Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Tauragėje 3

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 10 02, 13:16)
Planinis CP nebūna "mūsų noru". Jis būna dėl tam tikrų indikacijų, dėl kurių gimdyvė negali gimdyti natūraliai. "Mūsų noru" CP kol kas nėra įteisintas Lietuvoje (ar aš klystu?), todėl tariantis dėl tokio dalyko nereikėtų jo ir viešinti wink.gif Bet tiek to...Tai kiek duoti anesteziologui? Ir kam dar "kitiems" reikia duoti blink.gif
Jei yra planinis CP ir norit kad jį atliktų konkretus gydytojas, tai paklausiat GN kaininko ir žiūrit kiek kainuoja tokia paslauga, kaip gydytojo pasirinkimas. Ta suma yra mokama į ligonių kasas ir iš jos skiriama dalis (oficialiai) gydytojui.

yra netgi toks CP, kai atvažiuoji į GN ir rėki, aš noriu CP, aš negimdysiu biggrin.gif ir privalo daryti biggrin.gif o dėl savo cp, jau rašiau kodėl kas ir kaip unsure.gif
o kaip suprantu trg gn kaininką tik ten vietoje ir galima ratsi, nes mūsų plačiajame internete neradau. Kaune gydytojo pasirinkimas 578. tai įdomu skiriasi čia ar ne.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 14:34)
yra netgi toks CP, kai atvažiuoji į GN ir rėki, aš noriu CP, aš negimdysiu  biggrin.gif ir privalo daryti  biggrin.gif 
o kaip suprantu trg gn kaininką tik ten vietoje ir galima ratsi, nes mūsų plačiajame internete neradau. Kaune gydytojo pasirinkimas 578. tai įdomu skiriasi čia ar ne.

g.gif tikrai privalo? Kiek žinau, dar š.m. birželį neprivalėjo unsure.gif
Einu bandysiu atšviežinti savo žinias mastau.gif

Chm, įdomu, dar neseniai pagal PSO nuostatas cezario pjūvį atlikti galima tik nusprendus gydytojų konsiliumui, pagal indikacijas, o ne pagal moters pageidavimą. Įdomu, kada Lietuvoje buvo priimtas įstatymas dėl elektyvinės cezario pjūvio operacijos, tenkinant gimdyvės norą g.gif

Tai kaip ten su mokėjimu anesteziologui ir kas tie kiti asmenys, kuriems irgi reikia mokėti?
Taip, kainininkas turi būti GN, internete net retai kurie privatūs GN skelbia savo kainininkus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 02 spalio 2012 - 13:53
QUOTE(username @ 2012 10 02, 14:34)
yra netgi toks CP, kai atvažiuoji į GN ir rėki, aš noriu CP, aš negimdysiu  biggrin.gif ir privalo daryti  biggrin.gif  o dėl savo cp, jau rašiau kodėl kas ir kaip  unsure.gif



Situacijų daug ir įvairių, visais atvejais gimdymo taktiką parenka gimdyvę prižiūrintis gydytojas. Kiekviena operacija turi savo indikacijas. Oficialiai Lietuvoje Cezario pjūvio operacija vien tik nėščiosios pageidavimo pagrindu – neatliekama.

Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 10 02, 13:46)
Situacijų daug ir įvairių, visais atvejais gimdymo taktiką parenka gimdyvę prižiūrintis gydytojas. Kiekviena operacija turi savo indikacijas. Oficialiai Lietuvoje Cezario pjūvio operacija vien tik nėščiosios pageidavimo pagrindu – neatliekama.

nežinau dėl oficialumo, bet jei būtų tokia situacija, kad prašai, bet nedaro, o per gimdymą nutinka kažkas netikėto ir negero, tada gali būti riesta tam gydytojui. čia keletai gimdžiusių paslaptį išdavė jų gydytojos blush2.gif
bet aš šito nepraktikuočiau...planinis yra planinis, o jei atvažiuosi su prasidėjusia gimdymo veikla ir prašysi extra cp, nemanau, kad ir tas cp toks saugus bus..
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 14:52)
nežinau dėl oficialumo, bet jei būtų tokia situacija, kad prašai, bet nedaro, o per gimdymą nutinka kažkas netikėto ir negero, tada gali būti riesta tam gydytojui. čia keletai gimdžiusių paslaptį išdavė jų gydytojos blush2.gif
bet aš šito nepraktikuočiau...planinis yra planinis, o jei atvažiuosi su prasidėjusia gimdymo veikla ir prašysi extra cp, nemanau, kad ir tas cp toks saugus bus..

Tai tas gydytojas melavo, nes tada riesta turetu but ne tam, kas nedare, o nestuma priziurejusiam gydytojui, nes jis priziuri nestuma ir mato vaisiaus padeti, nestumo eiga ir t.t.
Tai tarkis su tokiu gydytoju, kad jis priimtu tavo gimdyma, kuris daro ir CP, ir galvos skausmas kaip ir issprestas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 10 02, 13:58)
Tai tas gydytojas melavo, nes tada riesta turetu but ne tam, kas nedare, o nestuma priziurejusiam gydytojui, nes jis priziuri nestuma ir mato vaisiaus padeti, nestumo eiga ir t.t.
Tai tarkis su tokiu gydytoju, kad jis priimtu tavo gimdyma, kuris daro ir CP, ir galvos skausmas kaip ir issprestas wink.gif

arba taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 13:25)
kiek reikia trg gyd duoti už planinį cp? man taip ir nepasakė kainos, kažką numykė, net dorai nesupratau. Ar panašiai kaip ligonių kasoms .. nežinau gal kas ką daugiau žinot? blink.gif

nail.gif o man va įdomu buvo pastebėti - ateinat, paklausiat, norit gauti atsakymą į savo klausimą - bet pati į klausimus užduotus jums neatsakinėjat. Čia toks savotiškas info rinkimo būdas: man reikia - dalinkitės info, o kitiems nesakinėsiu - susiraskit info patys mastau.gif
Nemanot, kad ir kitoms narėms bus aktualus klausimas kam ir kiek mokėti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 02 spalio 2012 - 14:44
na idomiai cia su CP g.gif pritariu Artemidei ir Stebuklei, kad CP pagal norus nedaro, o daro, kad reikia. siaip turetu but ir nesciosios korteles irasyta, kad planinis CP del kazkokios priezasties, pvz. sedima padetis. Na nebent tariesi su gyd ir moki jau pagal jo ikainius mirksiukas.gif ir cia gaunasi jau kaip neplaninis CP, o sutartinis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 14:05)
planinis mūsų noru. kiek anesteziologui ir kitiem duoti pasakė, bet kiek grynai gydytojui-ne. gydytoja Blauzdžiūnienė. turbūt tą ir turėjo omeny, kaina socialiai nedraustam=kiek norėtų už cp. tik kur susirasti tokią info, jau googlinu kelintą dieną, tikslaus atsakymo niekur nerandu.kažkas yra sakę, kad 600



kaip suprantu,klausi kiek duoti pinigu kad gydytoja tau padarytu CP, Narbutiene pasake mano draugei suma pati, 500 lt apie kitus nezinau, neturetu daug skirtis
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 10 02, 14:39)
g.gif tikrai privalo? Kiek žinau, dar š.m. birželį neprivalėjo unsure.gif
Einu bandysiu atšviežinti savo žinias mastau.gif

Chm, įdomu, dar neseniai pagal PSO nuostatas cezario pjūvį atlikti galima tik nusprendus gydytojų konsiliumui, pagal indikacijas, o ne pagal moters pageidavimą. Įdomu, kada Lietuvoje buvo priimtas įstatymas dėl elektyvinės cezario pjūvio operacijos,  tenkinant gimdyvės norą g.gif

Tai kaip ten su mokėjimu anesteziologui ir kas tie kiti asmenys, kuriems irgi reikia mokėti?
Taip, kainininkas turi būti GN, internete net retai kurie privatūs GN skelbia savo kainininkus smile.gif

Giminej medike yra, ne tos srities, bet zino:) kiek ji sake kad gydytoju konsiliumas sprendzia del CP, arba priziurintis gydytos yraso y kortele konkrecia, tikslia aiskia priezasti. Sutartinis CP nelegalu, kiek zinau gimdymo istorijoj yraso kazkokias priezastis isgalvotas.
Bet kiekvienam savo juk,jeigu eina rinktis sumokant tai kokios bedos ax.gif

Labas visom 4u.gif
Stebukle, kaip laikaisi nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2012 10 02, 20:19)
kaip suprantu,klausi kiek duoti pinigu kad gydytoja tau padarytu CP, Narbutiene pasake mano draugei suma pati, 500 lt apie kitus nezinau, neturetu daug skirtis

Giminej medike yra, ne tos srities, bet zino:) kiek ji sake kad gydytoju konsiliumas sprendzia del CP, arba priziurintis gydytos yraso y kortele konkrecia, tikslia aiskia priezasti. Sutartinis CP nelegalu, kiek zinau gimdymo istorijoj yraso kazkokias priezastis isgalvotas.
Bet kiekvienam savo juk,jeigu eina rinktis sumokant tai kokios bedos ax.gif

Labas visom 4u.gif
Stebukle, kaip laikaisi  nestuke.gif ?


nepamenu o kodel tu nori CP? g.gif kodel nenori pati gimdyt, ar negali? nepamenu jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2012 10 02, 20:19)
Bet kiekvienam savo juk,jeigu eina rinktis sumokant tai kokios bedos ax.gif

Man tai jokių bėdų - tiesiog konstatavau faktą wink.gif Kadangi CP neturėjusi - tai nelegalių įkainių ir nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2012 10 02, 20:19)
neturetu daug skirtis


Stebukle, kaip laikaisi  nestuke.gif ?

hihihi.gif gydytoja is Kauno.... dvigubai biggrin.gif nesiskiria daug ... nu jinai is Kauno lotuliukas.gif

Neblogai, laikausi.. vaikai susirgo, abiem temeratura dabar jau iki 40 soktelejo... o man nestuke.gif , labai neramu ir del ju, ir del saves... reik kaip nors paciai issisaugot unsure.gif
Atsakyti