Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų Mamos

puola slogi nuotaika frusty.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 14, 13:04)
puola slogi nuotaika  frusty.gif  fear.gif

a ko?
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 14, 14:04)
puola slogi nuotaika   frusty.gif  fear.gif




Kas atsitiko ? g.gif


Sveikutes 4u.gif Siandiena tokia grazi diena, saulute sviecia , bet saltoka lauke. Tikras jau ruduo, medziai be lapu jau , tik vienas kitas dar su lapais geltonais-raudonais. Arteja po truputi ziemuzele. Buvom su vyreliu islinde i lauka,i miesta. Nuvaziavom balsuoti , dar mieste pasibastem siek tiek, uosviui dovanele nupirkom ir namo. Valgyt gaminu dabar ir skaniuosiuos vafliukus kepu mirksiukas.gif visas mergaites vaisinu smile.gif
Ka tik iskepti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 14 spalio 2012 - 16:13
nezinau mergaites net ko unsure.gif asaros kaip pupos riedejo, paliudejau sau sirdy verysad.gif
matyt buna tu dienu..ir dar sirdele labai nerami, kad vis nerodo tu II
bet vyras pamates mano minas istempe biski pasivazinet, tai kazkaip prasiblaskem kartu siek tiek smile.gif
o taip Tauskute thumbup.gif mes penktadieni su vyru ir kepem ir poto smaguriavom tokiais, ech skanumelis ax.gif
Lu kaip tavo sveikatele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tee: 14 spalio 2012 - 16:19
QUOTE(tee @ 2012 10 14, 18:16)
nezinau mergaites net ko  unsure.gif  asaros kaip pupos riedejo, paliudejau sau sirdy  verysad.gif
matyt buna tu dienu..ir dar sirdele labai nerami, kad vis nerodo tu II
bet vyras pamates mano minas istempe biski pasivazinet, tai kazkaip prasiblaskem kartu siek tiek smile.gif
o taip Tauskute  thumbup.gif  mes penktadieni su vyru ir kepem ir poto smaguriavom tokiais, ech skanumelis ax.gif
Lu  kaip tavo sveikatele?



Buna tokiu dienu ir man ir manau visoms mamytems angelu. Tu tik nepasiduok , bus tikrai bus II teigiama, stengsimes, darbuosimes bus tikrai bus ir pas mane ir pas tave leliukas tik reik kantrybes ir nenuleist ranku smile.gif Aukstyn nosite ... mirksiukas.gif
Atsakyti
tauskute,tu su tais vafliais doh.gif teks vafline pirkt,nes senoji caro laikų sugedo. biggrin.gif
tee,sveikatėle gera.bet va mintys padrikos.
bet jau greit,tikiu laiminga pabaiga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu @ 2012 10 14, 19:34)
tauskute,tu su tais vafliais doh.gif  teks vafline pirkt,nes senoji caro laikų sugedo. biggrin.gif
tee,sveikatėle gera.bet va mintys padrikos.
bet jau greit,tikiu laiminga pabaiga rolleyes.gif



Pas mane ir sugedo tai ieskojau kad nusipirkt ir nieko gero , niekur neradau ir cia vyro mociute nauja turi , naujutele keleta kartu panaudota , is pirmo pasiskolinau , kaip pasiskolinau taip ir liko pas mane smile.gif O poto Padovanojo ja man smile.gif nes vis vien nenaudoja ir nereikia jai ,tai ziauriai nuskilo man smile.gif Nes nusipirkt tokios vaflines nezinau kur , nes nera niekur ju pirkt, as net prasiau kad paziuretu Baltarusijoje ir nerado, nebe parsiduoda tokios vaflines parduotuvese , nebera prekiboje. Yra tokios naujesnes, sirdutes formos. 4u.gif
LU As tau pastu galiu atsiust vafliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tauskute_: 14 spalio 2012 - 20:34
Lu tu negali pasiduot slogioms nuotaikoms ax.gif 4u.gif visad su sypsniu 4u.gif
Tauskute sulauksim tu II, tik mano vyras nerimauja ir vis dazniau uzsimina apie dirbtini..
sutinku su tavimi as ir ieskojau tos ruskines vaflines ilgai ir niekas ju,kad ir padevetu neparduoda unsure.gif bet radau, kad kazkokia firmele pardavineja tu rusisku imitacija tik mazesnes truputi, tai ir papirkom.. kepa tikrai skaniai, verta buvo/ o tu jei turi grynai te sena originalia isvis nerealu thumbup.gif
Atsakyti
tauskute,gera ideja pastu siusti vafliai bigsmile.gif
tee,o kodėl dirbtinis apvaisinimas unsure.gif
Atsakyti
as tai to nenoriu unsure.gif
tik vyras mano sako - nejau vel 5m reiks laukt, sako geriau tada dirbtinis apvaisinimas verysad.gif
nzn kodel, bet labai sunku man pastot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tee @ 2012 10 15, 14:55)
as tai to nenoriu unsure.gif
tik vyras mano sako - nejau vel 5m reiks laukt, sako geriau tada dirbtinis apvaisinimas verysad.gif
nzn kodel, bet labai sunku man pastot verysad.gif


Tee, svarbiausiai nenusiminti ir nesiliauti "dirbus" tuo klausimu. Neprarasti ūpo 4u.gif Kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad posakyje "minties galia" yra daug tiesos. Kai mintyse yra tik noras pagaliau pamatyti II, tai jos tarsi specialiai nesirodo. Reikia pabandyti save įkalbėti negalvoti tik apie tai.
O dėl dirbtinio apvaisinimo... negarantuojama juk sėkmė nei pastojimo, nei išnešiojimo. Garantuojama tik, kad teks pakloti nemažus pinigus, įdėti daug vilčių, o rezultatas...
Aš taip pat tiesiog maniakiškai noriu pastoti, o iš to noro, net 3 mėnesiams dingo mmm. Ir puoli į depresiją, niekas nedžiugina, gyvenimas atrodo juodas, visos besilaukiančios ( nepykit mergaitės, kurios laukiasi) erzina, nes pati jaučiuosi beviltiška- negalinti pastoti, nesugebanti išnešioti. Tarsi viskas prieš mane.
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2012 10 15, 13:52)
Tee, svarbiausiai nenusiminti ir nesiliauti "dirbus" tuo klausimu. Neprarasti ūpo 4u.gif  Kuo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu, kad posakyje "minties galia" yra daug tiesos. Kai mintyse yra tik noras pagaliau pamatyti II, tai jos tarsi specialiai nesirodo. Reikia pabandyti save įkalbėti negalvoti tik apie tai.
O dėl dirbtinio apvaisinimo... negarantuojama juk sėkmė nei pastojimo, nei išnešiojimo. Garantuojama tik, kad teks pakloti nemažus pinigus, įdėti daug vilčių, o rezultatas...
Aš taip pat tiesiog maniakiškai noriu pastoti, o iš to noro, net 3 mėnesiams dingo mmm. Ir puoli į depresiją, niekas nedžiugina, gyvenimas atrodo juodas, visos besilaukiančios ( nepykit mergaitės, kurios laukiasi) erzina, nes pati jaučiuosi beviltiška- negalinti pastoti, nesugebanti išnešioti. Tarsi viskas prieš mane.


Nenusiminu visai taip, tiesiog sakau, kad uzpuola tos tokios kritines dienos, kai begalo buna sunku. matau ir manau tikrai ta supranti
bet tavo tiesa, nosytes aukstyn ir kuo daugiau geru emociju ir darbu 4u.gif
pamatysim ir mes tas dvi II drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti