Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Tauragėje 3

QUOTE(Stebukle @ 2012 10 02, 20:47)
hihihi.gif gydytoja is Kauno.... dvigubai biggrin.gif nesiskiria daug ... nu jinai is Kauno lotuliukas.gif

Sakai dvigubai mastau.gif Iš to, kas čia buvo pasakyta, tai mano (neasmeninėmis deja, tad nepatvirtintomis) VBS žiniomis net keturgubai skiriasi...į didesnę pusę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 02 spalio 2012 - 19:53
QUOTE(Vivia000 @ 2012 09 28, 13:31)
Draugei prieš kelis mėnesius darė CP, planinį, tai vyrui leido būt šalia..

aš taip pat labai norėjau, kad vyras dalyvautų, tik prieš operaciją užmiršau paprašyti, kad leistų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 10 02, 14:46)
Situacijų daug ir įvairių, visais atvejais gimdymo taktiką parenka gimdyvę prižiūrintis gydytojas. Kiekviena operacija turi savo indikacijas. Oficialiai Lietuvoje Cezario pjūvio operacija vien tik nėščiosios pageidavimo pagrindu – neatliekama.

Taip, oficialiai moters pageidavimu CP šiaip sau nedaromas. Bet čia oficialiai mirksiukas.gif ...

QUOTE(*Lapute* @ 2012 10 02, 18:19)
na idomiai cia su CP  g.gif pritariu Artemidei ir Stebuklei, kad CP pagal norus nedaro, o daro, kad reikia. siaip turetu but ir nesciosios korteles irasyta, kad planinis CP del kazkokios priezasties, pvz. sedima padetis. Na nebent tariesi su gyd ir moki jau pagal jo ikainius  mirksiukas.gif ir cia gaunasi jau kaip neplaninis CP, o sutartinis  biggrin.gif

... O jei susitariama, ir tikrai tokių yra ne vienas ir ne du (moters pozicija - kam aš čia turiu kankintis?..) į kortelę tiek gimdyvei, tiek naujagimiui įrašo, kokia buvo CP priežastis, tokiu atveju - išgalvota priežastis. Kiek teko susidurt, vėlesnės vaiko ligos neretai siejamos su gimdymo aplinkybėmis, o tai gali neteisingai įtakoti vaiko ligos gydymą, tyrimus ir t.t.. Niekada nepritarsiu CP vien tik šiaip sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vivia000 @ 2012 10 02, 22:40)
Taip, oficialiai moters pageidavimu CP šiaip sau nedaromas.  Bet čia oficialiai mirksiukas.gif ...
... O jei susitariama, ir tikrai tokių yra ne vienas ir ne du (moters pozicija - kam aš čia turiu kankintis?..) į kortelę tiek gimdyvei, tiek naujagimiui įrašo, kokia buvo CP priežastis, tokiu atveju - išgalvota priežastis. Kiek teko susidurt, vėlesnės vaiko ligos neretai siejamos su gimdymo aplinkybėmis, o tai gali neteisingai įtakoti vaiko ligos gydymą, tyrimus ir t.t.. Niekada nepritarsiu CP vien tik šiaip sau 4u.gif


jei toks atsakymas, tik kad nesikankint, tai kam gimdyt is vis, nes vaikas irgi pakankins ir bemiegem naktim ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
va,o mano artima giminaitė pati paprašė gydytojos atlikti CP ,tai tame lape,kurį duoda išrašant iš ligoninės(gydym istorijoje ar kažkas panašaus) buvo parašyta,kad indikacija cezariui - moters pageidavimas.Mačiau pati savo nuosavomis akimis smile.gif tai kažin kaip čia suprasti g.gif Tai jei nelegalu,ar taip gydymo istorijoje galėtų parašyti? g.gif Tiesa,CP atliktas ne Tauragėje .
Atsakyti
QUOTE(Vivia000 @ 2012 10 02, 22:40)
Taip, oficialiai moters pageidavimu CP šiaip sau nedaromas.  Bet čia oficialiai mirksiukas.gif ...
... O jei susitariama, ir tikrai tokių yra ne vienas ir ne du (moters pozicija - kam aš čia turiu kankintis?..) į kortelę tiek gimdyvei, tiek naujagimiui įrašo, kokia buvo CP priežastis, tokiu atveju - išgalvota priežastis. Kiek teko susidurt, vėlesnės vaiko ligos neretai siejamos su gimdymo aplinkybėmis, o tai gali neteisingai įtakoti vaiko ligos gydymą, tyrimus ir t.t.. Niekada nepritarsiu CP vien tik šiaip sau 4u.gif

drinks_cheers.gif Nei vienas normalus, savo darba gerbiantis gydytojas tokiu bajeriu nedarys, daro tie, kuriems pinigai svarbiau, nei ju paciu savigarba.

QUOTE(astoldita @ 2012 10 03, 09:10)
va,o mano artima giminaitė pati paprašė gydytojos atlikti CP ,tai tame lape,kurį duoda išrašant iš ligoninės(gydym istorijoje ar kažkas panašaus) buvo parašyta,kad indikacija cezariui - moters pageidavimas.Mačiau pati savo nuosavomis akimis  smile.gif tai kažin kaip čia suprasti g.gif Tai jei nelegalu,ar taip gydymo istorijoje galėtų parašyti?  g.gif Tiesa,CP atliktas ne Tauragėje .

Pagal istatyma, negali. Bet ir nera prieita vienos nuomones, kada daryt CP. Kaip zinoma, dar nei vienas gydytojas nebuvo nuteistas uz nelaiku ir nevietoje atlikta CP.
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 10 02, 14:41)
nail.gif o man va įdomu buvo pastebėti - ateinat, paklausiat, norit gauti atsakymą į savo klausimą - bet pati į klausimus užduotus jums neatsakinėjat. Čia toks savotiškas info rinkimo būdas: man reikia - dalinkitės info, o kitiems nesakinėsiu - susiraskit info patys  mastau.gif
Nemanot, kad ir kitoms narėms bus aktualus klausimas kam ir kiek mokėti ax.gif

Anesteziologui 100-200, ir personalui 50-100, bet aš manau, kad personalam likusiui tai užtektų ir saldainių su kava. Nes jie ar taip ar taip dirba tądien doh.gif
Papildyta:
QUOTE(astoldita @ 2012 10 03, 08:10)
va,o mano artima giminaitė pati paprašė gydytojos atlikti CP ,tai tame lape,kurį duoda išrašant iš ligoninės(gydym istorijoje ar kažkas panašaus) buvo parašyta,kad indikacija cezariui - moters pageidavimas.Mačiau pati savo nuosavomis akimis  smile.gif tai kažin kaip čia suprasti g.gif Tai jei nelegalu,ar taip gydymo istorijoje galėtų parašyti?  g.gif Tiesa,CP atliktas ne Tauragėje .

nu va. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 10 03, 09:33)
drinks_cheers.gif Nei vienas normalus, savo darba gerbiantis gydytojas tokiu bajeriu nedarys, daro tie, kuriems pinigai svarbiau, nei ju paciu savigarba.
Pagal istatyma, negali. Bet ir nera prieita vienos nuomones, kada daryt CP. Kaip zinoma, dar nei vienas gydytojas nebuvo nuteistas uz nelaiku ir nevietoje atlikta CP.

Tai va,panašu greičiau gali nuteisti už neatliktą cezarį,negu už atliktą be reikalo smile.gif Tai gal todėl kiti gydytojai ir sutinka atlikti cezarį jei yra bent kokia minimali indikacija arba jei labai jau gimdyvė pageidauja.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 03, 10:01)
Anesteziologui 100-200, ir personalui 50-100, bet aš manau, kad personalam likusiui tai užtektų ir saldainių su kava. Nes jie ar taip ar taip dirba tądien doh.gif
Papildyta:

nu va. cool.gif

Anesteziologui 100 per akis, manau 200 yra per daug, nebent nera kur pinigu det biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluko @ 2012 10 03, 13:13)
Anesteziologui 100 per akis, manau 200 yra per daug, nebent nera kur pinigu det  biggrin.gif

O kam jam duoti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidajk @ 2012 10 03, 14:26)
O kam jam duoti  blink.gif

Nes CP ne planinis, o sutartinis doh.gif doh.gif man tai is vis, cia totalus kosmosas su sita situacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lapute* @ 2012 10 03, 08:40)
jei toks atsakymas, tik kad nesikankint, tai kam gimdyt is vis, nes vaikas irgi pakankins ir bemiegem naktim ir t.t.  biggrin.gif

Ta vat būtent bigsmile.gif Vos ne kaip iš kokios parduotuvės nusiperki lelių ir gerai.. 4u.gif

QUOTE(astoldita @ 2012 10 03, 09:10)
va,o mano artima giminaitė pati paprašė gydytojos atlikti CP ,tai tame lape,kurį duoda išrašant iš ligoninės(gydym istorijoje ar kažkas panašaus) buvo parašyta,kad indikacija cezariui - moters pageidavimas.Mačiau pati savo nuosavomis akimis  smile.gif tai kažin kaip čia suprasti g.gif Tai jei nelegalu,ar taip gydymo istorijoje galėtų parašyti?  g.gif Tiesa,CP atliktas ne Tauragėje .

O tai gal sumokėjo į kasas tiek, kiek priklauso, o ne gydytojui asmeniškai? Užtat ir popieriai po to pagal teisybę.. g.gif ax.gif
Atsakyti