Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

...Pasiekiam Vidaru ežero užtvanką thumbup.gif Lipam į apžvalgos aikštelę pažiūrėt kaip ta užtvanka atrodo iš aukštai bigsmile.gif Na, gražu, tikrai gražu wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 06 spalio 2012 - 19:03
Nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Keliauju ir aš kartu smile.gif
Atsakyti
Laukiam nesulaukiam tesinio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2012 10 07, 10:10)
Nuostabu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Keliauju ir aš kartu smile.gif

Jurda, labai smagu kad prisijungei thumbup.gif
QUOTE(skveras @ 2012 10 07, 12:52)
Laukiam nesulaukiam tesinio  thumbup.gif

Skverai, labai atsiprašau, kad mano rašymo tempai labai lėti blush2.gif Bandau tęst mirksiukas.gif

...Na ką, Fagaro kalnus ir Vidaru ežerą pamatėm, dabar belieka per Rumunijos kaimus važiuot link Brano smile.gif Sutinkam nemažai šiai šaliai būdingų „transporto“ priemonių...

user posted image

user posted image

...Vieno, didesnio kaimelio, prekybos centre nusiperkam maisto vakarienei, ir sukam link Campulung smile.gif Nuo jo visiškai „netoli“ iki planuojamos (tik planuojamos!) mūsų nakvynės vietos – Vampyrų kempingo thumbup.gif

http://www.vampirecamping.com/

user posted image

...Vienam kaime pamatom gaują keliu, iš ganyklų, grįžtančių raguotųjų... Vaizdelis užburiantis wub.gif Ir, kas keisčiausia, jos ne tik kad ėjo be jokio varovo, bet ir kiekviena, be jokio raginimo, suko į savo namus bigsmile.gif Vieni šeimininkai prie tvorų laukė savo augintinių, kiti tik vartelius pravertus buvo palikę thumbup.gif Trumpam netekau amo – tikrai negalvojau, kad karvės tokios protingos blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

...Žavimės palei kelią stovinčiom koplytėlėm – jos ne šiaip sau koplytėlės, o nuorodos link vienuolynų...Labai gailiuos, kad Rumunijoj taip ir neaplankėm nei vieno vienuolyno blush2.gif Na, bet tikiuos, kada nors galėsim šią klaidą ištaisyt drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Campulung... nestojom, bet, kiek akis užmatė pravažiuojant - visai gražus miestelis pasirodė drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
...Važiuojam toliau, matau iki Brano tik dvidešimt kilometrų belikę – atrodo taip netoli, bet... važiuoti reikia kalnais... vaizdai labai gražūs, bet sparčiai temsta ax.gif Priešaky turėtų būti Brano perėja – taip širdis suskausta - norėtųs ją ne prietemoj, o dienos šviesoj pamatyt wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Ir, o stebukle, mano noras išsipildo thumbup.gif Prieš akis matau išganingąjį ženklą „Camping“ ir savo akim negaliu patikėt bigsmile.gif Vyras dar tarsteli – ar matei koks to kempingo pavadinimas g.gif Šaukiu, kad nemačiau ir man visiškai nesvarbu kaip jis vadinas – svarbu, kad mes kempingą pasiekėm ir nebereiks sutemus per kalnus važiuoti thumbup.gif Brangusis ramiai taria... kempingas vadinas “Panaroma“...tikiuos atsimeni, ką šis žodis reiškia g.gif Atsitokėju... na, tikrai įsivaizduoju, ką šis pavadinimas turėtų reikšti drinks_cheers.gif ...Išlipu iš mašinos... atsisėdu ant žolės ir... apsižliumbiu nuo prieš akis atsivėrusio vaizdo blush2.gif ax.gif Tą akimirką atrodė, kad patekom į rojų žemėj wub.gif ...Trumpam nusileidžiu ant žemės ir pagalvoju, kaip gerai, kad, paskutinę akimirką, parduotuvėj rumuniško vyno prigriebiau – išdavikiška būtų tokios nuostabioj vietoj mėgautis vengriškuoju drinks_cheers.gif

...Ateina šeimininkas, už nakvynę sumokam 15 eurų... fantastika... patinka man tie balkaniškieji kempingai ne tik savo vaizdais, bet ir kainom... labai patinka thumbup.gif Prietemoj mano brangiausieji stato palapinę, aš ruošiu vakarienę... Kempinge matom dar vieną palapinę, maniškiai, baigę savo darbą, eina pasilabint su mūsų kaimynais, ir ... pasirodo, kad jie tikrų tikriausi mūsų kaimynai... braliukai latviai thumbup.gif Juokėmės iki nukritimo... tiek reikėjo nuvažiuot, kad susitikti lotuliukas.gif Jie irgi šiandiien keliavo Transferegešano keliu, ir mus ne kartą matė... mes juos irgi drinks_cheers.gif Pasidalinom savo planais – jų pažintinė kelionės dalis ryt turėtų pasibaigti - vakare planavo pasiekt Konstancą ir kelias dienas prie jūros pailsėjus važiuoti namo, o mes... tiesiog atėmėm jiems žadą pasakę, kad važiuosim net į Turkiją... ne, ne į Stambulą, o kur kas toliau ax.gif Iš tikro, iki to laiko, kol nepasiekėm Turkijos, man ir vis pasirodė, kad mes fantazuojam blush2.gif

...Mūsų kaimynai greit nuėjo ilsėtis, o mes su brangiausiuoju iki pat išnaktų mus supančiais vaizdais ir vynu mėgavomės wub.gif
Atsakyti
6 diena.

...Rytas, mes tik bundam, o mūsų kaimynai jau ateina atsisveikint ir geros kelionės palinkėt smile.gif Jaučiu, pagalvojo, jei mes tokiais tempais keliausim, tikrai Turkiją kaip savo ausis matysim lotuliukas.gif Na, tegu galvoja ką nori – mes juk niekur neskubam drinks_cheers.gif
...Liekam vieni kempinge... traukiu fotoaparatą ir bandau užfiksuot mus supantį grožį wub.gif Aišku, nuotraukos tik mažą dalelę to tikrojo grožio gali atskleisti, bet vis tik tai yra daugiau, nei tai, ką galima pamatyt šio kempingo tinklalapy

http://www.eurocampi...anorama-117107/
arba
http://www_romaniaca...etails/panorama

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
Papildyta:
...“Prasinešu“ per kempingo rožynus wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Ir prieš akis pamatau... aguonas... Koks grožis wub.gif Kiek kartų teko matyt nuotraukose aguonų laukus, tiek kartų norėjos ir pačiai realybėj kada nors tą dieviškąjį grožį išvysti drinks_cheers.gif Svajonė išsipildė - nors ne laukai, bet ir tie keli aguonų žiedeliai, sielos gelmes tikrai suvirpino wub.gif

user posted image

user posted image

...Laiminga grįžtu prie mūsų laikinųjų namų - kava jau garuoja thumbup.gif Akimirką, tokioj puikioj aplinkoj, pasimėgausim kavos aromatu ir keliausim toliau smile.gif Ši diena taip pat turėtų būt įspūdinga thumbup.gif


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 07 spalio 2012 - 20:13


Skverai, labai atsiprašau, kad mano rašymo tempai labai lėti blush2.gif Bandau tęst mirksiukas.gif

thumbup.gif smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
..pilnai užtenka tik šaltkrepšio drinks_cheers.gif
Aidluka, atsiprasau uz ikyruma... bet kaip jus ta saltkrepsi atsisaldot? Juk jo uztenka tik kokia parai, o prie karsciu dar maziau. Kazkaip nepastebejau kempinguose saldytuvu... kad butu galima kasetes atsaldyti. O keliuojant su mazu vaiku taip svarbu bent sviestuko kosems tureti.
O pasakojimas jusu tiesiog nerealus!
Atsakyti
Oi laukiam laukiam, mes pipirų laukiam blush2.gif
Noriu į Karpatus... doh.gif

Įkišiu savo trigrąšį apie maistą. Aidlukos bernužėlis juk didelis jau. Turint mažus vaikučius aišku, kad nėra taip paprasta... Mes imam normalų šaldytuvą va tiem visiems sviestam, pienam ir t.t. Specialiai pirkom kompresorinį, o ne tą, kuris palaiko kažkiek mažesnę temperatūrą, negu aplinkos. Nors 3,5 metų vaikas jau irgi pasiūgėjęs, bet kelionėms dar pakankamai mažiukas...
Atsakyti
Aidluka labai grazios foto. 4u.gif mirksiukas.gif
Pas mus Italijoje daug rumunu gyvena, pasakojo, kad pas juos didele bedarbyste ir skurdas.. g.gif g.gif g.gif
Is foto tai tikrai biski archaiska salis lotuliukas.gif lotuliukas.gif Lietuvos kaime retai kada pamatysi su arkliu vaziuojant doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Tikrai labai grazios foto ir pasakojimas nuostabus!!! 4u.gif

Mes taip pat siais metais buvom su savo auto Transfagarase, Brane, Brasove ir Sigisuaroj, veliau i Bulgarija prie juros nuskuodem. Ziuriu nuotraukas ir tokia nostalgija.... isimylejau Rumunija ir Karpatus wub.gif
Atsakyti
pas mus visus arklius jau suvalge smile.gif))

ikisiu savo trigrashi smile.gif

O jei rimtai turiu du kaimus ir abiejuose laikomi arkliai, tik lietuviai nemegsta prie kelio gyventi, tad kaimai toliau nuo asfaltuotu keliu randasi, tai mes ju maziau ir matom. O ir mados i miestelius nera su arkliu vaziuot, nes autobusai vaziuoja.. ten man susidare ispudis, kad viesojo transporto mazai.. bet zmones gyvena tikrai neprasciau nei mes..

o maistas ten kainuoja kiek ir pas mus, tad mes viska ten pirkomes vietoje.. nesivezem absoliuciai nieko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 08 spalio 2012 - 18:01
Kankinantis laukimas verysad.gif ax.gif
Atsakyti