Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

QUOTE(Aidluka @ 2012 10 26, 22:01)
...mano fotoaparatas, senutėlė, seniai nebegaminama muilinukė Sony DSC H9

Nu jau muilinytė lotuliukas.gif Pernai ir aš šitą gėrį paaukojau kelionių dievams verysad.gif Superinis fotoaparatas. Dabar turiu jo palikuonį. Labai protingas, dar ne viską išmokau...

Bulgarija wub.gif

Aidluka, ir kodėl aš čia įlindau... Reikėjo dar palaukt, kol tie pipirai pasirodys... Nu akmuo ant krūtinės guli nors tu ką... Kaip dabar užmigt g.gif
Apie Turkiškus vaizdus iš vis tyliu... Viską nulems dabar pipirai - kur jie, kodėl ir kokie... Netikiu, kad padarėt kažkokį nusikaltimą, tai už ką jus tada tris dienas baust g.gif Aaaaaaa... Greičiau.....
Atsakyti
jazau jazau, nu puolu į kojas, nes Tavo nuotraukų dėka, mano vyras užuot kaip paprastai piestu stojęs prieš Turkiją, pasakė : o gal davai varom kitais metais? blink.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juki @ 2012 11 06, 10:46)
Nu jau nuotraukų grožis... doh.gif  smile.gif  doh.gif Ir man atrodydavo ta turkija kažin kur toli,bet dabar labai domin,kas toliau laukia-negi pradėsiu norėt? bigsmile.gif Tokia tolybė..Laukiu tęsinio 4u.gif

QUOTE(jokubaite @ 2012 11 06, 14:09)
Aidluka dėl paskutiniųjų vaizdų ir aš praryčiau kokį "pipirą" net be alaus  blink.gif

QUOTE(Kapsė @ 2012 11 06, 22:13)
jazau jazau, nu puolu į kojas, nes Tavo nuotraukų dėka, mano vyras užuot kaip paprastai piestu stojęs prieš Turkiją, pasakė : o gal davai varom kitais metais?  blink.gif  clap.gif  wub.gif


Mergaitės, dėkui visoms už širdžiai mielus žodžius 4u.gif Iš tiesų - na nėra gi tos mano nuotraukos jau labai gražios, bet vistiek... labai smagu kad patraukia dėmesį thumbup.gif Pabandysiu dar labiau "užkabliuot" Jus Kapadokija wub.gif

13 diena.

...Aušta. Pusė penkių. Telefonas nepaliaujamai skamba ragindamas keltis ax.gif Nu toks saldus miegas, taip nesinori net pasijudint doh.gif Vis spaudžiu ir spaudžiu snaudimo režimą... vėl užsnūstu blush2.gif Tik staiga girdžiu vyro balsą, kuris veikia daug labiau nei žadintumas – PRAMIGOM... VEIKSMAS JAU SENIAI PRASIDĖJĘS doh.gif Ech, per tą savo tingėjimą netyčia visiškai išjungiau telefoną doh.gif Ačiū dievui, kad mano brangusis yra ankstyvas vyrurėlis... tik pusvalandį pražiopsojom thumbup.gif Strimgalviais lekiam lauk iš palapinės... ir ... beveik netekę amo stebim dangų wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Žvilgnis nukrypsta į kempingo daržą, o ten... vienas po kito galvas kelia gražuoliai balionėliai wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

...Kai kurie balionai pavieniui jau aukštybėse sklando smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Tolumoj šmėžuoja Uchisaras wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...O čia balionais „padekoruotas“ Goreme miestelis ir jį supančios uolos wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Kažkam kelionė padangėm jau baigiasi ax.gif

user posted image

Papildyta:
...Kempingas irgi pasipuošęs thumbup.gif Na, argi gali būti kas gražiau už tokį įspūdingą rytą wub.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2012 11 06, 23:01)
Mergaitės, dėkui visoms už širdžiai mielus žodžius 4u.gif Iš tiesų - na nėra gi tos mano nuotraukos jau labai gražios, bet vistiek... labai smagu kad patraukia dėmesį  thumbup.gif Pabandysiu dar labiau "užkabliuot" Jus Kapadokija wub.gif

13 diena.

.


Nuotraukos nėra gražios?? blink.gif blink.gif Jos nuostabios wub.gif Turite meninę gyslelę nuotraukoms smile.gif . Ne pirmas Jūsų reportažas, kur pastebiu, kokios gražios, kaip atvirukai, nuotraukos. O svarbiausia, jos kazkokios "šiltos". Nuotraukos be žmonių dažniausiai buna tuščios, o čia - galėčiau žiūrėti ir žiūrėti biggrin.gif

Ir nereikia čia mūsų dar labiau "kabliuoti", jau čia taip visi mes užsikabliavę lotuliukas.gif , kad vos sulaukim tęsinio .
Atsakyti
Tie balionai virs uolu kazkas nezemisko tartum ateiviu invazija drinks_cheers.gif
Atsakyti
nuostabūs vaizdai wub.gif išsamus pasakojimas.
Laukiu nesulaukiu pipirų, kas gi nutiko unsure.gif
Atsakyti
Aidluka, jau taip gražu wub.gif Jaučiu net ryto gaivą thumbup.gif
Smalsu ar į Uchisaro uolą-pilį buvot įlindę g.gif O jau to ryto taip laukiau, taip laukiau, galvojau skrisit.... nors gal dar skrisit ax.gif
Ir dar Aidluka, jūs keliavot juk liepą, tai kaip palapinėj, ar nereikėjo kept.
Atsakyti
Dėkui visiems skaitantiems, rašantiems ir apačioj "kabantiems" aciuks.gif 4u.gif Na, tikrai kažkaip nesitikėjau, kad manoji Turkija tiek liaupsių sulauks - esu labai maloniai nustebus bigsmile.gif Šiandien labai neturiu laiko - gal nesupyks ant manęs laukiantys atsakymų į klausimus - pažadu į juos artimiausiu laiku atsakyt smile.gif O dabar gal dar truputį pakeliaukim po Kapadokiją ax.gif

...Toks jausmas lyg būčiau pabudus iš gražaus, oro balionais padabinto sapno wub.gif Apie 7 val. ryto visi balionai išnyko kaip dūmas ir vėl, kiek tik akys aprėpia, matom vien tik gražiąsias uolas bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Na, ne tik uolas - pasirodo ir gėlyčių šalia besama wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Vynuogynai jau vakar matyti, bet dienos šviesoj kažkaip daug įspūdingiau atrodo thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Prieš pradedant keliaut po Kapadokiją, gal nepamaišytų truputis informacijos bigsmile.gif Kapadokijos kraštovaizdis susiformavo maždaug prieš 30 milijonų metų - išsiveržus ugnikalniui, lava ir pelenai padengė visą regioną ax.gif Sukietėję jie virto lengvai erozijos veikiama medžiaga, vadinama vulkaniniu tufu smile.gif Bėgant metams vėjas ir lietus suardė lavos paviršių. Tufas pamažu dilo ir susiformavo daubos, tarpekliai, kanjonai, kurie dabar yra virtę muziejumi po atviru dangumi wub.gif Na, bandykim nors truputį prisiliest prie Anatolijos regiono istorijos bei kultūros - čia galit pažiūrėt, ką galima Kapadokijoje aplankyt

http://www.goreme.co...ve-churches.php

...O mes važiuokim ne tik pasigrožėti, bet ir pakopinėti nepakartojamomis kūgiškos formos uolienų atodangomis, t.y. fėjų kaminais wub.gif Pirmoji mūsų stotelė Cavusin‘o uolos wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

...Mano chebrytė stengias į kiekvieną pasiekiamą uolą įlysti smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 07 lapkričio 2012 - 23:19
wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dievuliau švenčiausias, kaip ten gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Aidluka, toks vienas klausimėlis iškilo - ar ten nėra jokių gyvių tose olose? Na kažkokių gyvačių, nedraugiškų vabalų ar dar ko? Gal ir durnas tas klausimas, bet iškilo....
Atsakyti