Įkraunama...
Įkraunama...

...Druska ir karčiais pipirais „pagardinta“ pasaka

QUOTE(sttropez @ 2012 10 25, 14:51)
Sveiki,

pats idomiausias is mano skaitytu pasakojimu  thumbup.gif seku karstais pedsakais  biggrin.gif

tik kazkaip buvo zadeta druska ir pipirai, kol kas skonis puikus  biggrin.gif kada bus neskanu??? biggrin.gif

Sttropez, dėkui už komplimentus 4u.gif Labai smagu kad skaitot - džiaugiuos sudominus savo pasakojimu thumbup.gif ...O pipirai tikrai bus ir gerokai pagadins mūsų pasakos skonį verysad.gif Visa laimė, kad tik "pagadins", o "nesugadins" drinks_cheers.gif
QUOTE(Astra777 @ 2012 10 25, 20:32)
Aidluka, tavo reportažas kaip visada :"gyvas", su puikiomis nuotraukomis ir vaizdais wub.gif  4u.gif ...jau kažkur rašiau, kad Rumuniją gal trejetas ar ketvertas metų planuoju aplankyti, bet vis iškeičiu į kitą šalį, perskaičiusi tavojo reportažo dalį apie Rumuniją, supratau, kad manęs nuojauta dėl šios šalies neapgavo smile.gif , labai norėjau dar pažvelgti į Dunojaus deltą tavosiomis akimis...gaila, kad jos nebus verysad.gif
Nuo šiol ir aš seku įvykius karštomis pėdomis rolleyes.gif  4u.gif... gal ir Turkija sužavės (lai Cobre neužpyksta, bet ji iki šiol manęs vis dar netraukia... ax.gif )

Astrut, visų pirmiausia sveika sugrįžus gimtinėn – širdis jaučia - apturėjai fantastiškas atostogas - labai lauksiu tavo įspūdžių wub.gif Beje, pastebėjau, man su Ispanija lygiai taip pat, kaip tau su Rumunija... svajojam planuojam ir nuvažiuojam visai priešingon pusėn doh.gif Bet – juk nėr taip blogai, galėsim „apsikeist“ informacija thumbup.gif O dėl Dunojos deltos labai nepergyvenk, aš tiek „užsikabliavau“ rašydama apie savąją Rumuniją, kad svaigstu kaip noriu jon sugrįžt... Negali žinot, manasis antras dublis, neaplenkiant Dunojaus deltos, gali būt anksčiau nei tu ten prisiruoši lotuliukas.gif Ech, įsimylėjau aš Rumuniją nė kiek ne mažiau nei Juodkalniją wub.gif
Pst. O jei dar savąja Turkija nors kažkiek sugundysiu ir į jos mylėtojų liūną įtrauksiu - tai išvis bus super... Mus ji, nors ir pipirų nepagailėjus, gerokai užkabino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 25 spalio 2012 - 21:18
QUOTE(Aidluka @ 2012 10 25, 22:03)
  Negali žinot, manasis antras dublis, neaplenkiant  Dunojaus deltos,  gali būt anksčiau nei tu ten prisiruoši lotuliukas.gif  Ech, įsimylėjau aš  Rumuniją nė kiek  ne mažiau nei Juodkalniją  wub.gif

drinks_cheers.gif ...bet tikrai žinau, kad tavąją Juodkalniją tikrai pamatysiu anksčiau nei Rumuniją biggrin.gif ...žinok tik po šių atostogų supratau, kad kaip gera kai gali sau leisti keliauti kaip tu-visą mėnesį, man iš pradžių atrodė, kad taip neįmanoma, bet kai atostogos perlipa per dešimt dienų, tada supranti, kad galėtum dar keliauti ir keliauti ir kaip gaila, kad viskas taip greitai baigiasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astra777 @ 2012 10 25, 22:16)
...žinok tik po šių atostogų supratau, kad kaip gera kai gali sau leisti keliauti kaip tu-visą mėnesį, man iš pradžių atrodė, kad taip neįmanoma, bet kai atostogos perlipa per dešimt dienų, tada supranti, kad galėtum dar keliauti ir keliauti ir kaip gaila, kad viskas taip greitai baigiasi  verysad.gif

Ech, Astrut, esu ir aš tą jausmą patyrus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

...Keliaukim toliau smile.gif Parymojom, pasvajojom stebėdami kur ne kur pasirodančias Juoduosios jūros bangas - grįžtam atgal smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Pasiekę tvirtovės vartus, nusprendžiam dar patyrinėt žolėm apaugusius viduramžių griuvėsius smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

...Na, ką galėčiau pasakyti apie Kaliakros iškyšulį g.gif Jei važiuosit pro šalį, tikrai patarčiau neaplenkti šio gražaus, istorija dvelkiančio, Bulgarijos kampelio drinks_cheers.gif Specialiai važiuot link jo galbūt verta tik tuo atveju , jei dar nesat ko nors panašaus matę... Mums super didelio įspūdžio ši vieta nepaliko – patiko ir tiek smile.gif Tikriausiai tokiam įspūdžiui įtakos turėjo tai, kad Kaliakros uolos labai priminė dar šį pavasarį Kryme matytus Tarchankuto pusiasalio skardžius... anie tai labai žavėjo wub.gif Aišku, dėl skonio nesiginčijama, bet galit palyginti – esu į savo Krymo fotoreportažą įkėlus kelias Tarchankuto pusiasalio nuotraukas smile.gif

Pavasario žieduos paskendęs pasakiškasis Krymas

...O mes, pasivaikščioję po suvenyrų turgelį ...

user posted image

user posted image

...palikim Kaliakrą saugot jos sargybiniui ir keliaukim toliau smile.gif

user posted image
Atsakyti
drinks_cheers.gif biggrin.gif Fantastika drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(skveras @ 2012 10 25, 21:56)
drinks_cheers.gif biggrin.gif Fantastika  drinks_cheers.gif

Norejau paklaust kokiu aparatu fotografuoji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skveras: 25 spalio 2012 - 21:57
Vaizdai kaip ir kituose Jūsų fotoreportažuose tiesiog užburiantys...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(skveras @ 2012 10 25, 23:03)
drinks_cheers.gif biggrin.gif Fantastika  drinks_cheers.gif

Norejau paklaust kokiu aparatu fotografuoji?

Skverai, mano fotoaparatas, senutėlė, seniai nebegaminama muilinukė Sony DSC H9 smile.gif Beje, šios kelionės metu, jos "gyvybę" visiems laikams pasiglemžė druska gausiai prisotintos Viduržemio jūros bangos verysad.gif
QUOTE(jsgute @ 2012 10 25, 23:06)
Vaizdai kaip ir kituose Jūsų fotoreportažuose tiesiog užburiantys...... drinks_cheers.gif

Jsgute, dėkui 4u.gif

...Na, o dabar keliaukim į vieną gražiausių Bulgarijos vietelių – Nesebaro senamiestį wub.gif Jis įsikūręs nedideliame uolėtame pusiasalyje, kuris su žemynu sujungtas kelių šimtų metrų ilgio pylimu smile.gif

user posted image

user posted image

...Nesebaro senamiestis yra vienas seniausių Europos miestų, galbūt pats seniausias Pietryčių Europos miestas smile.gif Teigiama, kad pirmoji gyvenvietė čia įsikūrė prieš daugiau nei 9 tūkst. metų smile.gif Maždaug VI amžiuje prieš mūsų erą čia įsikūrė graikų Mesambria, iškilo teatras, Apolono šventykla. Vėliau miestą užkariavo romėnai, po kelių šimtmečių – Bizantijos imperija, turkai, galiausiai – bulgarai ax.gif Miestelyje iki šiol išlikę helenistinio laikotarpio nekropolis, daugybė gilią senovę bei karus menančių bažnyčių, įvairių pastatų liekanų wub.gif Prieš pusę amžiaus Nesebaras buvo paskelbtas archeologiniu ir architektūriniu rezervatu, o 1983 metais įtrauktas į UNESCO saugomų vietovių sąrašą thumbup.gif Vienu žodžiu – Nesebaro senamiestis mums pasirodė tikrų tikriausias muziejus drinks_cheers.gif Manau, ką nors daugiau rašyt apie šią unikalią vietelę tikrai nėra jokio reikalo – tiesiog keliaukim ir grožėkimės tuo, ką galim prieš akis išvysti wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Bareljefas matyt Nesebaro istorijoj pėdsaką palikusiam žmogui g.gif

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Na, negi ne gražumėlis g.gif Bent jau mes įsimylėjom Nesebaro senamiestį iš pirmo žvilgsnio wub.gif Daug kas sako, kad Nesebare dabar tikrų tikriausią turgų galima išvysti - tikra tiesa, bet... jei nori pabėgti nuo to prekybinio šurmulio - tikrai įmanoma tai padaryt, ne vieną gatvelę, tuštut tuštutėlę, aptikom thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Aišku, dauguma Nesebaro gatvelių atrodo būtent taip - gyvenimas jose verda drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Nesebaro "gyventojai" wub.gif

user posted image

user posted image

...Ir vėl, senovę menantys, senamiesčio griuvėsiai bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kazkada pries 8m buvau bulgarijoj korortiniam miestelyje, nepasiseke su oru, viskas dvelke sovietais.. ir susiformavo labai nekokia nuomone apie bulgarija.. net nesinorejo ja dometis.. anei prisiminti

dabar esu praktiskai sokiruota... Nesebaro grozis mane pritrenke, dar nesu macius tokiu ispudingu medzio-muro stiliaus namu.. kazkas unikalaus..

manau turesiu atrasti is naujo bulgarija.. tad nieko nelaukiant einu i googles bulgarijos zemelapi ... ir labai laukiu turkijos nuotykiu
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2012 10 27, 11:38)
Kazkada pries 8m buvau bulgarijoj korortiniam miestelyje, nepasiseke su oru, viskas dvelke sovietais.. ir susiformavo labai nekokia nuomone apie bulgarija.. net nesinorejo ja dometis.. anei prisiminti

dabar esu praktiskai sokiruota... Nesebaro grozis mane pritrenke, dar nesu macius tokiu  ispudingu medzio-muro stiliaus namu.. kazkas unikalaus..

manau turesiu atrasti is naujo bulgarija.. tad nieko nelaukiant einu i googles bulgarijos zemelapi ... ir labai laukiu turkijos nuotykiu

Gato negro, mus irgi tie namukai sužavėjo wub.gif Beje, tokios architektūros namų, Bulgarijoj ne vienam mieste galima rasti – bent jau aš, rinkdama informaciją, labai panašių buvau aptikus Sozopolio, Plovdivo senamiesčiuos smile.gif Matyt tie namukai yra bulgarų paveldo dalis drinks_cheers.gif

...Nesebare taipogi nustebino ir bulgariški suvenyrai... net keista buvo aptikt daugybę autentiškų, būtent Bulgarijoj pagamintų suvenyrų thumbup.gif Džiugu buvo matyt, kad Bulgarijoj, šią sritį, ne vien kinai valdo thumbup.gif Gaila tik, kad nuotraukose tik mažą jų dalelę esu užfiksavus ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Aišku, kiniečiai irgi kažkiek prisidėjo prie suvenyrų gamybos drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
...Na, gal nepamaišys dar keletas, mūsų širdis suvirpinusio Nesebaro senamiesčio vaizdelių wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
...Ir keletas senovinių bažnytėlių griuvėsių wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

...Pylimu grįžtam link mašinos smile.gif

user posted image

...Nesebaras liko anoj pylimo pusėj wub.gif Mes keliaujam į kempingą - tikrai fantastišką dieną šiandien apturėjom thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Fantastika!
Atsakyti