Įkraunama...
Įkraunama...

kaip šeima reaguoja į jūsų užsiėmimą?

Apklausa: ką šeima mano apie jūsų hobi? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
maniskis tai kantrus, dar nieko nesako, tik kartais pasitycioja, bobute isvadina, nes kartais net nenoriu eiti linksmintis kai uzplaukai o sedziu geriau ir mezgu arba neriu... o graziausia tai buna kai gristi pas mama-tada sedim as, mama, sesuo ir dar mociute, na ir visos mezgam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif mane dar vadina megimo masina, nes kazkaip jau greitai viskas gaunasi
Atsakyti
Mano vyras labai palaiko ir net domisi, kaip kas daroma, kaip man sekasi smile.gif Jei pritrūkstu siūlų ar šiaip ko nors, tai nuvažiuoja ir nuperka. Aš su juo ir tariuosi, kaip ką geriau daryti, pvz. kokios spalvos labiau tinka, kokia forma ar pan. smile.gif
Atsakyti
na o mano vyras tai tik giria, na o kur gi cia negirsi, kai ir paciam is to hobio siek tiek naudos nubyra lotuliukas.gif giria jis mane ir zavisi, visada pasirodau, kiek padariau, patapsnoja per peti, tik va kad patarti, deja, nepajegia... lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
Maniškis labai palaiko, padeda,pataria, paremontina priemones, jei aks nutinka ir t.t. nes paprasčiausiai vertina tai, kas originalu, kas yra vienetiniai darbai ir plius kas teikia man malonumą wub.gif
Atsakyti
Palaiko 4u.gif
Atsakyti
Mano berniukas Visus be isimties mano kurinius - ar tai rankdarbiai, ar piesiniai, ar koks naujadaras buiciai - vadina meiliai: snipstukai. jam, aisku, tai nieko daugiau, nei mazas snipstas. o as visa save isreiskiu kurdama... del to as emiau jo masinos remontus ir kitus uzsiemimus vadint snipstais! tongue.gif
Atsakyti
mano mazoji mergaite zaidzia tik su mano lelem, o grazuoles-leles is parduotuves guli krepsyje smile.gif
Vyras palaiko ir net padeda, kai reikia isgrezti, nuslifuoti ir pan.
o cia mano leles http://www.flickr.co...s/39626552@N00/
Atsakyti

Na va kaip tycia i tokia tema pataikiau. Vakar su vyru truputi pasibarem (nestipriai), tai mestelejo tokia fraze, kad savo veltinius as rasiu siuksliu dezeje, nes kaip tik tuo metu krapsciausi su savo veltiniais (aisku as jam atsakiau tegul tik pabando). Cia pima karta taip pasake, bet nera tuo labai patenkintas, nes visa laisvesni laika arba mezgu arba veliu, tai pritruksta demesio jam.
Atsakyti
As vyro neturiu, bet turiu vaikiną, kuris turi didelį erdvų ir bevik tuščią butą bigsmile.gif ir leidžia jį "dizinerinti" kaip tik aš noriu. Pavyzdžiui, jo miegamajį pakeičiauiš pagrindų. Labai gyrė, sakė, kad pataikiau pagal jo skonį thumbup.gif
O ir visus didesnio formato savo rankdarbius velku pas jį, nes mano butuke nebetelpa mirksiukas.gif
Atsakyti
Mane irgi palaiko blush2.gif
Atsakyti
Ir aš iš laimingųjų smile.gif nuo pat, galima sakyt, vaikystės užsikrėčiau šita manija, tai bijodavau, kad susirasiu vyrą, kuris laikys mano "krapštinėjimąsi" laiko švaistymu, bet Dievulis nepašykštėjo - vyras labai palaiko wub.gif pagiria, pasidomi, kartais padeda apsispręst smile.gif kartais labai švelniai patraukia per dantį, kad "žmonos kaip nebūtų, kai mezga, neria arba, ypač, siuvinėja, atseit nei zirzia, nei dėmesio reikalauja..." biggrin.gif Niekad negaili nei siūlam, nei kitom reikmėm - matyt rezultatai patinka... tongue.gif ypač jei dar draugai pagiria... blush2.gif mano numegztą megztinį mielai dėvi, naujo prašo smile.gif žodžiu, tikrai palaiko, už ką jam esu laaaaaabaaaai dėkinga 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lekute @ 2007 03 16, 11:49)
... nera tuo labai patenkintas, nes visa  laisvesni laika arba mezgu arba veliu, tai pritruksta demesio jam.



Ech maniškis irgi skatina visokeriopai thumbup.gif wub.gif tik jam dėmesio taip pat pradėjo trūkti, vis pavyduliauja kompui, kūrybiniams darbams ir SM lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti