Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

QUOTE(Cobre @ 2013 02 03, 00:52)
smile.gif  Tai vienas is zinomiausiu papludimiu tose vietose - sis ir dar Patara  mirksiukas.gif  Todel kaip ir privalomas aplankyti, jei jau tose vietose buni  smile.gif

Cobryt, o tu įsivaizduoji, koks nerealybės jausmas aplankė, kai visiškai nieko apie jį nežinant, bac prieš akis ėmė ir išdygo ši grožybė wub.gif Net gėda pasakyt, šįkart taip „atsakingai“ ruošiaus kelionei, kad... net nenutuokiau apie jo egzistavimą ir tik grįžus namo internete pamačiau begalę nuotraukų iš šio rojaus kampelio blush2.gif
QUOTE(Almera @ 2013 02 03, 08:20)
o sitas grozis kaip vadinasi? Kaip ji surasti... jei kada busim tose vietose?

Almera, KAPUTU šis gražuolis vadinas wub.gif O rast jį galima, tiksliau, nepamatyt jo neįmanoma, važiuojant iš Kaš‘o ir Kalkan‘ą ar atvirkščiai – iš tolo šviečia žodžiais nenusakomų atspalvių pakrantė bigsmile.gif


-----------------------

...Na, gal nepamaišys, dar keletas šėlstančių bangų vaizdelių wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2013 02 03, 10:07)
Cobryt, o tu įsivaizduoji, koks nerealybės jausmas aplankė, kai visiškai nieko apie jį nežinant,

Siaip tokie atradimai yra kazkas nuostabaus kelioneje, o cia juk siaip ar taip i desimtuka turkijos graziausiu papludimiu ieina atradimas biggrin.gif . Ir net nebutinai tokie, jie gali buti net ir menkesni, tiesiog labai smagu netyciukais tapti "atradeju". Taciau vat tas mane ir baugina, kad nezinant gali imti, kazkur pasukti neprivaziavus, kazkur gal skubeti ir tiesiog nestabteleti ar nepasukti kokio kilometro i sona, kai nezinai. Pernyksteje mano kelioneje taip ir nutiko - buvau visai salia grozio, o neaplankiau, nes nezinojau verysad.gif Na, bet jus megejai grizti, tai jums gal kitaip viskas biggrin.gif
Kiek esu skaiciusi, tai Kaputas retai kada buna be bangu. Ziuriu ir jus su bangomis pasibuvote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2013 02 03, 10:07)
Almera, KAPUTU  šis gražuolis vadinas wub.gif 

Oi, negaliu, pasirodo, net pavadinimo nebesugebu teisingai parašyt cool.gif KAPUTAS tas pliažas vadinas rolleyes.gif
QUOTE(Cobre @ 2013 02 03, 12:56)
Siaip tokie atradimai yra kazkas nuostabaus kelioneje, o cia juk siaip ar taip i desimtuka turkijos graziausiu papludimiu ieina atradimas  biggrin.gif . Ir net nebutinai tokie, jie gali buti net ir menkesni, tiesiog labai smagu netyciukais tapti "atradeju".

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(Cobre @ 2013 02 03, 12:56)
...Taciau vat tas mane ir baugina, kad nezinant gali imti, kazkur pasukti neprivaziavus, kazkur gal skubeti ir tiesiog nestabteleti ar nepasukti kokio kilometro i sona, kai nezinai.  Pernyksteje mano kelioneje taip ir nutiko - buvau visai salia grozio, o neaplankiau, nes nezinojau  verysad.gif Na, bet jus megejai grizti, tai jums gal kitaip viskas  biggrin.gif

Mane ir baugina, tie "pravažiavimai" pro šalį, bet pažadu sau kada nors sugrįžti ir lengviau pasidaro ax.gif Va, Kaš'o apylinkėse tikrai labai daug grožių praleidom, bet šįkart širdis neskaudėjo - net nekilo abejonės, kad galėtume čia negrįžt drinks_cheers.gif Ir išvis, man į Turkiją dar bent porą kartų būtinai reikia nuvažiuoti rolleyes.gif
QUOTE(Cobre @ 2013 02 03, 12:56)
Kiek esu skaiciusi, tai Kaputas retai kada buna be bangu. Ziuriu ir jus su bangomis pasibuvote wub.gif

Na, juk turėjo kada nors, kur nors ir mums pasisekt - juk visą žiemą svaigau nuo tavo kataloniškųjų ir nuo Rooso juodkalnietiškųjų bangų wub.gif Jau, kai Juodoji jūra Bulgarijoj "užbangavo", padebesiais skraidžiau drinks_cheers.gif O čia išvis devintam danguj atsidūriau...gaila tik, kad neilgam...tėškiaus į žemę iš to dangaus parašiuto net nespėjus išsiskleist blink.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 03 vasario 2013 - 15:44
...Paplūdimy praleidžiam gerą pusdienį...man jau ima kažkiek pabosti ir maudynės, ir, tuo pačiu, nieko neveikimas ax.gif Perkratau galvoj ryte suplanuotą maršrutą – dar visai įmanoma šiandien aplankyt visai netoliese esantį didžiausią ir seniausią senovės Likijos miestą – Xanthos wub.gif Pasidalinu planais su vyrukais, paskubinu juos baigt maudynes blush2.gif O jie vis dar penkių minutėlių prašo ir prašo... niekaip negali atsisveikint su įspūdingom jūros bangom wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

...Galų gale maniškiai patenkinti grįžta į krantą smile.gif Galėsim tuoj važiuot... Sėdėdama po skėčiu dar mosteliu jiems - pažiūrėkit, kokio didumo banga ateina bigsmile.gif O toliau viskas vyksta kaip baisiausiam ir slogiausiam sapne...tikrai nesitikėjom, kad ta didžiulė banga „ateis“ net iki mūsų doh.gif Aš iš vis pasijaučiau kaip kokio cunamio užklupta... mane, sėdinčią, banga užliejo taip, kad tik galva nesušlapus teliko doh.gif Visa laimė, kad spėjau sugriebt rankinę ir iškelt virš galvos – dar akimirka ir būtų ji „nuplaukus“ į jūrą, kaip ir daugumos turistų, patekusių į visiškai netikėtas gamtos žabangas, daiktai verysad.gif Net neįsivaizduojat, kokia panika apėmė žmones, bandančius išgelbėt savo daiktus... juk rankinėse ne šiaip kokie daiktai, o dokumentai, piniginės doh.gif Žodžiu, tikrai niekas negalėjo pagalvot, kad viena vienintelė banga nuostabiausią ROJŲ akimirksniu gali paverst tikrų tikriausiu PRAGARU blink.gif

...Su vyru dar pasidžiaugiam, kad spėjom savo daiktus išsaugot, bet...banga palengva atslūgsta...ir aš...šalia kojos pamatau.... savo fotiką...šlapią šlaputėlį swoon.gif Jėzau, negaliu patikėt, negi jis ne rankinėj buvo įdėtas swoon.gif Nebegaliu susivaldyt... „dūdų orkestras“ akimirksniu užgroja ir ašaros kaip pupos upeliais pabyra, kaimynai neša servetėles, bet nebežinau ką valyt... fotiką ar ašaras cray.gif Paprasčiausiai pasijaučiau, kaip mažas vaikas, netekęs pačio brangiausio ir mylimiausio savo žaisliuko cry.gif Aišku, ašarodama, dar spėju ir savo vyrukus apkaltint – jei ne tos niekaip nesibaigiančios jų penkios minutės, seniausiai būtume iš čia išvažiavę verysad.gif Deja, kaltų nėra jokios prasmės ieškot - kaltinimai tikrai nieko nebepakeis drinks_cheers.gif Matyt likimas nusprendė, kad dar mažai išbandymų per šią kelionę patyrėm ir panoro šiek tiek druskos įbert... Deja, truputį neapskaičiavo, ir šliūkštelėjo taip, kad mažai nepasirodė unsure.gif

...Simboliškas, vienas paskutiniųjų, net šešis metus drauge su manim keliavusios ir beveik visą Europą aplankiusios, nuostabiosios mano muilinukės kadras wub.gif

user posted image

Pst. Beje, grįžus namo, po savaitės, savo miesto lombarde, netyčia aptikau lygiai tokią pat, beveik nenaudotą, muilinukę thumbup.gif Nors suprantu, kad protingiau būtų buvę pirkt naują, tobulesnį, fotoaparatą, griebiau ją net negalvodama...per daug širdžiai mielų akimirkų jos dėka kelionėse teko (tikiuos - ir dar teks) išgyvent wub.gif
Atsakyti
...Vyrukai, nebežinodami kaip mane nuramint, pažada važiuot iki artimiausio miesto ieškot fotoprekių parduotuvės ir nupirkt man fotiką... Šiek tiek nurimstu - suprantu, kad tokio, kokį turėjau tikrai negausiu, bet šią akimirką tiks belekoks – svarbu, kad tik veiktų drinks_cheers.gif Esam šalia Kalkano – nors jis ir mažutis, bandykim ir čia laimės paieškot... Pasivaikščiojam jaukiom Kalkano senamiesčio gatvelėm, bet ko ieškom, deja, nerandam. Kągi, belieka judėk iki Fetijos... Staiga, Kalkano pakrašty, pamatau parduotuvės iškabą...Elektroniks bigsmile.gif Šaukiu vyrui stot... Na, vidury gatvės tikrai nesustosim, belieka išvažiuot iš miestelio, o tada apsisukus grįžt į mano pamatytą parduotuvę drinks_cheers.gif

...Grįžtam, stovim sankryžoj – priešais mano minėta parduotuvė, staiga kažkas trakšt brakšt ir ...sankaba nebeišsimina ax.gif Na ką, bėdos po vieną juk nevaikšto – negana to, kad fotiko neturiu, tai dar ir mašina sugest sugebėjo doh.gif Tuoj prie mūsų, iš savo mašinų, pribėga keli vyrukai, padeda nustumt mašiną nuo kelio. Kol maniškiai galvoja ką daryt, aš lekiu į parduotuvę... Nors parduotuvė gana didelė, deja, ir čia fotikų nerasta verysad.gif Nusiminus išeinu lauk... žiūriu mano vyrukai pareina iš šalia esančios autoplovyklos su kažkokiu vyruku g.gif Pasirodo, mano brangusis jau ir mašinos gedimą nusistatė – trūko sankabos šlangutė... Bereikia autoservisą susirast, kur ją pakeist galėtų drinks_cheers.gif Šiek tiek neramina tai, kad veiksmas vyksta pavakary – jau beveik 17 val., kaži ar šiandien koks autoservisas mus dar priims g.gif Autoplovykloj sutiktas vyrukas bando padėt – skambina savo draugams ir tariasi dėl mūsų priėmimo... Kadangi pats nelabai kalba angliškai, duoda ragelį mūsų sūneliui – moteriškas balsas kitoj ragelio pusėj primygtinai siūlo važiuot iki Fetijos, bet mes juk negalim – mes nepajudam iš vietos doh.gif Ji šiek tiek pagalvoja ir sako - ok, bandysim spręst problemą vietoj – palaukit 10 min. - tuoj suieškosim meistrą vietiniam autoservise smile.gif Ir išties, nepraeina nė 10 minučių, apvažiuoja meistriukas (visiškai nė žodžio nesuprantantis angliškai), apžiūri mašiną – su savo telefoninės kolegės pagalba, patvirtina mano vyro nustatytą mašinos „diagnozę“ ir išvažiuoja atsivežt šlangučių thumbup.gif Būtumėt matę, kokią krūvą, jų atsivežė... aišku, jų tarpe ir mums tinkanti atsirado drinks_cheers.gif Dar kelios minutės ir mūsų mašiniukas vėl kuo puikiausiai važiuoja bigsmile.gif Na, respect, lenkiu galvą ir sužavėta esu Turkijos meistriukais thumb_yello.gif Super – kaži ar kitoj šaly, tiesiog gatvėj, būtume buvę taip operatyviai „patvarkyti“...juk nuo gedimo nespėjo net valanda praeit g.gif Susimokam, atsisveikinam su savo šauniaisiais gelbėtojais ir važiuojam toliau...

Papildyta:
...Vyras, dar pasidžiaugia, kad aš pastebėjau tą parduotuvę ir prašiau sugrįžt – kaži kaip būtų reikėję suktis iš susidariusios padėties, jei sugedę būtume kur nors užmiesty g.gif Ech, net šiurpas nukrato... Kaip gerai, kad likimo Angelas dar visiškai mūsų neapleidžia, o tik išbandymus karts nuo karto pasiunčia drinks_cheers.gif Viliamės, kad šis išbandymas jau paskutinis per mūsų kelionę bus drinks_cheers.gif Ai, dar brangusis manęs paklausia: ar spėjai suvokt, kad mašina ką tik buvo sugedus g.gif Na, atsakau - nelabai, aš dar fotiko neturiu verysad.gif Nežinau, kaip tie durni žodžiai man išsprūdo, ale juokės maniškiai susiriesdami dar ilgai iš mano blondiniškumo... matai, kad mašina nevažiuoja visiškai ne problema, problema, kad nėra kuo tos mašinos nufotkint lotuliukas.gif Ką ir besakyt, anekdotus gyvenimas sukuria blush2.gif

...Važiuojam toliau, vyras pamato posukį į Xanthos, gal sukam g.gif Na, nesukam tikrai nesukam – nėr ko juoktis iš manęs, bet fotiko aš vis dar neturiu... važiuokim greičiau į Fetiją drinks_cheers.gif Fetijoj randam didžiulį Kipa (ala mūsų Maxima tik nesulyginamai didesnį) prekybcentrį. Aš, ištikimoji Sony gerbėja, gaunu mažutį Sony DSC W620 fotoaparatą, prisiperkam visokių skanumynų ir važiuojam į Olu Deniz‘ą – ten šiąnakt nakvosim wub.gif

...Įsikuriam kempinge, palieku fotoaparatą krautis, o patys keliaujam į miestelį bigsmile.gif Maudomės dieviškoj žydrojoj lagunoj, vyrukai, norėdami nuramint mano nervus, sugalvoja išvaduot šįvakar mane nuo maisto gamybos ir pasiūlo nueit į kavinukę paskanaut kebabų bei išgert Efesiuko thumbup.gif Vakaras nuostabus, alus apsvaigina, tik man niekaip nepraeina liūdesys - labai trūksta galimybės pažvelgt į pasaulį per objektyvo akutę unsure.gif Ech, geriau nebeerzinsiu savo vyrukų – keliaukim ilsėtis... diena šiandien buvo gana sudėtinga... ne kasdien tenka pabuvot ir ROJUI, ir PRAGARE ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2013 02 03, 01:18)
– ROJŲ ATRADAU wub.gif  wub.gif  wub.gif ]

Žinai, kartais vien dėl tokių vietelių kelionė tampa pačia pačiausia thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
22 diena.

...Visą naktį prasivartau negalėdama užmigti – matyt vakarykščiai įvykiai tiek paveikė, kad pasąmonė vertė ne ilsėtis, o rimtai pamąstyt, ką per likusias kelionės dienas norėtume dar pamatyt g.gif Galvojau galvojau, dėliojau dėliojau – laiko liko nebedaug, o planų tiek, kad kelionės galo nesimato doh.gif Galva susisuko nuo naktinių fantazijų - tikuos rytas bus protingesnis už vakarą ir visi trys rasim idealiausią maršrutą kelionės pabaigai smile.gif Apmąstymuos paskendus net nepajuntu kaip išaušta rytas - nors dar labai anksti, keliuos, verdu kavą ir išbandau savo fotiką... Randu pirmas „manekenes“ wub.gif

user posted image

user posted image

...Rezultatas nei patinka, nei labai nuvilia, bet nusprendžiu savo priekaištais nebekelt audros vandens stiklinėj ir nebegadint nuotaikos nei sau, nei savo brangiausiems žmonėms rolleyes.gif Juk jie labai stengės, kad aš kuo greičiau gaučiau fotoaparatą - gavau ir tyliu wink.gif Geriau einu pasivaikščiot po kempingą smile.gif Ką galėčiau pasakyt apie šį „Jūros arkliuką“ g.gif Nieko ypatingo - tiesiog labai gražioj vietoj esantis kempingas ir tiek drinks_cheers.gif Nors, abejoju, ar Olu Deniz'o apylinkėse išvis yra negražių vietų schmoll.gif

http://www.seahorseb...a...=home&d=ENG

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
... Kempingo paplūdimys smile.gif Ar žinot, ką reiškia Olu Deniz‘o pavadinimas g.gif Mirusią jūrą... kodėl... čia vanduo niekada nebanguoja verysad.gif Ir išties, kempingui priklausanti jūros dalis labiau priminė ežerą nei jūrą blink.gif Labai keista buvo maudytis toj jūroj – nejūroj.... „gyvoj“ jūroj maudynės tikrai nesulyginamai smagesnės drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Pabunda vyrukai - pasidalinu savo naktinėm fantazijom smile.gif Jie negali patikėt, kad aš išdrįsau taip drastiškai pakeisti kelionės planus, bet lieka patenkinti thumbup.gif Na ir kas, kad pamatysim gerokai mažiau nei planavom – svarbiausia, kad be jokio lėkimo, galėsim pasimėgaut likusiom kelionės akimirkom drinks_cheers.gif O kas liks svajonėse – telieka – bus didesnis stimulas norėt sugrįžt į nematytąją Turkijos dalį drinks_cheers.gif
...Pamaitinam raguotąją kempingo gyventoją bigsmile.gif

user posted image

...Susikraunam daiktus ir važiuojam toliau pažint Turkijos smile.gif

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Aruna @ 2013 02 04, 15:11)
Žinai, kartais vien dėl tokių vietelių kelionė tampa pačia pačiausia  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nuostabus reportažas...aš susirgau priklausomybe šiam pasakojimui, ačiū labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif ir laukiu kas bus toliau.
Atsakyti
Uzuojauta del foto aparato, tiek nuotraukos tiek pasakojimas nuostabus.
Dekui uz smagias akimirkas ir pazadintus prisiminimus skaitant nuostabia keliones istorija. wub.gif
Atsakyti
Alabalabadudu, As ir tu - AČIUKS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
------------------------

...Prasukam pro Olu Deniz miestelį – vakar smagiai čia pavakarojom drinks_cheers.gif Ką gi, jei jau nusprendėm, kad Drugelių slėnis (Kelebek Vadisi), pavaikščiojimas po apleistą Kayakoy miestą, plaukimas Dalyan‘o upe ir dar keletas smagių vietelių, liks tik svajonėse, grįžtam į Fetiją ir sukam link Saklikento tarpeklio smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Įsukam į keliuką, vedantį link mūsų svajonės, ir aptinkam pilnas pakeles va tokių gražuolių wub.gif Aišku, šios kekės pamalonina ne tik akis – negalim juk pravažiuot neparagavę šių skanumynų rolleyes.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Spėkit, kas čia g.gif Pamatę nukabinėtus medžius šiais dalykėliais, pagalvojom, kad čia kažkokios puodynės ar ąsočiai bigsmile.gif Tik niekaip nesupratom, kam jos gali būt naudojamos – juk kakliukas toks siauras g.gif Neseniai žiūrėjau Travel kanalą, ir akys užkliuvo už mūsų matytų puodynių - ąsočių... juokiaus iki nukritimo.... pasirodo čia ... paprasčiausi moliūgai lotuliukas.gif Atidžiai apžiūrėjau nuotraukas – gi iš tikro, tos ala puodynės – ąsočio viršuj ne šniūriukas parištas, o tiesiog sudžiūvęs stiebas blink.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Karts nuo karto sustodami paganyt akis į aplink šmėžuojančius kalnus, palengva artėjam link Saklikento tarpeklio bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Gal kas norėtų pirtelėj pasėdėt – juk lauke tik koks +40 cool.gif

user posted image
Atsakyti
...Prieš akis, aukštų Tauro kalnų apsuptas, Saklikento tarpeklis bigsmile.gif

user posted image

user posted image

...Iš tarpeklio ištekanti kalnų upė smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Perkam bilietus (kiek pamenu, už suaugusius sumokam po 5 TL, už vaiką perpus pigiau) ir keliaujam į tarpeklio gilumą smile.gif Vaizdeliai pasakiški, tik gaila, kad nuotraukos tragiškos - toj nuostabioj vietelėj labai man trūko mano senosios muilinukės ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Va, ir pirmoji kliūtis pasiekta – reikia sraunų ledinį upelį perbrist bigsmile.gif Atrodo paprasta, bet taip tik atrodo – srovė tokia galinga, kad, rodos, dar akimirka ir išvers iš kojų doh.gif Patarimas visiems, kas planuoja pamatyt šį gamtos šedevrą – būtinai apsiaukit tvirtai ant kojų besilaikančius batus, t.y. kokius kedukus, basutes ar vandens batus drinks_cheers.gif Nemažai žmonių matėm su tapkutėm, tai, pasikėkit, kelionė jiems pasibaigė galima sakyt net neprasidėjus – vandens srovė akimirksniu (jei ne šioj, tai kitoj vietoj) pasiglemžė jų avalynę, o basom eit šiuo tarpekliu nelabai įmanoma schmoll.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti