Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

Pagaliau Turkija thumbup.gif ...nors ir rašiau, kad nesu jos gerbėja, bet labai įdomu, jau dabar pradedu žavėtis miestelių vaizdais, įsivaizduoju, kas dar laukia wub.gif 4u.gif ...tiesa, labai smalsu, kas Jums ten nutiko, tačiau čia tavo apsisprendimas ir aš, ko gero kaip ir kiti skaitytojai jį gerbiame mirksiukas.gif ...bet vis viena... g.gif pirma man atėjusi mintis buvo: negi Aidluką su šeimyna turkai į karcerį uždarė unsure.gif unsure.gif ....bet po to galvoju ne, gal automobilio gedimas, ar stiprus nuklydimas į šoną...paspėliojau čia pati sau garsiai biggrin.gif ...dabar su malonumu laukiu tęsinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2012 11 05, 00:35)
g.gif pirma man atėjusi mintis buvo: negi Aidluką su šeimyna turkai į karcerį uždarė unsure.gif  unsure.gif ....bet po to galvoju ne, gal automobilio gedimas, ar stiprus nuklydimas į šoną...paspėliojau čia pati sau garsiai biggrin.gif ...dabar su malonumu laukiu tęsinio 4u.gif


Mano pirma mintis irgi apie cypę buvo... doh.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 05, 17:51)
Mano pirma mintis irgi apie cypę buvo...  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Aš tai manau kad kokią baudą gavo, o turkiški "džentelmenai" kažką komplikavo pagal savo tradicijas ax.gif Bet svarbiausia, kad visi gyvi ir sveiki, o kiti dalykai tik užgrūdina kelionėse ir gyvenime. Nekantriai laukiam tęsinio mirksiukas.gif
Atsakyti
jėtus , taip suintriguoti ir palikti kankintis bei spėlioti doh.gif
Atsakyti
Na va parode vaikuciam saldaini , bet neduoda suvalgyt. soske.gif . Laukiam tesinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skveras @ 2012 11 05, 21:23)
Na va parode vaikuciam saldaini , bet neduoda suvalgyt. soske.gif . Laukiam tesinio  ax.gif

...Sakot, daviau saldainį ir palikau likimo valiai blush2.gif Na, tikrai nepalikau, grįžtu 4u.gif



...Gal truputį reiktų aprašyt fantastiškąjį kempingą su nuostabiuoju vaizdu į Kapadokijos kalvas wub.gif Kažkaip pačio kempingo nelabai fotografavau, bet labai daug nuotraukų yra idėta jų puslapy – kempingo šeimininkas kaip užsuktas pastoviai po kempingą su savo išmaniuoju telefonu fotografuodamas laksto lotuliukas.gif

http://www_goremepan...index.php/about

...Aš gal geriau pasidalinsiu savo pastebėjimais. Pirmas įspūdis atvykus į kempingą buvo truputį nekoks ax.gif Visų pirmiausia nepatiko, kad šeimininkas nurodė, kurioj vietoj turėtume įsikurt... nesužavėjo net medžiai šalia kurių turėtų stovėt mūsų palapinė blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...Aš esu tokia nemaža priešgyna, bandžiau prieštaraut, kad čia nenoriu, bet buvau nutildyta ne tik savo vyrų, bet ir šeimininko – jis patikino, kad čia įsikūrus tikrai nesigailėsiu blink.gif Ir išties - tai buvo tikrai pati puikiausia kempingo vieta drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

Tuo pačiu išmokau pirmąją pamoką – kiekvienas kempingo šeimininkas Turkijoj savo svečiui išrinks tikrai pačią geriausią vietą visais atžvilgiais thumbup.gif Tik jis vienas žino, kurioj vietoj saulė mažiau erzins, kur gražiausias vaizdas atsivers, kur smagiausia bus pavakarot ir t.t. - ir tai liečia visus be išimties mūsų aplankytus kempingus ir jų šeimininkus drinks_cheers.gif

...Toliau šokiravo pastatas, kuriam buvo įrengti vonios kambariai ax.gif Prisiminkit Flinstaunų filmą ... toks jausmas lyg patektum į tikrų tikriausią akmens amžių ir urvinį miestą (nors gal stebėtis nelabai reiktų - juk Kapadokijoj daugybė urvinių būstų g.gif ).... Aš jau net pradėjau fantazuot ir įsivaizduot, kad viduj turėtume rast visokias šlangutes ir kitokias musulmoniškas nesąmones doh.gif Bet... ir vėl suklydau – „urve“ buvo kuo puikiausiai įrengti europietiški dušai, prausyklos ir tualetai thumbup.gif Na, ką, dar kartelį išsidūriau blush2.gif

Papildyta:
....Daugiau prie ko nors kabinėtis nebenoriu, nes netikiu kad ir rasčiau – baseinas superinis, apie panoraminį vaizdą net nekalbu wub.gif ...Po maudynių, su užkandžiais ir Efesu keliamės į savo terasą ir vakarojam vakarojam... Gyvenimas grįžta į savo vėžes... pasaka tęsiasi thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Dar vakar, netgi gražiausiam sapne, nebūčiau galėjus patikėt, kad turėsim "apartamentus" su milijono vertu vaizdeliu - ir visiškai nesvarbu, kad tie mūsų "apartamentai" tik kuklutė palapinė drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Netyčia į kadrą papuola kempingo... daržas smile.gif Trumpam palieku terasą ir einu apžiūrėt kokie augaliukai čia auga wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Goreme miestelis paskęsta tamsoj wub.gif Beje, reiktų paminėt - Lietuvoj saulė tuo metu dar aukštai aukštai, o Turkijoj liepos mėn. tokį vaizdelį galima išvysti jau 20 val. doh.gif

user posted image

user posted image

...Nors dar gana anksti, bet jau noriu atsisveikint 4u.gif Labanakt - ryt reiks labai anksti keltis ax.gif
Atsakyti
Nu jau nuotraukų grožis... doh.gif smile.gif doh.gif Ir man atrodydavo ta turkija kažin kur toli,bet dabar labai domin,kas toliau laukia-negi pradėsiu norėt? bigsmile.gif Tokia tolybė..Laukiu tęsinio 4u.gif
Atsakyti
Aidluka dėl paskutiniųjų vaizdų ir aš praryčiau kokį "pipirą" net be alaus blink.gif
Atsakyti
Jūsų fotoreportažai visuomet labai nuostabūs ir įkvepiantys 4u.gif , bijau net skaityti, nes sujaukiat visas mintis blink.gif . Sakiau į Turkiją jau niekuomet nebegrįšim, esam apvažinėję didelę jos dalį, tik kažkada pagailėjom dviejų dienų ekskursijai į Kapadokiją, o po šitų nuotraukų pradėjau graužti alkūnes ir kitus agregatus ...
Dar norėjau paklausti, kodėl dažniausiai renkatės kempingus: dėl romantikos, pigumo ar kitų paskatų (nes kainos kartais būna netgi didesnės nei viešbučių). Nesam niekuomet ten apsistoję dėl tinginystės skleisti palapinę ir viešųjų tualetų bei prausyklų. Bet gal kažkur glūdi paslaptis blush2.gif .
Atsakyti
Aidluka. neimanoma... kas gi jums ten atsitiko??? Tris dienas sugaisot..?
Atsakyti
Labas vakaras mano brangieji skaitytojai 4u.gif Labai norėčiau visų paprašyt truputį pakenteti ir dabar neklausti apie mus ištikusią bėdą ax.gif Tikrai neužilgo viską papasakosiu. Iš anksto dėkoju už supratimą aciuks.gif Aidluka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 06 lapkričio 2012 - 21:03