Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Tauragėje 3

QUOTE(Stebukle @ 2012 09 29, 13:25)
Tai kad maitinimo kampu, netik kad Taurageje nera, bet kad nemaciau ir kitur.
Krutine, tai netik pieno fabrikas, bet tai ir dalis erotikos ir tikrai ta kuno dalis nera viesumai wink.gif WC nei pati valgai, nei kitam ten vieta duoti pavalgyt lotuliukas.gif Bet viskas turi ribas. Tikrai nekoks vaizdas butu, jei as ateiciau i kavine valgyti, o ten mama atsisedus atvirai vaika maitintu. Nu neestetiska wink.gif Visur turi but riba, estetika, kultura ir pagaliau savigarba wink.gif


na, pavyzdziui tokia situacija, iseisi pasivaikscioti, vaikas valgyt uzsinores, ka darysi? klykinsi kol namo grisi? man asmeniskai tai nera neestetiska, man grazu, ir jokios gedos ar nepadorumo as cia nematau mirksiukas.gif beja yra ir palaidiniu pritaikytu maitinimui, kad viskas buna subtilu ir nesimato, uzmetus aki tikrai nesuprastum, kad vaika maitina, atrodo, kad kudikis tik ant mamos ranku prigludes bigsmile.gif va as is cia pirkausi palaidine http://www.minikid.l...p?id_category=2 ir kainos nesikandzioja. nemataindavau as nuoga, jei ka biggrin.gif kai mama maitina kudiki, as erotikos nematau biggrin.gif aisku jei vaikui jau dveji ir vis dar matinamas, tai atrodo nekaip, bet kai maitinamas mazas kudikelis, tai yra grazu ir naturalu ir labai miela wub.gif o didmiesciuose yra mamos ir vaiko kambariai, kur galima drasiai uzeit ir matinti, o pas mus nera niekur tokiu vietu.
Atsakyti
*Lapute* istorija tokia nesmagi blush2.gif bet su gera pabaiga wub.gif



Stebukle,kazin ar nuo manes priklausys data ax.gif del 3D pirma kart girdziu,nors lankausi pas ta pati gyd g.gif esu uzsirasius po 2sav 3D ir 4D Klaipedoj echo ax.gif
Atsakyti

Papildyta:

Kas del maitinimo belekur... nezinau... pas mane drasos turbut daugiau nei reikia, bet viskam turi but vieta, laikas, situacija. Tikrai nekaip atrodytu maitinanti mama, kokiam autobusu sustojime, kur pilna zmoniu, nes tai trikdytu aplinkiniu savijauta ir ramybe. O tas maitinimas belekur, cia ne drasoje esme, o supratime ir pagarboj kitiems asmenims wink.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif Tikrai žinau,kad dauguma žmonių,tame tarpe ir aš, jaučias nejaukiai tokioje situacijoje 4u.gif Manau galima susirasti vietų kur ramiai be nereikalingo dėmesio pamaitinti vaikelį.Man tai čia toks intymus mamos ir vaiko reikalas,kad kitų akys čia jau tikrai nereikalingos.Dar prie kokios artimos draugės tai nieko,bet kai viešoje vietoje tai nežinau nežinau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2012 09 29, 11:19)
Dabar kai gulejau GN, tai palatos kolege smile.gif sake kad pas Urbonaviciu privaciam kabinete echo 3D unsure.gif nes jai sake biggrin.gif jos drauge... Kas buvo pas ji nesenai privaciam, gal galit pasakyt ar tai tiesa, ar tai vel is TRG pletkiuku srities? Nes man tai kazkaip misija neimanoma,  kad Tauragej 3D echo yra biggrin.gif ohmy.gif



na tikrai ne 3D biggrin.gif Visą nėštumą lankausi, niekas nepasikeitę.
Atsakyti
Pargabenu senoje temoje paliktą info:

QUOTE(sandraandruske @ 2012 09 12, 22:03)
kas klause apie pamokeles/paskaitas tas,tai turiu sarasa:
gimdymo skyriuj 12val
1.SAUSIO 25-NESTUMO EIGA
2.VASARIO 29-PASIRUOSIMAS IR GIMDYMAS
3.KOVO 28 - MAITINIMAS
4.BALANDZIO 25- NESUMO EIGA
5.GEGUZES 30-PASIRUOSIMA IR GIMDYMAS
6.BIRZELIO 27- MAITINIMAS
7.LIEPOS 25 - NESTUMO EIGA
8.RUGPJUCIO 29- PASIRUOSIMAS IR GIMDYMAS
9.RUGSEJO 26-MAITINIMAS
10.SPALIO 31 - NESTUMO EIGA
11.LAPKRICIO 28-PASIRUOSIMAS IR GIMDYMAS
12.GRUODZIO 19-MAITINIMAS
dar vyks PSPC sklepe kazkur SPALIO 24d 11val apie maitinima ir Avent produkcijos pristatymas.


Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 10 02, 09:28)
Pargabenu senoje temoje paliktą info:

O kur tas PSPC yra Tauragej?? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2012 10 02, 12:48)
O kur tas PSPC yra Tauragej?? g.gif  blush2.gif

Pirminės sveikatos priežiūros centras arba paprastai liaudiškai sakant "poliklinika", Jūros g. 4u.gif
Atsakyti
kiek reikia trg gyd duoti už planinį cp? man taip ir nepasakė kainos, kažką numykė, net dorai nesupratau. Ar panašiai kaip ligonių kasoms .. nežinau gal kas ką daugiau žinot? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 13:25)
kiek reikia trg gyd duoti už planinį cp? man taip ir nepasakė kainos, kažką numykė, net dorai nesupratau. Ar panašiai kaip ligonių kasoms .. nežinau gal kas ką daugiau žinot? blink.gif

Duoti NEREIKIA, jei cezaris planinis ir esat socialiai drausta. Bet duoti galit, jei tik norit smile.gif Kiek duoti - nežinau, nepatarsiu, sakyčiau priklauso nuo to, kiek galit ax.gif - vieniem ir 100lt iš šeimos biudžeto bus daug, kitiem ir 1000 - gali pasirodyti smulkmena. O su kuo jūs kalbėjot? Su gydytoju, kuris darys CP? O kiek CP kainuoja socialiai nedraustam Tauragės GN?
O tada dar kyla klausimas - duoti ar neduoti ir kiek duoti anesteziologui?
Atsakyti
QUOTE(username @ 2012 10 02, 13:25)
kiek reikia trg gyd duoti už planinį cp? man taip ir nepasakė kainos, kažką numykė, net dorai nesupratau. Ar panašiai kaip ligonių kasoms .. nežinau gal kas ką daugiau žinot? blink.gif

Jei planine CP, pas bet kuri gydytoja... tai ligoniu kasos dengia... o jei nori kad butent tas gydytojas ar gydytoja atliktu CP, tada jau moki... O CP pagal Lietuvos istatymus kainuoja 1947,42 lt, kuriuos dengia ligoniu kasos. As tai zinau kiek mokeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 10 02, 12:50)
Duoti NEREIKIA, jei cezaris planinis ir esat socialiai drausta. Bet duoti galit, jei tik norit smile.gif Kiek duoti - nežinau, nepatarsiu, sakyčiau priklauso nuo to, kiek galit ax.gif - vieniem ir 100lt iš šeimos biudžeto bus daug, kitiem ir 1000 - gali pasirodyti smulkmena. O su kuo jūs kalbėjot? Su gydytoju, kuris darys CP? O kiek CP kainuoja socialiai nedraustam Tauragės GN?
O tada dar kyla klausimas - duoti ar neduoti ir kiek duoti anesteziologui?

planinis mūsų noru. kiek anesteziologui ir kitiem duoti pasakė, bet kiek grynai gydytojui-ne. gydytoja Blauzdžiūnienė. turbūt tą ir turėjo omeny, kaina socialiai nedraustam=kiek norėtų už cp. tik kur susirasti tokią info, jau googlinu kelintą dieną, tikslaus atsakymo niekur nerandu.kažkas yra sakę, kad 600
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2012 10 02, 13:00)
Jei planine CP, pas bet kuri gydytoja... tai ligoniu kasos dengia... o jei nori kad butent tas gydytojas ar gydytoja atliktu CP, tada jau moki... O CP pagal Lietuvos istatymus kainuoja 1947,42 lt, kuriuos dengia ligoniu kasos. As tai zinau kiek mokeciau lotuliukas.gif

blink.gif siaubinga suma biggrin.gif kiek mokėtum? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo username: 02 spalio 2012 - 13:04
QUOTE(username @ 2012 10 02, 14:05)
planinis mūsų noru. kiek anesteziologui ir kitiem duoti pasakė, bet kiek grynai gydytojui-ne. gydytoja Blauzdžiūnienė. turbūt tą ir turėjo omeny, kaina socialiai nedraustam=kiek norėtų už cp. tik kur susirasti tokią info, jau googlinu kelintą dieną, tikslaus atsakymo niekur nerandu.kažkas yra sakę, kad 600
Papildyta:

blink.gif  siaubinga suma biggrin.gif kiek mokėtum? ax.gif

Planinis CP nebūna "mūsų noru". Jis būna dėl tam tikrų indikacijų, dėl kurių gimdyvė negali gimdyti natūraliai. "Mūsų noru" CP kol kas nėra įteisintas Lietuvoje (ar aš klystu?), todėl tariantis dėl tokio dalyko nereikėtų jo ir viešinti wink.gif Bet tiek to...Tai kiek duoti anesteziologui? Ir kam dar "kitiems" reikia duoti blink.gif
Jei yra planinis CP ir norit kad jį atliktų konkretus gydytojas, tai paklausiat GN kaininko ir žiūrit kiek kainuoja tokia paslauga, kaip gydytojo pasirinkimas. Ta suma yra mokama į ligonių kasas ir iš jos skiriama dalis (oficialiai) gydytojui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 02 spalio 2012 - 13:19