Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

...Pamatom trąsos žemėlapį bigsmile.gif Dabar jau mano vaikinai kuo puikiausiai gali įsivaizduoti tokia nuostabi atrakcija jų laukia kanjono pabaigoj wub.gif thumbup.gif

user posted image

...Pasidžiaugę tuo, ką neužilgo pamatysim, keliaujam toliau bigsmile.gif Kuo toliau, tuo labiau vaizdai gražėja wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
....Prieinam pėstiesiams pasiekiamo kanjono pabaigą wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

....Vyrukai tempia ant savo kūnų hidrokostiumus ir rengiasi šturmuot pačią įspūdingiausią kanjono vietą thumbup.gif

user posted image

user posted image

...Iš laimės tiesiog alpstanti mano brangiausioji saulė, jau pasiruošęs gyvenimo iššūkiams wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

...Na ką, net ašarą nubraukiu išlydėdama savo vyrukus į „karą“ ax.gif O pati lieku "manekenų" apsupty - galėsiu bent į juos žiūrėdama įsivaizduoti kokiam "mūšy" kaunasi mano brangiausieji cool.gif lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Sėdžiu prie stalelio, gėriuos mane supančiais vaizdais, pasikalbu su gėrimų pardavėju smile.gif Įdomu, iš kur jis taip gerai moka rusų kalbą g.gif Nusijuokia – nusikaltimas šiam regione būtų nemokėt rusų kalbos... juk čia „rusai“ valdo lotuliukas.gif Kaip tai rusai valdo... nesuprantu g.gif Bent jau mes dar nei vieno ruso per visą savo kelionę nesutikom... Nusijuokia – sutiksit tikrai ne vieną sutiksit... Na, nebesigilinu... nieko prieš neturiu prieš mūsų gana artimus kaimynus drinks_cheers.gif

user posted image

...Toliau laukiu savo vyrukų, kaži kaip jiems ten sekas g.gif Tas laukimas greit pabosta... Na, aš nebūčiau aš, jei ko nors nesugalvočiau drinks_cheers.gif Nors esu prigrąsinta savo vyrukų jokiu būdu nesugalvot lyst į vandenį (plaukti juk nemoku cool.gif ), vis dėlto neištveriu blush2.gif Paprašau savo naujojo draugelio pasaugot daiktus, imu į rankas fotiką ir su visais rūbais brendu į ledinį vandenį thumbup.gif Kaip gera... Kaip vėsu... Ech, gaila tik, kas esu gana žemo ūgio...netoli tenueinu... greitai pajuntu, kad iš vandens kyšo vien tik mano galva verysad.gif Galvoju, jetus, pamatytų dabar mane mano vyrukai, nudėtų vietoj gun_rifle.gif Na, bet nepamatė, o rizikuot tikrai vertėjo - nors mažytį lašelį gražiojo kanjono pamačiau wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aidluka, ačiū Jums už nuostabius fotoreportažus wub.gif Visas Jūsų keliones skaičiau kartu su vyru ir tik jų dėka maniškis pagaliau nori keliauti thumbup.gif Iki šiol keliaudavau aš viena su drauge per kelionių agentūras, o Jūsų reportažų sužavėtas šiais metais ir mūsų tėtis nori keliauti automobiliu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandenė @ 2013 01 05, 22:25)
Aidluka, ačiū Jums už nuostabius fotoreportažus  wub.gif  Visas Jūsų keliones skaičiau kartu su vyru ir tik jų dėka maniškis pagaliau nori keliauti  thumbup.gif  Iki šiol keliaudavau aš viena su drauge per kelionių agentūras, o Jūsų reportažų sužavėtas šiais metais ir mūsų tėtis nori keliauti automobiliu  thumbup.gif  wub.gif

Vandene, dėkui 4u.gif Labai labai džiaugiuos Jūsų šeimynos pasirinkimu (be abejo, labai smagu, kad ir aš tam pasirinkimui turėjau įtakos wub.gif ) ir linkiu įspūdingos kelionės thumbup.gif 4u.gif Šiaip, aš tikrai neturiu nieko prieš prieš jokį keliavimo būdą - jei neturėčiau savo šoferuko, manau, mielai sėsčiau į autobusą ir važiuočiau kur akys veda drinks_cheers.gif Svarbiausia, manau, yra tai, kad išvis yra noras ir galimybė keliauti drinks_cheers.gif Bet, mano subjektyvia nuomone, tokios laisvės, tokios nepriklausomybės, kokią sau gali leisti keliaujant automobiliu, nesuteiks joks kitas keliavimo būdas drinks_cheers.gif Aišku, nesakau, kad viskas kelionėse visada einas kaip sviestu patepta – tikrai pasitaiko ir nuovargio, ir kokių tai rūpesčių ar nenumatytų problemų, bet tie negerumai gana greitai užsimiršta ir nublanksta drinks_cheers.gif Lieka tik patys gražiausi kelionės prisiminimai ir nenumaldomas noras vėl kažkur išlėkti - juk Europa tokia nuostabi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
...Patenkinta grįžtu į krantą - ledinis vanduo labai maloniai atgaivino thumbup.gif Draugelis atneša karštos arbatos bigsmile.gif Noriu sumokėt - jokiu būdu nesutinka priimti pinigų ax.gif Jam labiau rūpi sužinot, kaip mes iš Lietuvos su mašina tokį kelią sugebėjom atvažiuot g.gif Papasakoju, nors iš tikro ką čia pasakot – juk tiesiog važiavom, važiavom ir atvažiavom lotuliukas.gif

user posted image
`
...Pagaliau grįžta mano vyrukai wub.gif Nors ir nusikalę, nors ir sušalę, bet laimingi laimingi thumbup.gif Sūnelis puola man ant kaklo ir padėkoja už nuostabiausią gimtadienio dovaną... apsižliumbiu... iš laimės cray.gif Lekiu pas savo draugelį arbatos sušąlusiems savo vyrukams (šiaip ne taip įsiūlau pinigus bent už juos) ir tiesiog pasineriu į jų pasakojimą rolleyes.gif Įspūdžių tiek, kad neužsičiaupdami vienas per kitą pasakoja savo nuotykius... Gaila tik, kad "vaizdiškai", savom nuotraukom, negaliu pailiustruot to, ką mano brangiausieji išvydo verysad.gif Šįkart į pagalbą pasitelkim visagalį internetą ir pasigėrėkim keletu vaizdų iš šios vietelės wub.gif

http://www.panoramio.../photo/14059901

...Gal dar reiktų keletą žodžių parašyti apie patį plaukimą g.gif Manau, abejoti - plaukti ar neplaukti – net neverta schmoll.gif Neišbandžius šios superinės pramogos, Göynük kanjonas tikrai praranda nemažą dalį savo žavesio drinks_cheers.gif Mano vyrukų patarimas plauksiantiems - jokiu būdu neplaukit po vieną – tikrai yra vietų kur reikalinga kito žmogaus pagalba drinks_cheers.gif Juk tikrai būdų gaila, įveikus tik pusę kelio, nepamatyt pačios kulminacijos ir apsisukus grįžti atgal verysad.gif Maniškiai nuo tokio „likimo“ išgelbėjo vieną rusą, tai tas toks dėkingas buvo, kad, kiek kartų sutikom jo šeimyną, tiek kartų maniškiams dėkojo už ištiestą pagalbos ranką lotuliukas.gif Dar mane kankino klausimas, o gal vis dėlto aš be reikalo neplaukiau, gal mano nemokėjimas plaukti būtų nepagadinęs plaukimo g.gif Deja, išgirdau griežtą ne... Nemokėjimas plaukti tikrai ne bėda – juk nuo „paskendimo“ gelbėja liemenės, bet trąsoj yra labai stačių vietų, kurios įveikiamos tik virvės pagalba... o taip kilti į viršų aš tikrai bijočiau verysad.gif Na, išgirdus atsakymus, nudžiugau - nors tiek gerai – nereiks graužtis dėl to, kad vėl kažko nepadariau drinks_cheers.gif

Papildyta:
...Na, viskas, atsisveikinu su savo draugu, mano vyrukai eina persirengti smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
....Netrukus, su puikia nuotaika ir tiesiog dainuojančiom širdim... palengva palengva... tiesiog vilkdami koją už kojos (toks jausmas, bent taip norėdami pratęsti širdžiai mielas akimirkas blush2.gif ) keliaujam atgalios wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aidluka, jau kiek grožiu parodei wub.gif Tos pasakojimo dalies apie Turkiją labiausiai ir laukiau, na ir neveltui thumbup.gif
Žinai, tie paskutinėse foto neasfaltuoti keliukai man baisiau nei aukštis ax.gif Garantuoju-oro baliono krepšy paprasčiau mirksiukas.gif
Gal, kad pati labai noriu pamatyt Nemrut Dagą, tai baisulingai gaila, kad ir tavo akimis nepamatysiu. O labiausiai pavydžiu (baltai čia) tai laisvo grafiko Kapadokijoj ir jau taip įsijungė seilėtekis Turkijos skanumynams, čia kaip Italijos picos, vaizdas atgaivina skonį. Žodžiu viskas labai įdomu ir gražu 4u.gif
Atsakyti
O jau kokį grožį matėt, baltai pavydžiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2013 01 07, 12:00)
O jau kokį grožį matėt, baltai pavydžiu  wub.gif

user posted image
Ačiū Aidlukai ir jos fainam fotikui, man irgi tokio norisi
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2013 01 06, 19:26)
Aidluka, jau kiek grožiu parodei wub.gif Tos pasakojimo dalies apie Turkiją labiausiai ir laukiau, na ir neveltui thumbup.gif
Žinai, tie paskutinėse foto neasfaltuoti keliukai man baisiau nei aukštis ax.gif Garantuoju-oro baliono krepšy paprasčiau mirksiukas.gif
Gal, kad pati labai noriu pamatyt Nemrut  Dagą, tai baisulingai gaila, kad ir tavo akimis nepamatysiu. O labiausiai pavydžiu (baltai čia) tai laisvo grafiko Kapadokijoj ir jau taip įsijungė seilėtekis Turkijos skanumynams, čia kaip Italijos picos, vaizdas atgaivina skonį. Žodžiu viskas labai įdomu ir gražu 4u.gif

Ingel, smagu, kas manoji Turkija patinka 4u.gif Tavoji buvo mūsų kelrodė žvaigždė pačioj Turkijoj - ko savom akim negalėjom pamatyt, žiūrėjom tavojom... ir oro balionu Kapadokijoj su tavim „paskraidėm“, ir Žaliuoju kanjonu „praplaukėm“ wub.gif

...O tie keliukai, žinok, visai nebaisūs – tiesiog čia ne keliukas, o visas kelias drinks_cheers.gif Juo net didžiulis džipas kiekvieną dieną po kelis kartus pravažiuoja smile.gif Ryte veža darbuotojus į darbą, o dieną....rusus, tinginčius pajudinti savo užpakalius, beveik iki pat gražiausios kanjono vietos atveža ...belieka tik patiems „praplaukti“ tą, jokiu kitu būdu nepasiekiamą, kanjono vietelę blink.gif

...Daug ko Turkijoj nepamačiau, bet labiausiai gailiuos, kad Nemrut Dagas šįkart taip ir liko neišsipildžiusia svajone ax.gif Na, bet tikiuos, gal kada nors ir jai lemta bus išsipildyt drinks_cheers.gif Bet kokiu atveju – nemanau, kad Turkijoj buvom paskutinį kartą...

QUOTE(spyglele @ 2013 01 07, 12:00)
O jau kokį grožį matėt, baltai pavydžiu  wub.gif

Spyglele, aš ir pati sau pavydžiu...tokie geri jausmai aplanko prisiminimais klajojant po gražiąją Turkiją wub.gif

QUOTE(roosas @ 2013 01 08, 08:51)
Ačiū Aidlukai ir jos fainam fotikui, man irgi tokio norisi

Ech Roosai, mano fainuolė muilinukė... po 2,5 paros... dieviškam paplūdimy... užlieta didžiulės bangos... paskendo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
...Dar lašas Göynük kanjono smile.gif ...Upė, toks jausmas, visai kitom spalvom nei ryte sutviskus wub.gif

user posted image

user posted image

...Neatsiejama Turkijos dalis rolleyes.gif Be šito dalykėlio tikriausiai neįsivaizduojamas nei vienas Turkijos regionas drinks_cheers.gif

user posted image

...Sugrįžom prie ežeriuko smile.gif Maniškiai nutaria nusiplaut kelio dulkes ir neria į vandenį doh.gif

user posted image

user posted image

...Pageidaujantys gali išbandyt ir šią smagią pramogą thumbup.gif Norėjau mūsų jubiliatą įkišt į šią kilpą, bet tas nesutiko ax.gif Anot jo, nieko naujo nepatirs - Lietuvoj pramogų parkuose jau ne kartą yra išbandęs šį malonumą blink.gif

user posted image


Papildyta:
...Paskutiniai Göynük kanjono vaizdeliai bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Grįžom smile.gif Rodyklė prie pat įėjimo į kanjoną... Tik dabar pastebiu, kad yra dar viena – 10 km trąsa blink.gif Įtariu, ji irgi turėtų būt įspūdinga... juk aplink tokie gražūs, tokie aukšti Tauro kalnai wub.gif

user posted image

...Na, bet mums, tokiems „patyrusiems“ žygeiviams, tikrai pakako ir tos trumposios trąselės drinks_cheers.gif Išeinant, bilietų pardavėjas klausia – ar patiko g.gif Ne tas žodis, kad patiko – tiesiog nuostabiai praleidom vieną iš įspūdingiausių savo kelionės dienų wub.gif Viskas buvo tiesiog tobula drinks_cheers.gif Na, bet tobulos dienos irgi baigiasi... Važiuojam į Beldibi – ten esu nužiūrėjus kempingą nakvynei smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 09 sausio 2013 - 22:32