kad surasytu viska. I menesi jis jau dabar vaiku islaikymuo duoda siek tiek pinigu. Siuo metu pas mus ramusis etapas. Graziai civilizuotai bendraujam. Aisku kartais pasipesiojam... Bet daug kas stebesi, kaip tokioj situacijoj mes bendraujam.... mirksiukas.gif
Bijau tik, kad nesugalvotu persigalvoti.... va tada tai butu.... nes as tvirtai nusprendusi skirtis.... o is jo puses pradedu jausti dvejone... nors gal man ir vaidenasi g.gif

Kristulee labai gherai Raja pasake, negrauzk del to ko dar nera 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Zvakute Melisai....
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2012 10 17, 09:51)
LAbas rytas

Laukiu kol ponas susitvarkys imones dokus. Reik prisiduot jam ten keletas deklaraciju. Tada sake eisim kartu pas advokata, kad surasytu viska. I menesi jis jau dabar vaiku islaikymuo duoda siek tiek pinigu. Siuo metu pas mus ramusis etapas. Graziai civilizuotai bendraujam. Aisku kartais pasipesiojam... Bet daug kas stebesi, kaip tokioj situacijoj mes bendraujam....  mirksiukas.gif
Bijau tik, kad nesugalvotu persigalvoti.... va tada tai butu.... nes as tvirtai nusprendusi skirtis.... o is jo puses pradedu jausti dvejone... nors gal man ir vaidenasi  g.gif

Kristulee labai gherai Raja pasake, negrauzk del to ko dar nera  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Zvakute Melisai....



o gal dar viskas imanoma???neatmesk tos galimybes vien del principo ir iskaudintos sirdies, visko gyvenime buna, ir ne to ir baisiau,negalvok kad nusizeminsi, galvok apie tai, kad atleisti ir duoti galimybe pasitaisyti, labai ryztingas zingsnis, o klystam , mes visi....... mirksiukas.gif
Atsakyti