Įkraunama...
Įkraunama...

kaip šeima reaguoja į jūsų užsiėmimą?

Apklausa: ką šeima mano apie jūsų hobi? (146 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
O mano seiminele perejo visus etapus! bande mane atplest nuo siulu ir karoliu geroju, bande pykti, po to pradejo supras ir net gyre, o dabar vyras kai ka is biserio ir pats pasidaro, turiu pasakyt, kad jo pirmas darbelis buvo daug ispudingesnis nei mano! blink.gif
Atsakyti
o mano šeimoje visi turime po mėgstamą užsiėmimą ir nieks niekam dėl jų nepriekaištauja tongue.gif
Atsakyti
MANE tai seima skatina ir palaiko..visgi ir visa seima pasipuose mano darbeliais smile.gif
Atsakyti
Kartais truputi pabamba, bet pamates rezultata visa pagiria ir paskatina. biggrin.gif
Atsakyti
Perskaičiau visų pasisakymus ir supratau, kad pas mane situacija kaip pas daugumą.Vyras pabamba, o kai mato rezultatą , džiaugiasi.Ypač , jei iš to dar turi piniginės naudos.Bamba, kad daug siūlų perku.Ir nemėgstu teliko žiurėt nieko neveikdama.
Atsakyti
Reaguoja gerai good.gif vyras kartais pats sako,kad galeciau numegzt,nunert ar siaip kazka idomaus padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaile @ 2006 09 04, 22:44)
Perskaičiau visų pasisakymus ir supratau, kad pas mane situacija kaip pas daugumą.Vyras pabamba, o kai mato rezultatą , džiaugiasi.Ypač , jei iš to dar turi piniginės naudos.Bamba, kad daug siūlų perku.Ir nemėgstu teliko žiurėt nieko neveikdama.


Ir pas mane panaši situacija...bambėti tai jie moka.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano vyras tai pats stumia mane į rankdarbių parduotuves, ar kokio įrankio pasiieškoti, o jei reikia ką sugalvoti, tai irgi prisideda visada. Šiaip tai labai palaiko. Vat vaikams tai atsibosta mano pomėgiai, ypač dukrai biggrin.gif Nors aš taip pat pamenu, kad baisiaaaausiai nemėgau, kai mama sėdėdavo su mezginiu, o tai ji darydavo labai dažnai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano šeima man nieko nesako,nes žino,kad tai,ką darau, man labai patinka.Vyras tik retkarčiais pabamba,kad siuvinedama negailiu savo akių.O šiaip manau,kad jis mane palaiko,nes paprašytas ir siuvinėjimo rėmus padarė ir apšvietimu pasirūpino.
Atsakyti
O mano šeima susigyveno su tuo . Vyras, pamates kad nemezgu, visada pasisiūlo nuvežti į siūlų parduotuvę.Tada, viasada išklauso ką būnu sumąsčiusi ,kartais pataria ,dar ir raštą išrinkti padeda jei aš abejoju . g.gif
Ir dar tyliai didžiuojasi ,kai mes visi kur nors nuvažiuojam ir kas nors pastebi ,kad visa šeima aprengta mano darbais.O kai vyresnėlė dukra nueina į mokyklą su nauju megztiniu draugės ir sako -''tik nesakyk ,kad mama ir vėl numezge''. blush2.gif
Atsakyti
Pradžioje,kai užsiversdavau darbais,vyras bambėdavo,bet dabar išmokau susiplanuoti dieną ir baigti darbus iki vyrui gryžtant iš darbo(pripratinau vyrą išvažuojant iš darbo paskambinti man) mirksiukas.gif
Atsakyti
Na manasis tai karts nuo karto pabamba, bet tik tada kai jau labai isijautus kartais kitu darbus tingisi nuveikt. 4u.gif lotuliukas.gif bet seip jam patinka mano darbai. smile.gif
Atsakyti