Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

QUOTE(sambuka** @ 2013 03 02, 21:48)
Foto reportazas be foto  thumbup.gif

Su regejimu nekas jei foto nematot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skveras @ 2013 03 02, 23:51)
Su regejimu nekas jei foto nematot  lotuliukas.gif

nesirupink,su regejimu viskas tvarkoj 4u.gif .Vakar vakare,tai tikrai viena kita tik nuotrauka rode,siandien jau daugiau,bet daug nerodo.Gal cia tik pas mane? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsiprašau labai visų, šiuo metu labai neturiu laiko rašyti reportažo - geriausiu atveju tęsinys bus tik kitos savaitės pabaigoj blush2.gif ax.gif

Pst. Nelabai suprantu, kas su tom nuotraukom daros - aš irgi daugelio nematau ax.gif Photobucketui šįryt sumokėjau, bet kažkodėl vistiek niekas nepasikeitė - neįsivaizduoju, ką dar turėčiau padaryt, kad rodytų visas nuotraukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2013 03 03, 10:10)
Nelabai suprantu, kas su tom nuotraukom daros - aš irgi daugelio nematau ax.gif Photobucketui šįryt sumokėjau, bet kažkodėl vistiek niekas nepasikeitė -  neįsivaizduoju, ką dar turėčiau padaryt, kad rodytų visas nuotraukas g.gif

Tavo vietoj parašyčiau jiems ir paklausčiau, kas darosi ir kodėl nerodo nuotraukų. Jei sumokėjai, turėtų nuo tos dienos vėl rodyti. Nebent dar nepatvirtintas mokėjimas g.gif
Atsakyti
Nerandu sau vietos - labai nuliūdino tie „čiudai“ su nuotraukom - SM reportažai vienintelė vieta, kur, nepataisomai sugedus kompo kietajam diskui, yra išlikusios mano nuotraukos ax.gif Negi dabar ir jų neteksiu unsure.gif Kai pradėjau rašyt pirmą reportažą, labai nervino nuolatinis nuotraukų nerodymas, tai pasidariau, kad Photobucket‘as pats man kiekvieną mėn. nusiskaičiuotų nuo kr.kortelės po tuos kelis litus ir buvo ramu smile.gif Pernai, rugpjūčio pabaigoj gavau iš Photobucket‘o laišką, kad man pusmetį nebenuskaičiuos pinigų – atseit laimėjau jų įsteigtą prizą (tik nežinau už kokius nuopelnus - jokioj loterijoj tikrai niekada nedalyvavau schmoll.gif ) smile.gif Va, dabar, vasario 28 d. kaip tik tas pusmetis ir pasibaigė - įtariu, kad nuo tos dienos ir pradėjo visų nuotraukų neberodyt ax.gif Tik keista, kodėl vienas rodo, o kitų ne - juk seniau, išnaudojus 10 GB limitą, visų neberodydavo, o dabar neaišku pagal kokius kriterijus atsirenka ką rodyt, o ko ne - limitas šiandien ryte, prieš sumokant, buvo viršytas daugiau nei keturis kartus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurzole @ 2013 03 03, 12:19)
Tavo vietoj parašyčiau jiems ir paklausčiau, kas darosi ir kodėl nerodo nuotraukų. Jei sumokėjai, turėtų nuo tos dienos vėl rodyti. Nebent dar nepatvirtintas mokėjimas  g.gif

Jurzole, tas ir keisčiausia - mokėjimas patvirtintas - gavau iš jų laišką smile.gif Seniau, tik sumokėjus įmoką, iškart visos nuotraukos atsirasdavo, o dabar jau kelios valandos praėjo, bet niekas nesikeičia blink.gif Kažkokia mistika tas naujasis Photobucket‘as... Jei iki vakaro nuotraukos neatsiras, būtinai parašysiu jiems laišką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2013 03 03, 11:35)
Nerandu sau vietos - labai nuliūdino  tie  „čiudai“ su nuotraukom  -  SM reportažai vienintelė vieta, kur, nepataisomai sugedus kompo kietajam diskui,  yra išlikusios mano nuotraukos ax.gif  Negi dabar ir jų neteksiu unsure.gif 

Nepanikuok, nemanau, kad neteksi nuotraukų - gali būti, kad užtruks, kol išsiaiškinsi su Photobucket, bet nuotraukos tikrai neturėtų pradingti. Juolab turint mokamą paskyrą - tada jau tikrai vertėtų anuos į teismą paduot... cool.gif

Beje, savo nuotraukas iš Photobucket juk gali vėl parsisiųsti ir įsirašyti į diską - tada turėsi daugiau nei vieną kopiją ir nebereikės nervintis, kad nepradingtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sambuka** @ 2013 03 03, 09:57)
nesirupink,su regejimu viskas tvarkoj  4u.gif .Vakar vakare,tai tikrai viena kita tik nuotrauka rode,siandien jau daugiau,bet daug nerodo.Gal cia tik pas mane? g.gif

Atsiprasau, siandien ir pas mane regejimas sutriko ne viska matau blush2.gif
Atsakyti
...Sėdėjom niekaip negalėdami atsigrožėt mus supančiu grožiu wub.gif Pagalvojau, nenuostabu, kad šią unikalią vietovę galima išgirsti vadinant aštuntuoju Pasaulio stebuklu – juk vaizdingos baltos travertino terasos Pamukalėj nuo seno laikomos viena populiariausia Turkijos vieta bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

…Pamačius terasose besimaudančius turistus, prisiminiau girdėtą legendą smile.gif Pamukalėje kadaise gyveno mergina, kuri niekaip negalėjo ištekėti, nes buvo labai negraži verysad.gif Niekaip nerasdama sau jaunikio, mergina nusprendė nusižudyti - ji nušoko nuo skardžio ir įkrito į tvenkinį, bet nemirė, o… tapo gražuole smile.gif Kaip tik tuo metu pro šalį ėjo Denizlio miesto lordas – jis taip susižavėjo mergina, kad iškart panoro ją vesti wub.gif Nors tai tik legenda, bet žmonės tikrai tiki gražinančiąja Pamukalės terasų vandens galia drinks_cheers.gif Būtumėt matę rusaites – nesvarbu kokio amžiaus - dauguma ne tik maudėsi terasose (net nekalbu apie Kleopatros baseiną doh.gif ), bet ir pylės Pamukalės kalkinį vandenį į buteliukus bei gražinos veidus kalkiniu “kremu” lotuliukas.gif Tik vat klausimas iškilo, vardan ko jos tai darė – ar dėl Pamukalės vandens gražinančiosios ar gydomosios galios g.gif Juk teigiama, kad mineralinis Pamukalės vanduo turi ir gydomųjų savybių - jis yra naudingas turintiems aukštą kraujo spaudimą, inkstų akmenis, reumatą, nervinį ir fizinį išsekimą, akių bei odos ligas, mitybos sutrikimus ir kitas chroniškas ligas…

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 10 kovo 2013 - 22:21
user posted image

user posted image

...Grįžtam į kempingą smile.gif Reiktų pasirūpinti maisto produktais... Pačioj Pamukalėj yra tik dvi ar trys nedidukės krautuvėlės, kuriose kainos bent keletą kartų didesnės nei visose prieš tai matytose Turkijos parduotuvėse. O ir pardavėjos ten tokios suktos – negana to, kad kainas ir taip nežmoniškai sukėlusios, tai vis dar bando suktybėm papildomai savo kišenę papildyt ax.gif Vakar, kai vyras suabejojo mūsų mokama kaina už maisto produktus, ji akimirksniu stebuklingai vos ne trečdaliu sumažėjo doh.gif Suprantam, kad esam laaaaaaaabai turistinėj ir lankytinoj Turkijos vietoj ir pardavėjų tikslas yra kuo daugiau uždirbti iš žioplinėjančių turistų drinks_cheers.gif Šiandien į Pamukales krautuvėles neisim - nutariam pavažiuot iki artimiausio miestelio smile.gif Super - pasirodo, priėmėm protingiausią sprendimą thumbup.gif
...Vakarėja, vyrukai niekaip neišlenda iš baseino, aš ruošiu vakarienę ir bendauju su namie likusiais artimaisiais... Staiga... sugenda kompas (kaip vėliau pasirodė –tiesiog nepataisomai numirė kietasis diskas verysad.gif ) doh.gif Greitai bandau prasukt savo atminties labirintus – na, amnezija visiška - niekaip neprisimenu ar visos šios kelionės nuotraukos sukeltos į atminties korteles, ar kažkas dar liko tik kompe g.gif O dar ir vaikas, pamatęs mano susirūpinimą ir stresą, tarsteli – betrūksta mums Turkijoj ligoninėj pagulėt doh.gif Pykteliu išgirdus tokias kalbas – kokia ligoninė dar gali būt – rytoj mes jau turim sugrįžt į Europą... Matyt paveikta nenumatyto streso, nebeturiu jokio noro kopti atgal į medvilnės kalną pasigrožėti dievišku saulėlydžiu blush2.gif Baru save už savo tinginystę, bet... lendu į palapinę ir akimirksniu užsnūstu ax.gif Baigiasi mūsų paskutinis vakaras Turkijoj...
Atsakyti
Labai ačiū Aidluka už tokį puikų pasakojimą 4u.gif
Anksčiau ir aš galvojau, kad nėra ko važiuoti į Turkiją, nes atostogauti gulėdama prie jūros nemoku, bet pernai mano dukra su dviem draugais turkais autostopu nukeliavo nuo Stambulo iki Antalijos ir atgal, o dabar dar fantastiška Aidlukos šeimos kelionė - reikės keisti požiūrį ir pamąstyti apie kelionę į šią puikią šalį.

Po 4u.gif 4u.gif 4u.gif visiems trims keliauninkams bigsmile.gif
Atsakyti
Super thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Turkija ir Rumunija automobiliu jau "užrezervuotos" ateičiai. Ačiū už reportažą.
Atsakyti
O aš tai labai laukiu žadėtųjų pipirų. Įdomu į kokią situaciją atvykdami į Turkiją buvote pakliuvę, ir dar svarbiau kaip iš jos išsisukote.
Pasakojimas ir nuotraukos puikūs, skaitai, žaviesi, prisimeni, kartais net nusistebi, buvom, o to nepamatėm mastau.gif
Atsakyti